Arda'ya protesto! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda'ya protesto!

Cevap: Arda'ya protesto!

Acikcasi ben o 3-5 kisinin Galatasarayli oldugunu sanmiyorum. Cok ciddiyim. 1 kisi bile bagirsa, Arda protesto edildi diyecekler. Bunlar neden yapiliyor iyi anlamak lazim. Herseyi de ondan biliyorsunuz denmemesi icin icimden geleni yazmayacagim, ama o taraftarlar Galatasarayli degildi bence.

Sporx in abartı haberi

Küfür yok sporx abartmış durumu ufacık çocukların protestosundan rahatsız olacaklarsada hiç futbolcu kaptan olmasınlar kardeşim bu işi yapıyosan milli takımdada klübündede aynı futbolu oynıycaksın ona buna küsmiyceksin kaptanım diyorsan en kötü günününde takımı bir araya getirmeye çalışmak yerine gidicem gidicem demiyceksin.

bunlar bildiğin çoluk çocukmuş lan :eek: Liseli serseri stayla

Tanıdığım , sevdiğim bir çok aklı başında kişinin olduğu gruptaki insanlara "asalak" ve "embesil" dersen , sana istediğim hakareti etme hakkını da bana verirsin.

Saçma sapan konuşup insanları karalama Tek Yumruk grubunu sadece isim olarak bildiğin belli oluyor bir araştır istersen nasıl insanlardan oluştuklarını.

Tem yumruk gibi içeriğe sahip gruplara karışıyım böyle saçma sapan şeyler yapıyorlar.

Benim görüşüm zorunuza niye gitti bana aptal denmesini gerektirmiyor.

UltrAslan'ın aktiviteleri stat stat gezip koltuk kırmak iken , onlar yeri gelince Van'da ki Hakkari'de ki okullara kitap yardımlarında bile bulundular. Ancak bişey bilmediği de belli , uğraşmaya gerek yok.

UltrAslan'ın aktiviteleri stat stat gezip koltuk kırmak iken , onlar yeri gelince Van'da ki Hakkari'de ki okullara kitap yardımlarında bile bulundular. Ancak bişey bilmediği de belli , uğraşmaya gerek yok.

Sende sadece UltrAslan'ı koltuk kıran kişiler olarak görüyorsun yani bilmediğin belli. Başkalarına "bilmiyorsun" derken ilk önce kendi bilgini sorgula. ultraslan neler yapmış bi araştır ;)

Tek yumruk gibi içeriğe sahip gruplara karışıyım böyle saçma sapan şeyler yapıyorlar.

Benim görüşüm zorunuza niye gitti bana aptal denmesini gerektirmiyor.

Hakkari'de kütüphane açıp ismini Metin Oktay vermek gibi mi?

uA gibi holigan ruhlu,koltuk kıran insanlardan oluşmuyorlar en azından.(Tüm ultraslanlara demiyorum tabii ki aralarında aklı başında insanlar vardır)

Üst Alt