Arda'ya karşılık Drogba + Malouda - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda'ya karşılık Drogba + Malouda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Cimbom'a Chelsea şoku! (Arda Turan)

Serdarkaan>Jose Mourinho beyler.

Herkes akıllı olsun!

teşekkürler arkadaşım nacizane birşeyler biliyorum yıllardır oyuncu takip ediyorum takımımız ben veya benim gibi isimlerle transfer yapsaydı bugün bunları konuşmuyor petre bratu saidou cristian lukunku vb. hatırlamıyor zapata stancuyu göndermeye çalışmıyorduk

her zman ki gibi çekememizlik üst düzeyde arkadaşım sen ve senin gibilerin benimle yarışması imkansız.futbol bilgimle kapışamazsınız

ertuğ ursavaş daha önceki kadro seçimlerime ve yorumlarıma bak ve benden özür dile yoksa adam değilsin bu kadar basit arkadaşlar sizde okuyun lütfen arda kalıcam dediği zamanlarda bile yazmadım kadroya çünkü 1.ağızdan duyumlar almıştım ben beni hafife almayın sakın

1.sırayı tıklayın en basitinden daha ilk yorumlarımda ne yazmışım okuyun lütfen en altta 15.06.11 14:29 :

(Arda Chelsea ye Servet 24 kişilik kadroya vb. gibi)

YÖNETİM DUY SESİMİZİ ARTIK KALİTELİ FUTBOLCU ALIN AZICIK 15.06.11 14:29

demişim bakın bakın

Bana bak çocuk benim adamlığımı sen sorgulayamazsın haddini bileceksin bu 1.Asıl senin gelip burada milletten aptalca başlıklar açtığın için özür dilemen lazım bu 2.Benim seninle kişisel bir problemim olamaz çünkü seni adam yerine bile koymuyorum bu da 3.Hadi şimdi git kumda oyna.

teşekkürler arkadaşım nacizane birşeyler biliyorum yıllardır oyuncu takip ediyorum takımımız ben veya benim gibi isimlerle transfer yapsaydı bugün bunları konuşmuyor petre bratu saidou cristian lukunku vb. hatırlamıyor zapata stancuyu göndermeye çalışmıyorduk
bana tek. direktör olsaydın listene koyacağın ilk üç sağ bek adayını söyle.

adam Takvim haberlerine inanıp kendini Mourinho ilan etmiş peh :D önüne gelen konu açamasa keşke :eek:

arkadaşım boş konuşma yaa önceki kadro listelerime bak arda içim me yazmışım

aç oku bi yaw laf salatası yapma oku aşağıyı tarihe bak tarihe

(Arda Chelsea ye Servet 24 kişilik kadroya vb. gibi)

YÖNETİM DUY SESİMİZİ ARTIK KALİTELİ FUTBOLCU ALIN AZICIK oku aşağıyı tarihe bak tarihe

oku aşağıyı tarihe bak tarihe

Bana bak çocuk benim adamlığımı sen sorgulayamazsın haddini bileceksin bu 1.Asıl senin gelip burada milletten aptalca başlıklar açtığın için özür dilemen lazım bu 2.Benim seninle kişisel bir problemim olamaz çünkü seni adam yerine bile koymuyorum bu da 3.Hadi şimdi git kumda oyna.

sen git bezini değiştir çocuk mocuk kimsin sen bebe sen de iftira atma bir gsliye yakışıyormu hiç iftira atmak karalama yapmayacaksın yalan yere karalama yapıyorsan karaktersizsin ve adam değilsin bana göre aç bak yazılarıma diyorum işine gelmiyor

15.mesaja bakın adamın yaşını anlarsınız abi.Ciddiye almayın böyle adamları.

:Z2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt