Arena'ya onay çıktı iddiası - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arena'ya onay çıktı iddiası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Arena'ya onay çıktı

Beşiktaş’ın maçlarını Aslantepe’de oynaması için G.Saray Başkanı da onay verdi

YENİ sezonda yeni stat için İnönü’ye kazmayı vurmak için artık günleri sayan Beşiktaş’ın maçlarını G.Saray’ın stadı TT Arena’da oynamasına onay çıktı. Gençlik Spor Genel Müdürü Yunus Akgül “Onlar nereyi işaret ederlerse biz yardımcı oluruz. İsterlerse Arena’da isterlerse de Saracoğlu’nda oynarlar. Veya başka bir stat, bu onların isteğine göre şekillenir. Çünkü tüm statlar kulüplere kiralık. Kullanım hakları bizde. Bu yüzden sorun çıkmaz, Beşiktaş yeni stadının yapılması sırasında mağdur olmayacaktır” sözleriyle Beşiktaş’a her türlü kolaylığı sağlayacaklarını belirtirken, G.Saray Başkanı Ünal Aysal da siyah-beyazlılara jest yaptı.

YILDIRIM Demirören’le 2 hafta Les Ottomans’da biraraya gelen Aysal Beşiktaş Başkanı’na “Size her zaman kapımız açık. Loca konusunda da fazlamız var. Size her türlü kolaylığı sağlamaya hazırız” derken, siyah-beyazlıların inşaatın başlamasının ardından maçlarını nerede oynayacağı ile ilgili belirsizlik de ortadan kalkmış oldu.

ERDAL CÖMERT / VATAN

erdal olan hazeteci olan sahis deyim ne deyim

bu haberini nerenen saladin ulan

kendi evimizde daha tam 1 sezon oynamadan bjk nasıl böyle birşeye cüret ediyor.yalan olduğuna inanmak istiyorum.başkan inş. böyle bir işe kalkışmaz.

Stadda başka takımda oynayınca ne oluyorki bırakın oynasınlar

çimler mi zedelenecek

koltuklar mı?

onlarda orda oturacak-oynayacak tuvalete girecek vs

bakarsınız para bile kazanırız

arkadasorasi bizim anliya biliyormuisun

Oranin yapilmasini senelerce bekledik,

Insaat zamani geceler-gunuzler insaati izledim

Stadin icin Azerbaycan dan geldim gozle gormek icin

Simdi ben neden paylasayim stadimi?

hemde Bejeke klubu ile

Verdilerimi Inonuyu bize zamaninda?

vermediler

hadi baska kapiya yallah

Bir evde kiracı otururken ev sahibi evi 2. bi kiracıya kiralıyabilir mi ? Bu da onun gibi bişey. Başkanımızında izin vereceğini sanmıyorum zaten

Resmi siteden tepki verin. En azindan düsüncemizi bilsinler. Akilli olsunlar, bi sacmalik yapmasinlar.

Yalan da olsa tepkimizi gösterelim

Ilaveten Ortaligi yikan bunlar degilmiydi

Devlet peskes cedi diyen

Neden vereyim ben op stadi bunlara neden?

Beyler bu habere ancak kadir inanir, baskan demirorenle ne zaman bulustu? o kadar zaman sonra bugunmu bu haber cikti? neden bu haberi yapan yaratik onceden bu haberi yazmamis? Sallamasyonun onde gideni.. :)

Stadda başka takımda oynayınca ne oluyorki bırakın oynasınlar

çimler mi zedelenecek

koltuklar mı?

onlarda orda oturacak-oynayacak tuvalete girecek vs

bakarsınız para bile kazanırız

sadece onlar mı ? sen rakibiplerinden birinin kendimizin stadında 55 bin kişiye oynamasından rahatsız olmazmısın ? Düşünsene deplasman maçı BJK - Galatasaray olcak bizim stadımızdaki 55 bin kişiden 52 bini bjk li 3 bini Galatasaraylı olcak içine sindirirmisin bunu ? kendi stadımızda misafir mi olcaz ? Ayrıca stadımızın ilk senesinde biz Avrupa da oynamazken bizim staddaki ilk Avrupa kupası

maçlarını başka takımın oynaması zoruna gitmezmi ?

Yalan haberdir ya ne bejekesi kumda oynasınlar maçlarını fazla gelir o stad onlara. bjk'nin istanbul'da 55bin taraftarı var mı ki :)

Bu habere inanmıyorum inanmak da istemiyorum. Henüz bizim alışamadığım bir ortam orası ve başka bir takımla paylaşılması gündeme geliyor. Geçen yıl Kasımpaşa ve İBB maçlarını bizim statta yaptığı için çimlerin ne kadar zarar gördüğünü görmüştür herkes. Onu geçtim Çarşı gibi bir taraftar grubu gelecek oraya koltuklar falan da zarar görecektir.

Umarım böyle bir olayla karşılaşmayız.

Bunların stadı yapılmayacak kendi kendilerine gelin güvey oluyorlar. Başbakan ve turizm bakanının kendiside demişti İnönü projesi zor yapılır diye yeni stad Dolmabahçenin doğal güzelliğini bozacağı için hükümet sıcak bakmıyor İnönü nün büyütülmesine

Tüm bilet gelirlerini bize bırakırlarsa neden olmasın 30000 seyirci ortalamasıyla tüm biletlerini 40 TL den satsalar ve tahminen 25 maç oynasalar bu yaklaşık 30 milyon TL yaparki bu rakamda tüm biletleri 40 TL den hesapladım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt