Arda Turan’a 16 Maç Ceza! - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan’a 16 Maç Ceza!

Konuya girip bakmasam hiç haberim olmayacak bu mesajdan, mention atılmış ama bildirim gelmedi bana.Konuya dönecek olursak; Aşacağım kola bağımlılığını ağabey kararlıyım :D Eskiden Günde 2,5Lt bitiyordu şimdi 2 günde 1,5Lt'ye düşürdüm. Yakında hayatımdan çıkacak kendisi :D
Coca Cola'dan enayi madalyası verdiler mi kardeşim? Ne yapmışın allasen?

@Sarper Yıldırım bey Erman beyin böyle takıldığına bakmayın. Sanırım yarın şirket yemeği var ve mecburen içeceğini söylüyor ama dünden razı gibi. Hangisi daha saygı duyulacak bir davranış açık dürüst olmak mı yoksa Erman Bey gibi tribünlere oynamak mı?
İçmezsem kovulabilirim Kaya bey anlamıyorsunuz galiba. Türkçe biliyor musunuz?

Vay demek para İçin kariyer için değerlerinizi satıyorsunuz. Yakıştırdım. Tam da sizden beklenen türden bir davranış.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

@Sarper Yıldırım bey Erman beyin böyle takıldığına bakmayın. Sanırım yarın şirket yemeği var ve mecburen içeceğini söylüyor ama dünden razı gibi. Hangisi daha saygı duyulacak bir davranış açık dürüst olmak mı yoksa Erman Bey gibi tribünlere oynamak mı?

Dürüstlük mürüstlük anlamam,alkol haramdır.

@Erman Türker mesajı almışsındır umarım. Yarın içmemelisin. Hem de cuma gecesi. Hem de Ramazan’a beş gün kala.

Umarım emsal ve caydırıcı olur diğer futbolcular için.

TFF açıklama yapmalı ve hakemleri korumalı

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

22566.jpg

Turgay Şeren : ""
Admirim, kendisine Allah rahmet eylesin, kola'dan dolayı mı rahatsızlanmıştı Turgay Şeren?Tam anımsayamadım da..

Coca Cola'dan enayi madalyası verdiler mi kardeşim? Ne yapmışın allasen?

Çocukluk reis, neyse ki ailem olaya el koydu bir süre kolayı yasaklamışlardı, daha sonra azda olsa yine hayatıma girdi şimdi komple çıkarmaya çalışıyorum bakalım, kurtulacağım kendisinden :D

Üst Alt