Arda Turan'dan Selçuk İnan Açıklaması! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan'dan Selçuk İnan Açıklaması!

Güya medyadan kaçtı ülkeden giderken.. La adam medyayla yatıp medyayla kalkıyor be. Liseli kızlardan beter, takım arkadaşları bile soğumuş bundan.. tiksinç herif

Ilk ismi gectiginden beri soylemistik boyle bi karakter oldugunu.neymis vefa gosterecekmisiz ulan adam senede 15 trilyon para kazaniyor gram top oynamadan.teneke vurup yollanmamasi asil vefa daha ne istiyorsun?

Duruma bakılırsa psikolojik olarak hasta bunlar, başta Arda Turan olmak üzere, kimi yerlilerin ilgi alakadan, paradan, ortamdan kafayı yemiş gözüküyor.

Çocuğu gönder bok yemeye, peşinden git çok yemeye. Olm sen adam olmazsın!!! Karakter bu yaştan sonra değişmez artık. Sen bundan sonra bu takıma berrak gelirsin..

Senin ben.. ulan isin gucun ilgi cekmek.. kes cenenide futboluna bak ve Galatasaray'i rahat birak karaktersiz serefsiz.

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Ben Tudor'a; hatta Dursun Özbek'e de güveniyorum. Arda falan gelmeyecek.

Düşünüyorum da her mülakatta Dursun Özbek Arda bizim oğlumuz tarzında açıklama yapıyor. Karşı tepki psikolojisi resmen.

Ya sanane bilader.
Git antremanını yap.
Git forma kapmak için bir tarafını sık.
Ne sokuyorsun koca kafanı her işe ?
Selçuk oynadı ,rakibi ısırdı,her maç 12 km koştu da td mi oynatmadı?
Bir kere de başarılarından ötürü adını duyalım,konuşalım seni.
Anca magazin,böyle açıklamalar bilmem neler.
Gelme kardeşim gelme.

Ardanın yeteneğine Galatasaraylılığına güvenip gelmesini isteyenlerdendim ama şu açıklama herşeyin özeti olmuş... Şu saatten sonra kulübün kapsından içeri girmesin burası arkadaşlık akraba ortamı değil burası profesyonel bir futbol takımı kim formdaysa kim iyiyse o o oynar.. Buradan milyon eurolar kazanıp da kendine bakmayan doğru dürüst antrenman yapmayan ibnelerin sonu tya yedek kulübesi ya tirbündür..Tudor reyiz çıkardığı 11lerle en güzel cevabı veriyor

Son düzenleme:
Arda %100 haklı. Selçuk, bizim 6. lığımızdan sonra kendisine çok daha fazla para veren Fenere degil, bize gelerek dengeleri değiştirmiştir bu bir. Geldiği sene şampiyonluğun baş mimarlarındandır iki. Formu düştükten sonra çuvalla para verip onunla sözleşme uzatan Ünal Aysaldır, yani bir tepkiniz varsa ona vermelisiniz bu da üç. Problem futbolcuda değil, ona hakettiği değeri biçemeyen yönetimde.

Galatasaray bir değerler takımıdır, vefa da bu değerlerin içindedir. Vefalı olacağız diye salaklık yapmanın alemi de yok tabii, ikisini ayırdedebilecek zeka lazım. Uyanık olacağız diye vefasızlık yapmanın da alemi yok. Selçuk kalsa da gitse de, takıma büyük hizmetler vermiştir. Kaptanımızdır, adam gibi muameleyi, gereksiz yüksek bir kontrata da sahip olsa, fazlasıyla haketmiştir.

Kaldı ki, bir adama iyi para veriyorsun diye ona köpek gibi davranabilirsin diye bir dünya yok.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hep gündeme gelme peşinde birazda futboluna odaklansa iyi olur onun için ülke gündemini boşa meşgul ediyor.Sonra tepki alınca mağdura yatmaya başlıyor.

Ülkenin yıllardır neden bu halde olduğunun özetidir Arda gelsin bizi şampiyon yapsın diyenler keza Ft gelsin bizi şampiyon yapsın diyenler.. Şampiyonluk herşeyden önemli değildir hele ki karakter, işine ,büyüklerine, vatanına kendine saygısız kişilerle gelecekse hiç değildir..

Bu adamı kimsenin sevmediğini bu adam hiç öğrenemeyecek ve onu sevmeyenleri bir avuç azınlık sayacak.Çünkü etrafında parayı sevdikleri için bunu yağlayanlar oldukça bol..Tıpkı kendinin gücü sevdiği için birilerini yağlaması gibi..

İnsanlarımızdan taraftarımızdan rica ediyorum artık dünyada iki adamın olmadığını görsünler.. Problem bizi iki adama muhtaç hale getirenler ya da muhtaçmış gibi gösterenler..
Bugün bu başlıktaki kadar like dağıtmadım hiç..

Arda %100 haklı. Selçuk, bizim 6. lığımızdan sonra kendisine çok daha fazla para veren Fenere degil, bize gelerek dengeleri değiştirmiştir bu bir. Geldiği sene şampiyonluğun baş mimarlarındandır iki. Formu düştükten sonra çuvalla para verip onunla sözleşme uzatan Ünal Aysaldır, yani bir tepkiniz varsa ona vermelisiniz bu da üç. Problem futbolcuda değil, ona hakettiği değeri biçemeyen yönetimde.

Galatasaray bir değerler takımıdır, vefa da bu değerlerin içindedir. Vefalı olacağız diye salaklık yapmanın alemi de yok tabii, ikisini ayırdedebilecek zeka lazım. Uyanık olacağız diye vefasızlık yapmanın da alemi yok. Selçuk kalsa da gitse de, takıma büyük hizmetler vermiştir. Kaptanımızdır, adam gibi muameleyi, gereksiz yüksek bir kontrata da sahip olsa, fazlasıyla haketmiştir.

Kaldı ki, bir adama iyi para veriyorsun diye ona köpek gibi davranabilirsin diye bir dünya yok.

Hırsızın hiç mi suçu yok yani ?

Hırsızın hiç mi suçu yok yani ?

Kendini Selçuk'un yerine koy. Yönetim geliyor, sözleşme uzatmak istiyoruz diye. Menajerine git pazarlık et diyorsun, adam gidip iyi paraya anlaşıyor.

Hırsızlık nasıl olur? Selçuk bilerek oynamaz, aldığı parayı haketmek için elinden geleni yapmaz. Ben yaptığına inanıyorum, yeteneği, gücü bu kadar.

Bir hırsızlık varsa ortada, o bizim paramızı çarçur eden yönetimindir, yani kendini bir halt zanneden Ünal Aysal'ın ve Terim Dürüst Albayrak'dan "temizlediği" yönetimin.

Kendini Selçuk'un yerine koy. Yönetim geliyor, sözleşme uzatmak istiyoruz diye. Menajerine git pazarlık et diyorsun, adam gidip iyi paraya anlaşıyor.

Hırsızlık nasıl olur? Selçuk bilerek oynamaz, aldığı parayı haketmek için elinden geleni yapmaz. Ben yaptığına inanıyorum, yeteneği, gücü bu kadar.

Bir hırsızlık varsa ortada, o bizim paramızı çarçur eden yönetimindir, yani kendini bir halt zanneden Ünal Aysal'ın ve Terim Dürüst Albayrak'dan "temizlediği" yönetimin.

Peki geldigi ilk sezon ki yetenegi ve gücü ile ondan sonra ki sezonlarda ki yetenegi ve gücünü nasil aciklayacagiz?

Üst Alt