Arena'ya onay çıktı iddiası - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arena'ya onay çıktı iddiası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Arena'ya onay çıktı

sevgili tüpçü,

Bak orada bir olimpiyat stadı var. biz gittik orda oynadık defolun gidin orada oynayın topunuzu.

StaDIN ÜST kullanım hakkı bizim

tapusuyla değil

adamların stadı yapılana kadar orda oynayacaklar

ne var bunda bu kadar büyüttünüz

azcık mantıklı olun

bu kadar duygusallık akla zarar

polyanna-ahkam kesme vs ne biçim kelimeler bunlar renktaş

:(:(

Maksadım kalp kırmak değildi renkdaşım yanlış anlaşılma olmasın, ama bu kadar da iyi niyetli bakılmaz bu olaya üzülen sen olursun sonra o açıdan.

Dediğini aynı durumda biz olduğumuzda "avucunuzu yalarsınız" modeli yapmayan bir takım olsa, bir derece tartışabilirdim senle bu konuyu ama şimdi hayır, sen yine de bil ama çok zararımıza olurdu öyle bir olay.

oynaya bilirler ona bişey demiyorum ama şu gençlik müdürünün lafları çok salakça neymiş orası devletin galatasaray sadece kiracıymış onun için karışamazmış.iyi kardeşim bu aynı şuna benziyor:bir evde ben kiracıyım ev sahibi geliyor burası benim evim bir süre başkası senin yanında kalacak gibi birşey.böyle mantıksız adamları genel müdür yapıyorlar ya ne diyim.zaten onların oraya kimin ellerini öperek (bknz:hakan şükür milletvekil) geldini çok iyi biliyoruz.

Stadyumun devir sozlesmesi imzalandi. Devir sozlesmesindeki maddeleri "madde madde" bilmiyorum ,ancak cok buyuk olasilikla milli maclar ve bir takim bayramlar disindaki kullanim haklari klube kalmistir. Bu donemde pek klube ugrayip da gelismeleri kagit uzerinde incelemedim. Buradan hareketle klubun izni olmadan baska bir klubun bu stadyumda maclarini surekli sekilde oynamasi mumkun gorunmuyor. Ustelik besiktasin mevcut stadi ile izinleri tam degil. Kazma vurmalari gerekli oncelikle , ben bu sezonda bunu pek ihtimalli gormuyorum. Diger bir konu da, eger tum sartlar gerceklesir de bu konu bizim inisiyatifimize ve cevabimiza kalirsa buna kongre uyeleri karar verecektir. GS da hakim anlayis ,boyle buyuk captaki kararlarin yonetimlerin kongreye danismasi ile alinmasi yonundedir. Kisaca klup kongre uyeleri bu konudaki degerlendirmelerinde olumlu bakisa sahip olurlarsa ve onceden soyledigim diger sartlar da gerceklesirse besiktas stadyumumuzda oynayabilir, yok hayir bu bacaklardan biri bile eksik olursa oynayamaz. Sahsi kanaatim besiktas eger orayi yikarsa tekrar oraya stadyum yapamaz. Kendileri acisindan cok dikkatli olunmasi gereken bir surec.

Diger bir konu ise, kiraci oldugun yerdeki haklarin da sozlesme maddeleri ile kisitlanabilir ya da genisletilebilir. Size bunun canli bir ornegini vermek istiyorum. GS adasi suan kocarslan in grubunda kiralik ve ismi Suada oldu bilirsiniz. Bunun karsiliginda da bir takim kira bedelleri , yatirimlarin GS ye kalmasi gibi kazanimlari var klubun. Ancak adayi GS den kiralamasina ragmen kocarslan , butun GS uyeleri adaya ucretsiz giriyor (plaja normal giris h sonlari 90 h icleri 60 TL) , ayrica iceride herseyde 30% indirim var uyelere , arti plaj icecekleri denebilecek soda ,ayran, cay, su gibi seyler sadece 1 TL .. Yani kiraya verdigimiz eve halen bedava girip ,herkesten ucuza yiyip icebiliyoruz. Bu ornegi stadyumlara da benzestirebilirsiniz. Kaldi ki stadyumun kullanim haklarinin GS de oldugu konusunda bir problem yok cunku stadyumun teslimi ve kullanimi , seyrantepedeki 384 donumun 284 donumunun iade edilmesi karsiliginda bir anlasma ile gerceklestirildi.

neden olmasin 1 sezon icinmi veya 2 eger tum bilet paralari bizim kluba verirlerse hay hay.

neyse bir iyilik benden olsun yuzde 10 verelim jumnastik klubuna oda kis aylari :)

haber komple yalanda,sinan bilgin güzel yazmış

onlara oraya yeni stad bencede yaptırmayacaklar,dikkatli olsunlar

Yükümlülüklerini yerine getirmediğimiz söleşmenin hiçbir bağlayıcılığı yoktur.

*************** Love Football

Bilenler bilmeyenlere anlatsın BJK'nın %34 hissesi halka satılmış durumda.geçen hafta da %2.5 daha satışa çıkardılar.bu durummu iyi?

30m avro versinler oynasınlar

Adamların bütçeleri o kadar o kadarda acımasız olmayalım :D

Ayrıca böyle haysiyetsizlere stadımızı açarsak o stada çirkef bulaşır,yazık olur güzelim stada

2zzsq3q.png

Beşiktaş JK beni sinirlendiremiyor bile. Sanki ligimizin"doktor kendi haline bırakın "dediği takımı gibi geliyor bana.

Yazık adamlara hep Galatasaray ve Fbnin altında kalacak ne yaparsa yapsın değişmeyecek ...

sakin olun yalan haber gazete zaten tüpçü nün, kamuoyu yoklaması yapıyolar tahminimce yalan haberle ne kadar tepki gelecek diye

şu başlık değişse iyi olacak.kesin bir dille başlık atılmış gören gerçek sanıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt