Arda'dan Galatasaray'a Vefa Mesajı - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda'dan Galatasaray'a Vefa Mesajı

Cevap: Arda'dan Galatasaray'a Vefa Mesajı

Arda kardes 2 dakka sus.geldiginde burada kimse kalmamis olacak.buralArda yanliz kalacaksin.

Arda benim için gittiği gün bitmişti. Avrupa'ya gitmesini çok istememe rağmen. Her geçen gün nefretim daha da artıyor. Basından şikayetçiydi. Şimdi her gün basında konuşuyor.

Şeytan iş başında! Az önce Hikmet Karaman açıkladı Madrid'ten. Akşam Arda ve Şeytan Rıdvan'la birlikte yemekteymişler.Şeytan Rıdvan hiç ara vermiyor.Masada konuşulanları tahmin edebiliyorum.Arda bir sonraki röportajında Galatasaray'ı neyle suçlayacağının tüyosunu almıştır Şeytan'dan...

Şeytan iş başında! Az önce Hikmet Karaman açıkladı Madrid'ten. Akşam Arda ve Şeytan Rıdvan'la birlikte yemekteymişler.Şeytan Rıdvan hiç ara vermiyor.Masada konuşulanları tahmin edebiliyorum.Arda bir sonraki röportajında Galatasaray'ı neyle suçlayacağının tüyosunu almıştır Şeytan'dan...

Her Barcelona-Real Madrid maçının ertesinde yeni bir saldırı bekleyebiliriz artık.

Biz taraftarlar olarak hiçbir efsanemize vefasızlık etmedik. Yöneticiler vefasızlık etmiş olabilir. Ama asıl mesele şu ki, bu konuda konuşması gereken Bülent Korkmaz Galatasaray'ına laf etmezken Arda'nın onun adına konuşması. Acaba Arda kendini Galatasaray'ın efsanesi olmuş ve vefasızlığa uğramış biri olarak mı görüyor? Galatasaray'da yetişip, 1 sezon kaptanlık yapıp daha sonra çekip gidince Galatasaray'ın efsane kaptanı olup Bülent Korkmaz gibi bir efsane olmadın sen. Galatasaray'la bütünleşen bir bayrak adam da olmadın. Futbolda seni sen yapan takımı bırakıp gitmişken de vefadan bahsetmeye hakkın yok. Medya ile yaşadığın gerilimlerin, insanlar üzerinde bıraktığın şımarık futbolcu izleniminin sorumlusu da Galatasaray değil. Bugün nasıl Melo 10 numaralı formanın sahibi olup taraftarlar tarafından benimsense de bir Galatasaray efsanesi değilse Arda Turan'da bundan fazlası değildi. "Bu kulüp" demesiyle de artık kredisini tüketti. Bizim de beğenmediğimiz ancak üzerindeki armaya duyduğumuz saygıdan dolayı küfür etmediğimiz pembe formaya her sene bir o.... rengi var dediğinde taraftar gözüyle eleştiriyor diye savunanlar olmuştu ama bu sefer iş öyle değil. Hiçbir taraftar takımına bu kulüp diyerek takımını aşağılamaz. Artık İspanya'da futboluna baksın, şampiyonluğa giden Galatasaray'a da karışmasın.

Türkiye'nin hatta dünyanın en iyi taraftarını karşısına alacak kadar aklı mı çalışmıyor bu adamın.Biz değerini bildik hep destek verdik.Yanlış yapınca tepki vermeyide iyi biliriz.Yönetim hata yapabilir çok normal.Ama o günkü yönetimi tüm Galatasaray Camiası ile bir tutamazsın sen.Şimdi burada olsan böyle tepki verir miydin merak ediyorum.

Üst Alt