Arda'dan Galatasaray'a Vefa Mesajı - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda'dan Galatasaray'a Vefa Mesajı

Cevap: Arda'dan Galatasaray'a Vefa Mesajı

Bu adamı tam zamanında elimizden çıkardık bu senede kadroda olsaydı takım içi huzursuzluk devam ederdi şükürler olsunki gitti kurtulduk

Bu adam Türkiyeye döndüğünde FB ye giderse hiç şaşırmam.

Klavuzu karga olanın burnu boktan çıkmazmış.

Emre abisinin yolunda ilerliyor.

Sana 10 numaralı formayı verenlerin içine edeyim ben....

Arda'dan şok sözler!

Ntv'de yayınlanan 'Yenilsek de Yensek de' adlı programa sürpriz bir telefon bağlantısı yapan Arda Turan, Lefter hakkındaki duygularını dile getirdikten sonra, eski takımı Galatasaray hakkında şok sözler söyledi. Galatasaray ismini kullanmayıp 'bu kulüp' demesi de izleyenler tarafından tuhaf karşılandı.

Cevap: Arda'dan şok sözler!

Arda gözümde çok antipatik bir insan haline geldi.Zaten gittiği zaman kızmıştım şimdi nefret derecesine getiriyor bunu yavaş yavaş.

Arda'ya tokat gibi cevap!

Arda'ya tokat gibi cevap!

Arda Turan'ın Galatasaray'dan "bu kulüp" diye bahsetmesi tepki çekti, yıldız futbolcuya en sert cevabı ise Sedat İncesu verdi.

Arda Turan'ın Galatasaray Kulübü için "bu kulüp" ifadesini kullanması ve vefasızlıktan dem vurup "yemek verilmedi" iddiasını bile dile getirmesi sarı kırmızılı camiada tepki gördü.

Tepki gösterenlerden biri de Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Antrenörü Sedat İncesu oldu. Facebook hesabından konu hakkında bir yazı paylaşan İncesu, sarı kırmızılı taraftarlardan büyük destek aldı.

İşte İncesu'nun sözleri;

"Bu kulüp dediğin Galatasaray'dır Arda efendi. Yemek verilmemiş. Adamlık, sporculuk, takım ruhu karnı açken cebinde son kalan bozuklukları birleştirerek servis arabasına ancak 15 TL lik mazot alarak antremana gitmektir. Şartlar ne olursa olsun kulübüne ihanet etmemektir. Sen de haklısın yemek verilmediği için açlıktan gözün kararmıştır görememişsindir Engelsiz Aslanların Galatasaray için verdiği savaşı..."

Arda ne demişti?

Lefter Küçükandonyadis'in vefatının ardından NTV Spor'daki programa Madrid'den bağlanan Arda Turan, yetiştiği Galatasaray'dan "Bu kulüp" diye bahsetmişti.

Başta Bülent Korkmaz olmak üzere eski yıldızlara vefasızlık yapıldığının altını çizen Arda, Galatasaray'ın adını anmadan şu açıklamayı yapmıştı;

"Efsane oyunculara yaşarken sahip çıkmak lazım. Bülent Korkmaz da bayrak adam olduğu bu kulüpten 6 ay sonra gönderildi ve hala kalbi buruktur. Bu kulüpte yemek verilmediği zamanlar oldu. Büyük kulüpler; kendilerini başarılarla değil duruşlarla gösterir. Lefter Ağabey'in ailesini aradım ve başsağlığı diledim. Maçta siyah pazubant takmak için kulübüme başvurdum."

Maraton.com.tr

Cevap: Arda'ya tokat gibi cevap!

Arda'ya bayağı tepki oldu, eminim o bile bu kadarını beklemiyordu. Ama eminim ki çok kısa zamanda ve ilk fırsatta gene çıkıp saçma sapan şeyler söylemeye ve insanları nefret ettirmeye devam eder.

Cevap: Arda'ya tokat gibi cevap!

Sedat hocanın açıklamalarını okudukça Galatasaraylılığımla gurur duyuyorum. Gerçek Galatasaraylılar her daim varolaktır.

Demek ki Ahmet Çakar buna "köpek" derken haklıymış. Boşuna sövdük adama haftalarca.

07-02-2010, 14:08 #41 Harun Taşkapılı

Profil bilgileri

Mesajlarını Göster

Özel Mesaj

View Blog Entries

Makaleleri Göster

--------------------------------------------------------------------------------

Üyelik tarihi Oct 2007

Yaş 33

Mesajlar 400 Re: Arda Turan

o hesabı biz forumda adilce sormaya tartışmaya çalışıyoruz, nerdeyse fenerli yapılar beni.zamanında hagi.hakan şükür mondragon bile eleştirildi yuhlandı.arda daha neki kimse burnundan kıl aldırmıyor.bazı arkadaşlar orta gollerini istatistik olarak yazıp cevap vermişlerdi bana.dün messi nin bir asistini ve gölünü seyretsinler.aslında feldkamp ilk geldiğinde arda yı cok güzel çözmüştü.hep yarım devre oynatıyordu fiziksel yetersizliğinden dolayı.hala geliştiremedi kendini.en ufak ilerleme yok gün gectikçe geriye doğru gidiyor.kewell bile 32 yasında bize geldiğinden beri fizik olarak kendini geliştirdi.başka bişey demiyorum

2 sene önce yaptığım bir yorum.....

14-02-2010, 22:29 #96 Onur Yavuz

Profil bilgileri

Mesajlarını Göster

Özel Mesaj

View Blog Entries

Makaleleri Göster

Arkadaş Listen Al

Sözüm de yazım da Türkçe

--------------------------------------------------------------------------------

Üyelik tarihi Jan 2005

Bulunduğu yer Ankara

Yaş 34

Mesajlar 7.997

Blog Girişleri1 Re: 10 # Arda Turan

Harun Bey, Arda Turan hakkındaki fikirlerinizi yeterince yansıttınız burada. Artık noktayı koymalısınız. Aksi takdirde, iletilerinizde forum üyelerini tahrik etmeye çalıştığınızı düşünmeye başlayacağım. "Kupalara ambargo koymadan başka bir formayı taşımak, almış olduğum mirasa ve içimdeki Galatasaraylılık inancına zaten uygun düşmezdi." Bloga Ekle

14-02-2010, 22:32 #97 Doğan Sağlam

Profil bilgileri

Mesajlarını Göster

Özel Mesaj

View Blog Entries

Makaleleri Göster

Arkadaş Listen Al

Üyelik tarihi Jul 2005

Bulunduğu yer İsTaNbUl

Mesajlar 8.159

Re: 10 # Arda Turan

Onunda formatı bu Onur Abi.Arda'dan bir zarar görmüş ama nasıl onu çözemiyorum.

burdada eleştirilerimi hazmedemeyenlerin bana yorumları......şimdi tüm Galatasaray lılar dümdüz gidiyor arda ya...

Bundan bir iki sene sonra gazetelerde şöyle haber çıkarsa şaşmayın.

Atletico Madrid başarısız dönem geçiren Arda Turan, Fbahçeyi niye tercih ettiğini Yasemine anlattı..

Evet Arda başarısız bir dönem ve Türkiye'ye tekrar dönüyorsun..

Arda : Ben zor dönemler yaşarken,taraftarlar beni anlar diye mutluyum diye konuştum, tamam biraz seviyeyi kaçırdım konuşurken ama bu kadar üstüme gelinmemeliydi, bana kimse sahip çıkmadı, şimdi Atletico'da hep aklım Türkiyede kaldı, bu klüp bana sahip çıkmadı, Emre abi, Acun Abi, Rıdvan hocam bana sahip çıktı, o yüzden Fbahçeyi tercih ettim.

kendini bitirmistir, Türkiyede hic bir yere siginamaz artik...

genc yasta sohret ve gezindigin insanlar kisiligini yaratir...

Arda Turan... artik asla sana bir Galatasarayli olarak bakamam bakmamda! artik sesini duydurmak isteyen bir zavalli oldun.

ne oldu? Ispanyadaki medya seninle ugrasmiyormu? özledinmi televizyon ekranina cikmayi? Ne zandin az biraz top ceviriyorum diye kendini bir superstar mi zan ettin? Ne oldu, gittin Ispanyada bir orta seker takimda siradan bir oyuncu konumuna düstün simdi de haykir agla yalvar bir de git sari lacivert bir formayi tak sana her yerde orta parmak kaldirirsak hic sasirma zavalli seni

Şu o yaştaki çocuğun üstüne böyle ağır yük verirsek böyle saçma sapan demeçler verir düşüncesini anlayamıyorum. O yaşta ki milyonlarca çocuk öle imkanlardan sonra böyle saçmalamaz. Arda iyi düşünemiyor bence.

Demek ki Ahmet Çakar buna "köpek" derken haklıymış. Boşuna sövdük adama haftalarca.

Galatasaray'ın formasını giyerken kimse futbolcumuza, üstelik de kaptanımıza bu şekilde hitap edemez.Bu farklı!Kişiye saygı duyulmayabilir ancak makama(formaya ve gönül veren milyonlara)saygı göstermek zorunda herkes! Herkes haddini bilecek!

Üst Alt