# Arda Turan - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Arda Turan

Cevap: Geri Dönecek İddialarına Arda Turan'dan Cevap

Arda çıksın Raşit Altun Saffet Ulusoy ve AMK gazetesini yalanlasın

arda gelmesin bencede severim kendisini ama klüpte istemiyorum.

ardadan iyi haber geldi bide melodan gelse

arda emre abisinden kurtulmadıgı surece taraftarın cogunlugu onu istemeyecek bende dahil

Galatasaray'da beyni yıkanmış, fanatik ve on para etmez bir taraftar güruhu var bunlar ardayı istemiyor.

ardayı istemeyen galatasaraylı değildir nokta.

Arda gelmek için bir yerlerini yırtsa bile a.madrid'in bonservis olarak 20den aşağı fiyat açmayacağı konuşulurken bu transferin hala gündemde olması anlamsız! Ha o parayı vereceksek zaten yaziklar olsun yönetime! fb'ye gitsin daha az koyar!

Cevap: Arda Turan Konuştu!

emre belozoğlu:

“Arda Turan dünyanın en zeki futbolcularından birisi. Türkiye’deki gibi İspanya’da da çok seviliyor. İddialar yüzünden ikimiz de çok şaşkınız. Atletico Madrid’in başarısı için mücadele ediyoruz. Transfer gündemde bile değil”

ifadelere bak sanki basın aşk dedikodusu yazmış ikisi hakkında. ikimizde şaşkınız ne lan ? manitacılık mı oynuyonuz siz ?

emre belozoğlu:

“Arda Turan dünyanın en zeki futbolcularından birisi. Türkiye’deki gibi İspanya’da da çok seviliyor. İddialar yüzünden ikimiz de çok şaşkınız. Atletico Madrid’in başarısı için mücadele ediyoruz. Transfer gündemde bile değil”

ifadelere bak sanki basın aşk dedikodusu yazmış ikisi hakkında. ikimizde şaşkınız ne lan ? manitacılık mı oynuyonuz siz ?

Bu Emre, bu çocuğu da doldurur arkadaş. Karaktersizliğini bulaştırmasa bari...

Tamam da anlayamadığım nokta şu;

Emre niye çıkıp açıklama yapıyor?

---

Kendisini gram ilgilendirmeyen bir konuda üstelik!

Tamam da anlayamadığım nokta şu;

Emre niye çıkıp açıklama yapıyor?

---

Kendisini gram ilgilendirmeyen bir konuda üstelik!

Renktaş, bahsedilen kişi "Emre" karaktersizliğin kitabını yazmış bir insan bana göre. Herşeyi beklerim ondan... Vardır bi çıkarı onun. Şaşırmamak gerek...

yalan haber yapmakla Ardanin poposunu nesen sisirirler anlamadim. simdi sanacakki Galatasaray bana muhtac demekki. yok öyle birsey Arda sen yoluna devam et buralarada sakin gelme len

-

Haberin başlığını görünce böyle bir şey canlandı gözümde.

e3Odk.jpg

emre belozoğlu:

dikkat edin laf sokma var.

yetenekli falan demiyor, gsye dönmesi salaklık olur gibilerinden bir ifade var zımmen !

Üst Alt