Arda Turan’a 16 Maç Ceza! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan’a 16 Maç Ceza!

Ulkede vatandasin kanunlara karsi sorumluluk hissi duymadigi, deneticilerin de gorevlerini yapmadigini gosteren bir video.

Yani acikcasi toplum olarak dingonun ahiri tarzinda yasam surdurmeyi tercih ediyoruz, bu devletin lideri kim olursa olsun, halkin seviyesi boyle oldugu muddetce ilerleme saglanmaz. Oyle gereksiz yere siyasi parti gibi mecralar uzerinde yogunlasmayalim eger bir tik ileri gitmek istiyorsak.

Saygı, mevkiyle kazanılmaz, yaklaşımla kazanılır.

Tedavide en onemli husus alkolik oldugun ile yuzlesmektir Mustafacım ,bunu basardigin an tedavi olumlu ilerler.

Kola bağımlıları var mesela @Batuhan Aydemir . İnanın onun durumu benimkinden daha kritik. Ben kararında takılıyorum.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sarper Bey hepsi abartı; değilim alkolik!
giphy.webp

Ulkede vatandasin kanunlara karsi sorumluluk hissi duymadigi, deneticilerin de gorevlerini yapmadigini gosteren bir video.

Yani acikcasi toplum olarak dingonun ahiri tarzinda yasam surdurmeyi tercih ediyoruz, bu devletin lideri kim olursa olsun, halkin seviyesi boyle oldugu muddetce ilerleme saglanmaz. Oyle gereksiz yere siyasi parti gibi mecralar uzerinde yogunlasmayalim eger bir tik ileri gitmek istiyorsak.

Her toplum kendi gibi yoneticiler cikarir ve hakettigi sekilde yonetilir

Burada kizilacak kisi tayyip degil orada gulenlerdir

Saygı, mevkiyle kazanılmaz, yaklaşımla kazanılır.
Saygidan bahsetmedim.

Kapali alanda icilen sigaranin yasak oldugunu bilipte icen vatandasi, gorupte hamle yapmayan deneticiden bahsettim. Yani kisacasi, sorumluluk almayan bir toplum sozkonusu. Hal boyleyken siyasetten, baskandan medet ummak aciz toplumlarin yapacagi birseydir. Halkin seviyesi kadar iyi, mutlu ve guclu ulkesin. O konuda maalesef bariz eksigiz.

Rıdvan Dilmen: "Tarihin en büyük cezası buysa...Maalesef Arda'ya gönüllerindeki cezayı verdiler"

Rıdvan Dilmen: "Arda Turan'ı itibarsızlaştırmaya TFF de Hukukçular da alet olmuştur"

Rıdvan Dilmen: "Bu intikam duygusuyla alınmış bir karardır"

Saygidan bahsetmedim.

Kapali alanda icilen sigaranin yasak oldugunu bilipte icen vatandasi, gorupte hamle yapmayan deneticiden bahsettim. Yani kisacasi, sorumluluk almayan bir toplum sozkonusu. Hal boyleyken siyasetten, baskandan medet ummak aciz toplumlarin yapacagi birseydir. Halkin seviyesi kadar iyi, mutlu ve guclu ulkesin. O konuda maalesef bariz eksigiz.

Anlıyorum söyleminde haklısın.

Bence buradaki mevzu biraz daha inada bindirmek ama durumu.

Bir de orası kamuya açık bir alan değilse kimse karışamıyor diye biliyordum ben, gerçi bu şart sağlansa bile bir çok kafede vs bile çokça sigara içiriyorlar. Bunlar biraz da yaptırımlarla alakalı, sert yaptırım olmadan, milletin başı yanmadan dikkat etmiyor pek kimse.

Ben alkol alanı sevmem,samimiyet haritamızı ona göre şekillendirelim.
İşte beklediğimiz özlediğimiz arzu ettiğimiz gol buydu. 90'a çaktı mübarek helal olsun.

@Sarper Yıldırım bey Erman beyin böyle takıldığına bakmayın. Sanırım yarın şirket yemeği var ve mecburen içeceğini söylüyor ama dünden razı gibi. Hangisi daha saygı duyulacak bir davranış açık dürüst olmak mı yoksa Erman Bey gibi tribünlere oynamak mı?

Kola bağımlıları var mesela @Batuhan Aydemir . İnanın onun durumu benimkinden daha kritik. Ben kararında takılıyorum.

Konuya girip bakmasam hiç haberim olmayacak bu mesajdan, mention atılmış ama bildirim gelmedi bana.Konuya dönecek olursak; Aşacağım kola bağımlılığını ağabey kararlıyım :D Eskiden Günde 2,5Lt bitiyordu şimdi 2 günde 1,5Lt'ye düşürdüm. Yakında hayatımdan çıkacak kendisi :D

@Sarper Yıldırım bey Erman beyin böyle takıldığına bakmayın. Sanırım yarın şirket yemeği var ve mecburen içeceğini söylüyor ama dünden razı gibi. Hangisi daha saygı duyulacak bir davranış açık dürüst olmak mı yoksa Erman Bey gibi tribünlere oynamak mı?
İçmezsem kovulabilirim Kaya bey anlamıyorsunuz galiba. Türkçe biliyor musunuz?

Üst Alt