Arda Turan’a 16 Maç Ceza! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan’a 16 Maç Ceza!

10218.jpg

Nasıl yüz vermiyorum? Kaç gündür sana methiyeler düzüyorum, Serkan'a acımıyorum gelişine çakıyorum, menşınlar gönderiyorum lakin bakıyorum Sarper piyasada yok. Ne bileyim bir beğeni olur bir menşın olur. Üzülüyorum.

Bana hiç menşın ya da alıntı bildirimi gelmedi.
Konudan uzamanı istesem ne dersin?

Dağdan gelip bağdakini mi kovuyorsun keko?Sen ... ol git senin gibi alkoliklere bu forumda yer yok.

Serkan istisnasız Sarper’in hakaret eden her mesajına like atıyor.Ama aynı karşılık Sarper’den gelmiyor.

GSCimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu bence 100 yilin videosudur , gostere gostere terbiyesizce iciyor Lafina mi degineyim

Sonundaki cumhurbaskani soyluyor hala iciyor demesi mi

Cezai mueyyide

Bir de en bombasi basta herkesin "ulke gercegi bu" dercesine siritmasi ama saniyeler ilerledikce ciddiyetin anlasilmasi ve asilan suratlar

Gercek bir efsane video
Ulkede vatandasin kanunlara karsi sorumluluk hissi duymadigi, deneticilerin de gorevlerini yapmadigini gosteren bir video.

Yani acikcasi toplum olarak dingonun ahiri tarzinda yasam surdurmeyi tercih ediyoruz, bu devletin lideri kim olursa olsun, halkin seviyesi boyle oldugu muddetce ilerleme saglanmaz. Oyle gereksiz yere siyasi parti gibi mecralar uzerinde yogunlasmayalim eger bir tik ileri gitmek istiyorsak.

Nasıl yüz vermiyorum? Kaç gündür sana methiyeler düzüyorum, Serkan'a acımıyorum gelişine çakıyorum, menşınlar gönderiyorum lakin bakıyorum Sarper piyasada yok. Ne bileyim bir beğeni olur bir menşın olur. Üzülüyorum.

Bana hiç menşın ya da alıntı bildirimi gelmedi.

Dağdan gelip bağdakini mi kovuyorsun keko?Sen ... ol git senin gibi alkoliklere bu forumda yer yok.

Serkan istisnasız Sarper’in hakaret eden her mesajına like atıyor.Ama aynı karşılık Sarper’den gelmiyor.

GSCimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Aldigi laykların %80 i tarafimdan atılmıstır lakin yaranamıyoruz keroya

Tedavide en onemli husus alkolik oldugun ile yuzlesmektir Mustafacım ,bunu basardigin an tedavi olumlu ilerler.

Üst Alt