# Arda Turan - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Arda Turan

Cevap: Arda Konusunda Resmi Siteden Açıklama!

Benim tanıdığım Fatih Terim Arda' yı Galatasaray' a geri almaz.

Ama bu ihtimal varsa ben alınması taraftarıyım.

2 gün nete giremedik olanlara bak. Şimdi bu Arda ne ayak ya,bide çilek demişler buna :)

Hiç gerek yok,sen yapılanmaya giren takımdan git. Sonra oturmuş,rüzgarı arkasına almış her yönden iyi takıma gelmek iste. Bunun gelmek istemesinin baş sebebi Sinem Kobal'ın burda kariyerine devam etmek isteyip,İspanya'da yaşamak istememesidir.

Gelmesin abi Sinem'le konuşmamışlar mı bu durumu daha önce? Ne güzel projemiz vardı o kalsaydı Riera'ya o kadar para verilmeyecekti boşa.Hamit Selçuk Burak çok daha kolay ikna olacaktı şimdi hepsini başardık tekrar gelmek istiyor var mı öyle dünya.

Tam aksine, Arda gitti, Fatih Terim şampiyon oldu...

Bundan sonra Arda'nın egosu onsuz şampiyon olunabildiğini gördüğü için asla ve asla Fatih Terim'i rahatsız etmez.

Arda gelirse tam tersine hiç kimseden beklenmeyen bir kucak açmış olacak Fatih Terim.

Arda çok hata yaptı, ne zaman yaptı, gitme kararını verdiği günden dönme kararını verdiyse o güne kadar...

Ama Ultraslan'ın gazına gelen Galatasaray taraftarının hatası çok çok daha büyük.

Arda müthiş bir futbolcu. Yapabildiklerini tekrar tekrar açıklamaya gerek yok. Gelirse Takım sınıf atlar.

Umarım dedikodular medya pohpohlaması değil gerçektir.

Daha önce açıklamıştım, bence gelmesi çok ama çok zor...

Ama gelirse Şam'da kayısı olur...

Gelmesin abi Sinem'le konuşmamışlar mı bu durumu daha önce? Ne güzel projemiz vardı o kalsaydı Riera'ya o kadar para verilmeyecekti boşa.Hamit Selçuk Burak çok daha kolay ikna olacaktı şimdi hepsini başardık tekrar gelmek istiyor var mı öyle dünya.

Selçuk gelidiğinde Arda hala bizim futbolcumuzdu zaten.

Tam aksine, Arda gitti, Fatih Terim şampiyon oldu...

Bundan sonra Arda'nın egosu onsuz şampiyon olunabildiğini gördüğü için asla ve asla Fatih Terim'i rahatsız etmez.

Arda gelirse tam tersine hiç kimseden beklenmeyen bir kucak açmış olacak Fatih Terim.

Arda çok hata yaptı, ne zaman yaptı, gitme kararını verdiği günden dönme kararını verdiyse o güne kadar...

Ama Ultraslan'ın gazına gelen Galatasaray taraftarının hatası çok çok daha büyük.

Arda müthiş bir futbolcu. Yapabildiklerini tekrar tekrar açıklamaya gerek yok. Gelirse Takım sınıf atlar.

Umarım dedikodular medya pohpohlaması değil gerçektir.

Daha önce açıklamıştım, bence gelmesi çok ama çok zor...

Ama gelirse Şam'da kayısı olur...

Fotospor haberlerine inananlar var gerçekten. Ardanın geri dönmesi zaten söz konusu değildi.

Arda Turan Konuştu!

6c892Arda_Idman004.jpg

Sürpriz bir şekilde Galatasaray’ın gündemine gelen Arda Turan, açıklamalarda bulundu.

Haberin devamı GSC Portal'da!

Cevap: Geri Dönecek İddialarından Arda Turan'dan Cevap

Arda gelir, babalar gibide oynar.

Melo :sad007: Çıkın şaka yaptık deyin Melo GALATASARAY'da deyin lan.

Masa başı haberi bile değil. Yataktayken notebooktan uydudurayım, sonra uykuma devam ederim demiş yazan..

Madem Arda'yı alacaktık neden Amrabat'a 8 m euro gibi astronomik bir rakam verdik..Dolayısıyla Arda'nın geri dönecegi haberleri tamamiyle yalan..

Arda haberlerine inanmak Arda haberlerinin kendisinden daha komik geliyor bana :)

Üst Alt