Arda'dan Galatasaray'a Vefa Mesajı - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda'dan Galatasaray'a Vefa Mesajı

Cevap: Arda'dan Galatasaray'a Vefa Mesajı

Şu o yaştaki çocuğun üstüne böyle ağır yük verirsek böyle saçma sapan demeçler verir düşüncesini anlayamıyorum. O yaşta ki milyonlarca çocuk öle imkanlardan sonra böyle saçmalamaz. Arda iyi düşünemiyor bence.

Göbek bağı yanlış yere bağlı, sağlıklı beyinlerden beslenmiyor da ondan.

Kesin giderken beni cok ararsiniz, bir Arda kolay yetismiyi ama diye icinden geciriyordu. Simdi biz ucusa gectik, kendisinin yuzune bakan yok Ispanya'da.

Vefadan bahsedeceksen kankan Emre'nin Inter'e transferinden, Okan'la bir olup Hagi'ye posta koymalarindan bahset biraz da.

Kaptan gemiyi en son terkeder. Arda farelerle birlikte kacmayi secti hala vefadan falan bahsediyor.

ardayı çok güzel özetleyen bir kelime var

" ERGEN "

yaptığını da özetlemek istersek

" Ergen İsyanı "

Dün kim söyledi hatırlamıyorum, Erman Toroğlu demiş olabilir "Arda Fatih Terim'in disiplinine uyum sağlayamayacağını anladı ondan kaçtı" dendi. Haklılık payı olabilir.Eskisi gibi at koşturamayacağını anlamış olmalı...

Vefasız diye diye adını çıkardılar kulübün.Vefa neden sadece Galatasaray kulübünden bekleniyor.Feberbahçe,Beşiktaş vs kulüpler Galatasaray'ın yapmadığı neyi yapmışlar futbolcularına da onlar hiç vefasızlıkla suçlanmıyorlar?

Acaba Galatasaray her daim zirvede bir takım olmasaydı eski futbolcular yine böyle beklenti içine girecek miydi?

Rüştüyü kameralar önünde dövdüler, hem de tekme tokat... Yaşı küçükler hatırlamaz. Rüştü bırakın taraftara sayıp kulübüne küfretmeyi kendini dövenlerden davacı bile olmadı!!

Vefasız diye diye adını çıkardılar kulübün.Vefa neden sadece Galatasaray kulübünden bekleniyor.Feberbahçe,Beşiktaş vs kulüpler Galatasaray'ın yapmadığı neyi yapmışlar futbolcularına da onlar hiç vefasızlıkla suçlanmıyorlar?

sen neden baska takimlarla bizi kiyasliyorsun? ayni mi senin icin galatasarayla digerleri.

arda bu dedigini dese baslrdiniz ne bicim gsli vsvs diye.

bu kadar infazci olmayin.

Burada Arda'yı eleştirenler Galatasaray sevdalısı olduğu için eleştiriyor, Ardasporlu değil!

Bakın Emre Can kardeşim,bu başlık altında yer alan bir kısım yazılarınızı takip ettim, hepsini değil elbet.Düşüncelerinize saygı duyduğum için sizi hedef alan herhangi bir yanıt vermedim ama siz de başka düşüncelere saygılı olmalısınız.Yanlış anlamayın kimseye bir şey öğretmek haddim değil aynı zamanda böyle bir misyon da taşımıyorum.Bu platformda sadece düşüncelerimi paylaşıyorum.Beğenip beğenmemek sizin tercihiniz.Ama düşüncelerime saldırı olduğunda, sadece savunmada kalan biri değilim.

Üst Alt