Arda Turan'dan Selçuk İnan Açıklaması! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan'dan Selçuk İnan Açıklaması!

968f7d3f.jpg

Mehmet ayan: Cuma günü milli takım kadrosu açıklanacak, o yüzden bu açıklamayı yaptı.. Ben milli takıma dönersem hep birlikte dönerim mesajı yolladı..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bir cok sey yazacaktim vazgectim.

Profesyonel futbolcu bu sekilde taraftarim, taraftar gibi yorum yapiyorum diyemez.
Bu yaptigi yorum istedigi yankinin tam tersini yaratiyor.. Artik Selcuk Galatasarayda imkansiz hale gelmistir.
Selcuk yarin cikip bu yorumdan uzaklasmazsa is biter.... zaten bitmistir.. (acaba transfer oncelligi mi hazirlaniyor?? )

Malesef....

Arda'nin Galatasarayimiza donmesine karsi olanlardan degilim. Gelmesine eger sadece futbola odaklanirsa katkili olur diye dusunuyordum, ama bu yorum bunun olmiyacagin kanaatidir.

Bir cok sey yazacaktim vazgectim.

Profesyonel futbolcu bu sekilde taraftarim, taraftar gibi yorum yapiyorum diyemez.
Bu yaptigi yorum istedigi yankinin tam tersini yaratiyor.. Artik Selcuk Galatasarayda imkansiz hale gelmistir.
Selcuk yarin cikip bu yorumdan uzaklasmazsa is biter.... zaten bitmistir.. (acaba transfer oncelligi mi hazirlaniyor?? )

Malesef....

Arda'nin Galatasarayimiza donmesine karsi olanlardan degilim. Gelmesine eger sadece futbola odaklanirsa katkili olur diye dusunuyordum, ama bu yorum bunun olmiyacagin kanaatidir.

Zaten futbol konusunda eleştirenler çoğunlukta değildi ama karaktersizliğini anlatmaya çalıştık biz. Milli takımda belli etti zaten iyi ki bu açıklamayı yaptı herkes kanaat getirmiştir artık bu densiz hıyarın olduğu bir yerde başarı olmayacağına.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Çok doğru konuşmuş. İQ su 90 nin üstünde olan herkes hak verir. Veda etmeyi bilmiyoruz, vefa desen 0. Sabri olayı deseniz alakası yok. Sabri'nin 20 yılda veremediği hizmeti Selçuk 3 yılda verdi. Son 3 sezondur kötü olabilir kızmak yerine veda edip iyi hatırlayalım.

Burak için Hamit için Semih için diyemem ama Selçuk Galatasaray on evladıdır. Takımdan gitmesi gerektiğinde gider. Şuan rotasyon için kalmalı. Oyunu güzel yavaşlatıyor ;)))

Çok doğru konuşmuş. İQ su 90 nin üstünde olan herkes hak verir. Veda etmeyi bilmiyoruz, vefa desen 0. Sabri olayı deseniz alakası yok. Sabri'nin 20 yılda veremediği hizmeti Selçuk 3 yılda verdi. Son 3 sezondur kötü olabilir kızmak yerine veda edip iyi hatırlayalım.

ne vefası kardeşim, hayrına yapmıyor hiç biri bunu. Ayrıca gitmek gibi bir niyet ortaya koymayan, bu formayı çıkarıp atan birine vefa dışında bişey gösterirdim ya neyse. Bütün bunların dışında Arda kim lan.

Evet son 36 senedir kötü oynuyor olabilir ama olsun. Ayrıca 3 senedir değil dönüp geriye bakın Terim'in 2.senesinden beri Selçuk ağır eleştiriliyor. O zaman da millet sol iç oynuyor diye tölerans gösteriyordu ama bok gibiydi. Ayrıca karakterini geçtim Arda bizim takıma gram uymaz. Son zamanlarda oynadığı top belli Arda'nın, bizim takım yapısına tamı tamına zıt bir adam söyle desen Arda derim. Zaten bu tempoda bizde oynasa yarım saatte sahadan bayılarak çıkar. Hiç malca hamlelere gerek yok, takım zaten çatır çatır oynuyor. Çok istiyorlarsa takıma uygun temposu yüksek bir kanat oyuncusu alsınlar da bu Arda değil burası kesin.

Üst Alt