Arda'dan Galatasaray'a Vefa Mesajı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda'dan Galatasaray'a Vefa Mesajı

Cevap: Arda'dan Galatasaray'a Vefa Mesajı

inanın gittiği iyi oldu..

sporcunun zeki çevik çalışkan ve de az konuşanını makbul arkadaş. Giderek daha da düşüyor gözümden. Sus da işine bak arkadaş yaaa... adam herşeye laf yetiştiricem mesaj vericem derdinde.. Bu kafayla Türkiyeye fener formasıyla dönersin sen akıl hocaların gibi Arda efendi..

halen kendine helikopter almadınmı arda. bak ronaldinho geliyor kendine onun bir formasını al artık.

ne kadar antipatik bi adam oldun sen be

küçük emrah senden daha az ajitasyon yapıyo

biz haciler gördük bülentler hasan şaşlar

bunların hırsı kini rakibe karşıydı

kendi takımına değil

Cevap: Arda benim için bitmiştir diyenler

Nasıl vefasızlık yapmadık ya?

Adama jübile yapmadık, sonra 5-6 maç kala td yaptık ve kovduk daha ne olsun.Hakan Şükürüde aynısı yapmıştık.

Neyseki şimdiki yönetim bu kon uda diğerlerine göre daha duyarlı maçtan önce efsane futbolculara plaket veriyor.

O Hakan Şükür'ü takımdan kovan Adnan Polat'a maşallah ağlak mektuplar yazabiliyor ama, madem onun için "vefa" önemli , acaba Adnan Polat'ın yüzüne söylemişmidir "vefassızlık yaptın" diye? Sanmıyorum.

ARDA'DAN POLAT'A AĞLATAN MEKTUP - WEB TV :: Hürriyet

arda iste bu yok büyük kaptan bilmem ne adamlik kimde var biliyormusunuz bu takim da mesela 9 yil yedek kalan aykut arda dan daha cok adam. yaziklar olsun.

ne oldu lan bu cocuga gün gectikce sacmalamaları artıyor. yok söylemek isteyipte söyleyemedi icine biriktirdi gidince söyledi yoksa birilerimi bunları buna söylettiriyor.

Biz medyanın 7 sülalesine küfür ediyorduk Arda ile uğraşıyorlar diye..Sonra bu küçük bey efendi medya baskısından bıktım diye rengi arma'yı bırakıp gitti A.Madrid'e..Demekki neymiş ? suç medyada değil ona malzeme verendeymiş.

Ne oldu arda çok popülisttin bir anda vitrinden indin.istediğin bu değilmiydi rahat top oynamak diye.Durduk yere ne kaşınıyorsun sağa sola röportaj verip Galatasaray'a sallıyorsun.

Hadi bakalım kışt kışt senin bu takımda yerin yok.Maşallah takım sensiz süper gdiyor. git acun abinle,emre abinle takıl.Önümüzdeki sene bank asyada fener forması giyersin...

Bu adamda gerçekten hiç karakter yokmuş. Sürünsün İspanya'nın ikinci sınıf takımlarında. Yakında oradan da kovarlar kendisini, gelir yine kapımıza. Bence gitsin fb'ye. Biraz da orayı karıştırsın.

EB ile Topuz ile kanka olurlar.

ne oldu lan bu cocuga gün gectikce sacmalamaları artıyor. yok söylemek isteyipte söyleyemedi icine biriktirdi gidince söyledi yoksa birilerimi bunları buna söylettiriyor.

ya takim iyi gidiyor, buda kiskancligindan kafayi yiyor biz sampiyonluga oynuyoruz o kümeye ee burda bide ilgi vardi bunun üstüne oda gitti iyice tirlatti... emre yle acun da bunun aklina girmistir fenere getirtebilmek icin alt yapiyi hazirladilar simdi DEFOLUP gitsin ....

Bu adam İspanya'dan kovulduktan sonra tekrardan Galatasaray'a gelip oynarsa yazıklar olsun bizim yönetime. Gitsin EB ile Bank Asya'da mücadele etsin, cemaat ziyareti yapsın.

Arkadaşlar rica ediyorum bu adamın demeçlerini buraya taşımayın ,Galatasarayda yalandan da olsa kaptanlık yapmış birine ana avrat sövmek istemiyorum ,bırakın ne hali varsa görsün ya ...Selenayla mutlu mesut yaşasın ,fenerin 7 70 e tüm futbolcularını sabah akşam ansın,bu cocuk bir salak kurtulduğumuza o kadar seviniyorumki ...

"Gemiyi en son KAPTAN'LAR terk eder"

Evet doğru, kaptanlığı haketmeyenler gereğini yapar kaçar gider..

lan olum yolun sonu yine vatan gelicen buralara tekrar bizde oynamak istiyicen. gitmişsin iyi güzel sus bari adam oldugunu sanalım halen. geldiğinde acık bir kapın olsun. ispanyadasın diye bir yerlerin kalktı ama bunun dönüşüde olur. bu kapılar sana acılmaz bu taraftar seni kabul etmez. kaptanlık yaptın birde. utan utan be adam.

Üst Alt