Arda'ya protesto! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda'ya protesto!

Cevap: Arda'ya protesto!

Derin lafa gerek yok, " ? " işaretinden sonra ki cümleyi okuman anlamana yeterdi.

Hava alanında takımı karşılayıp protesto edenleri eleştiren var mı ?

EVET VAR

Heceleyeyim mi?

Ben ilk cumlene cevap veriyorum sen kalkmis ikinci cumlene ornek gosteriyorsun. Sadece Arda'nin protesto edilmesini elestiren var, genel olarak futbolcularin protesto edilmesini elestiren var.

Anladin mi

Yok artık Hayri. Bu takım havada karada her yerde eleştirilmeyi hak ediyor zaten. Bunun aksini düşünmek için kafada sorun olması lazım, burada tuhaf olan Arda'nın protesto edilmesi.

Ben Arda olayındayım, takım zerre umurumda değil, isterlerse dövsünler.

Kısacası bu konu içinde taraftarı eleştirenler Arda'ya yapılanlar yüzünden taraftarı eleştiriyor, taraftar takımı protesto etti diye taraftarı eleştiren varsa Allah aşkına yazsın konuya :D

bence artik takimi yipratmamak lazim!bence daha bu ligde cok su akar,belki ilk 5 giririz.........:)

bence artik takimi yipratmamak lazim!bence daha bu ligde cok su akar,belki ilk 5 giririz.........:)

185465_2.jpg

eğer telegolde bu olayı büyütürlerse ve Galatasaray taraftarı olarak algılarlarsa, bu işin arkasında telegol veya provokasyon olduğuna emin olucam...

onlar taraftarsa Galatasaray'ı şampiyon yapsınlar:) şaka bi yana ben gerçekten kurgulanmış bir olay olduğunu düşünüyorum,bunlara da taraftar felan demiyorum.akşam en az 1saat arda konusu olur telegolde.malzeme çıktı yine gargamele

İyi de arkadaş 30 kişi toplansın, hak eden etmeyen sövsün dursun. Bunlar hırslarını Arda'dan çıkarmışlar. Yarın bir başkası.. Maçta bu protestoyu yapamayacaklarını bilenler gitmiş hava alanına...

Takıma özgüven lazım diyoruz..Yine birkaç kişi içine ediyor..Antep kupayı alırsa ve 4. olursa bize 5. olursak belki Avrupaya gideriz..Artık futbolcular bu hesapla sonuna kadar gitmeli..Keşke bir mucize olsakta gitsek..2 maç peşpeşe kazanamadık.

Varsın bir sezonda Avrupaya gitmeyelim. Şu konunun neden bu kadar üstüne gittiniz anlamadım. Çok mu önemli 1. ön elemeden UEFA'ya girmek. Takım daah oturmadan, transferler gerçekleşmeden gene düşeceğiz Finlandiya yollarına.

Baslarina gunes gecmis herhalde Antalya'da. Ote yandan gercekten Gs'li olduklarindan supheliyim bunlarin. Hmm Antalya'nin baskani kimdi... Anlayan bosluklari doldursun...

Dün Arda konusunda basının oyunu bunlar diyen arkadaşlar bugünkü olayı canlı gördülerdemi oradaki insanları eleştiriyolar buda basının tezgahı olamaz mı?

Hem taraftar protesto etse bile kaptanları protesto ediyor ne var bunda ipe sapa gelmez Sarpımı pretosta edicek takımı bir araya getiremeyen kaptanları pretotesto edicek tabi.Aman Arda ya kimse dokunmasın beyzademiz küsmesin.Orda Ardaya yapılan Ayhana yapılınca ses yok ancak Ardaya da dokunulunca kıyamet kopsun.

Hepimiz seviyoruz bu adamı bizim çocuğumuz sayılır ama artık akıllanmalı.Toparlanmalı bu ülkede hangi büyük takımın kaptanı takımı kötü giderken ikide bir çıkıp gidicem gidicem diyip duruyor.Birazda olaya bu yönden bakın.

Sporx in abartı haberi

Küfür yok sporx abartmış durumu ufacık çocukların protestosundan rahatsız olacaklarsada hiç futbolcu kaptan olmasınlar kardeşim bu işi yapıyosan milli takımdada klübündede aynı futbolu oynıycaksın ona buna küsmiyceksin kaptanım diyorsan en kötü günününde takımı bir araya getirmeye çalışmak yerine gidicem gidicem demiyceksin.

Arda'yi sevdikleri icin oyle yapmislardir, hatta bu durumun adi protesto degil BROtesto

Üst Alt