Arda Turan'dan Selçuk İnan Açıklaması! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan'dan Selçuk İnan Açıklaması!

a53de6aa07ea8a64ee0fce9a48364c8ff8ce1eb0933f1abb75862bb2aa659e75.jpg
drama-and-bullshit.jpg
tenor.gif

:coffee:

Ben Galatasaraya ve ülkeye verdiği hiç bir faydalı hizmeti göremiyorum, aksine geçen sene bu ülkenin Milli Takımını satmış bir haindir benim gözümde. Hagi gibi, Metin Oktay gibi efsaneleri böyle bir hain çürük kestane ile aynı cümle içinde kullanan birine Allah akıl fikir versin.

Daha okuduğunu anlamayacak kapasitedesin. Hagi ve Metini senin için demiştim. Arda olmasa Euro 2008 i sil. Gs sen 1 şampiyonluk sil. Euro 2016 ya giderken gençlerin hiçbiri yoktu. Selçuk ile Arda sırtladı takımı?? Ve Burak. Sen ya kör sün ya İQ süz.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Daha okuduğunu anlamayacak kapasitedesin. Hagi ve Metini senin için demiştim. Arda olmasa Euro 2008 i sil. Gs sen 1 şampiyonluk sil. Euro 2016 ya giderken gençlerin hiçbiri yoktu. Selçuk ile Arda sırtladı takımı?? Ve Burak. Sen ya kör sün ya İQ süz.

Okuduğumu gayet iyi anladım, cevabımda aynı cümle içinde yazıyor, Arda ile bağlantılı yazmıyor. Euro 2016 ya sırtlamıș, uefanın grup üçüncülüri uygulaması olmasa öyle bir gruba rağmen nah gidiyordun. Taşıyıpta ne yaptı, Milli Takımı, Milli formayı sattı. Galatasarayı şampiyon yaptı da ne oldu, en ihtiyaçımız olan dönemde son dakikada bırakıp gitti. IQ testi hiç yapmadım, kimsenin zekasına laf etmem ama senin gibiler yüzünden bugün Ardalar, Selçuklar para kazandıkları mesleğe gram saygı göstermiyorlar.

Ya üstteki yazdığımı oku ne demek istediğimi anlarsın. Ne üslübündan bahsediyorsun? Ben sen Metinmisin Hagi misinde gidip milleti eleştiriyorsun aptalca diyorum Galatasaraylılık konusunda. Ne anladın acaba bundan ?

Senin mesajlarını okumadım,ama ardaya saygı duyulmasını isteyen adam METİN OKTAY'a Galatasaray forumunda metin diye hitap ederse onun ırzına geçerim.
Sen bunu anla yeter,hareketlerine dikkat et.

Ya üstteki yazdığımı oku ne demek istediğimi anlarsın. Ne üslübündan bahsediyorsun? Ben sen Metinmisin Hagi misinde gidip milleti eleştiriyorsun aptalca diyorum Galatasaraylılık konusunda. Ne anladın acaba bundan ?

Ben Galatasaray taraftarıyım, taraftar yoksa bunlarda yok. Eleştirmek, değer vermek, saygı göstermek veya göstermemek en doğal hakkım. Kime saygı gösterip göstermeyeceğime kendim karar veririm. Yazdığın terbiyesiz, hakaret içeren mesajlara sakin cevap veriyorum diye kendini bir halt sanma.

Ya hayır yılda 10 milyon cukkalayan herife vefa göstermek zorunda mı oluyoruz? Babasının hayrına mı oynuyor lan? Yıllık 10 milyon lira götür maç başı alamadım diye ağla sonra vefa !?!?

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt