Arda Turan’ın UltrAslan’ın Yaptığı Açıklamaya Cevabı! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan’ın UltrAslan’ın Yaptığı Açıklamaya Cevabı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arda geldi mac izlemeyi birakirim

Arda geldi galatasarayliligimi askiya alirim

Arda geldi sampiyonluk gitti

Arda geldi imparator bitti

Bazilarinin arda nefreti galatasarayliliklarindan daha buyuk

Tam da bu yuzden gelmeli zaten

Turnusol olacak

imza

Gelmesini istemezsin anlarım da ... ki ben de istemiyorum
Galatasaray'ı bırakırım ilişkimi keserim gibi ifadeler bayağı bir abes
Gelirse takımın tüm futbolcuları gibi Arda'yı da destekleriz elbet
Bu olay sadece Arda transferi için de geçerli değil
uA nefreti olanlar ve Fatih Terim nefreti olanlar için de geçerli bence
Aynı şekilde sevmeyebilirsin hoşlanmayabilirsin
Ama bu uA ve Fatih hoca ile ilgili nefret kusmanı gerektirmez
Sanki ultraslan Galatasaray taraftar grubu değil de başka bir takımın oluşumu gibi davranılıyor bazen
buna da anlam veremiyorum

Hoca dün bizimle dalgami geciyordu acaba? Tüm taraftar istemeli diyordu ve bir gün icinde uA böyle mesaj paylasiyor... Yani hersey planlanmis oyun gibi geliyor bana

Arda geldi mac izlemeyi birakirim

Arda geldi galatasarayliligimi askiya alirim

Arda geldi sampiyonluk gitti

Arda geldi imparator bitti

Bazilarinin arda nefreti galatasarayliliklarindan daha buyuk

Tam da bu yuzden gelmeli zaten

Turnusol olacak
Aynen katılıyorum . Gerçekten herkes ikinci şansı hakeder . Belkide arda kadkikoyde son 10 Dakikada oyuna girecek ve galibiyet golümüzü atacak

Karakterini vs geçelim de Arda'nın top oynayacak hali mi var? Hadi Belhanda malozu yerine ortaya alınsa bir anlamı olur da Emre'de geldi oraya şimdi. Jimmy, Emre, Belhanda, Arda ve Feghouli var orta sahada. Hepsi temposu düşük ve daha çok ortada oynamaya meyilli futbolcular. Hoca saçmasapan işler yapıyor milletle inatlaşacağım diye kafayı sıyırdı.

nasıl bu kadar emin olabiliyorsun üstad herşey ortada iken
taraftar grubunun açıklaması direkt kap açıklaması gibi işte. hocanın son toplantıda tüm camianın kabullenmesi gerek lafından hemen sonra karşısındakini aptal yerine koyarcasına yapılan bu destek açıklaması normal mi sence?

@Melih Sönmez inandırmadı reis inandırmaya çalıştı baktım sonu yok uzatmadım bende.

yalnız bu taraftar grubu deli gibi sağbek sorunu yaşadığımızda fatih akyel transferine herif boştayken nasıl karsı cıkmıslar bizi o yokluğa mahkum etmişler olacak iş değil.ergun gursoy kasada metelik yokken çok uğrasmıstı gelmesi için. bundan önce okana sallayıp onuda kabul etmişlerdi üstüne sebonun paylaşımı var. fikirleri birbirine uymayan sıradan insanlar birbirini yiyor ama gel gör ki o fikir ayrılıklarına neden olanların arasında da herhangi bi problem olmamış oluyor finalde.
Ben emin değilim Galatasaraya güveniyorum ayrıca yönetimden hiçbir müspet açıklama yok yani bizim aleyhimize fatih hocanın bu sezonu kastettiği de hiçbir şey duymadım. Bu kadar basit işte gördüğüm tek şey 10 gün kaldığı için tutuşan ardanın son bir hamle yapması babayı alır

Ya bu adamın gelip bize katkı sağlayacağını düşünenler var şaka gibi. Arkadaşlardan biri yazmıştı Emre’nin Taylan’ın hakkını yiyecek; olacağı bu. Bu adam varken şampiyon olalım bir 70cl. rakıyı boca ederim; bu kadar iddialıyım. Berbat olan kulüp daha beter olacak. Tarih bize bunu gösteriyor!

Ben artık Türkiye'de şöyle bir futbol düzeni olduğunu düşünüyorum:

-Hiç bir takım 3,4 sene üst üste şampiyon yapılmayacak. Maksimum 2 sene. Böylece diğer rakipleriyle arası açılmayacak. Rekabet hep bu şekilde diri tutulmaya çalışılacak. Hiç bir camia küstürülmeyecek, sürekli aynı 20-25 milyonun sevinmesinin önüne geçilerek diğer 50 milyonun antipatisi kazanılmayacak.

-Bu çok profesyonel bir şekilde yapılacak. İyi giden takım çeşitli şekillerde karıştırılacak. Hocasının çeşitli nedenlerle gönderilmesi sağlanacak, ortalığı karıştıracak birisinin transferi sağlanacak. Kulüp sürekli başka şeylerle uğraşmaya zorlanacak.

-Hakem kararlarını falan saymıyorum zaten. Elenmek istenen takım hakem diye isyan ettiğinde de yukarıdaki madde işaret edilerek " Siz ettiniz siz buldunuz kardeşim. Hocanızı neden yolladınız, o topçuyu neden aldınız?" denilecek.

Ben artık Türkiye'de şöyle bir futbol düzeni olduğunu düşünüyorum:

-Hiç bir takım 3,4 sene üst üste şampiyon yapılmayacak. Maksimum 2 sene. Böylece diğer rakipleriyle arası açılmayacak. Rekabet hep bu şekilde diri tutulmaya çalışılacak. Hiç bir camia küstürülmeyecek, sürekli aynı 20-25 milyonun sevinmesinin önüne geçilerek diğer 50 milyonun antipatisi kazanılmayacak.

-Bu çok profesyonel bir şekilde yapılacak. İyi giden takım çeşitli şekillerde karıştırılacak. Hocasının çeşitli nedenlerle gönderilmesi sağlanacak, ortalığı karıştıracak birisinin transferi sağlanacak. Kulüp sürekli başka şeylerle uğraşmaya zorlanacak.

-Hakem kararlarını falan saymıyorum zaten. Elenmek istenen takım hakem diye isyan ettiğinde de yukarıdaki madde işaret edilerek " Siz ettiniz siz buldunuz kardeşim. Hocanızı neden yolladınız, o topçuyu neden aldınız?" denilecek.

Hocaya siyasetin kuklasi diyemi Ardayi aldiriyor diyorsun?

hocanın etrafından birileri sucukcuların lider kadrosuna haber uçurmuş olay belli hickimse tesadüf filan diyemez buna

hocada bizlere diyorki tecavüz kacınılmaz zevk almaya bakın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt