Arena'ya onay çıktı iddiası - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arena'ya onay çıktı iddiası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Arena'ya onay çıktı

arkadasorasi bizim anliya biliyormuisun

Oranin yapilmasini senelerce bekledik,

Insaat zamani geceler-gunuzler insaati izledim

Stadin icin Azerbaycan dan geldim gozle gormek icin

Simdi ben neden paylasayim stadimi?

Verdilerimi Inonuyu bize zamaninda?

vermediler

hadi baska kapiya yallah

stadın tapusunu istemiyorlar yahu

zaten stad bizim değil

bu kadar gurur yapmayın

Böyle birşey olamaz hiçbir yönetim böyle bir akılsızlık yapmaz ama bunun haberini okumak bile beni çilecen çıkarıyor, bizim koca bir sezonumuz heba oldu olimpiyat stadında dostumuz bjk ozaman nerdeydi böyle birşeyi kabul edemem bunu kabul eden yönetimide desteklemem.

Çıksın yönetim böyle birşeyin asla olmayacağını açıklasın bu benim için drogba transferinden bile daha önemli..

Stadda başka takımda oynayınca ne oluyorki bırakın oynasınlar

çimler mi zedelenecek

koltuklar mı?

onlarda orda oturacak-oynayacak tuvalete girecek vs

bakarsınız para bile kazanırız

İyi düşünün iyi olun

kötü düşünürseniz kötülük gelir

burda menfaat olmasa Başkan kabul etmez.

stadın tapusunu istemiyorlar yahu

zaten stad bizim değil

bu kadar gurur yapmayın

Çok Polyanna gördüm de senin gibisini ilk defa görüyorum.

Bizim benzer durumda olduğumuzda Beşiktaş'ın tepkisini bilmiyorsun.

Ayrıca sen ya Beşiktaş taraftarının yapabileceği taşkınlıkların farkında değilsin ya da Türkiye'deki tribün olaylarından zerre haberin yok.

Hatta ve hatta avatarın Göztepe, bir düşün bakalım KŞK taraftarı Göztepe'nin stadına giriyor hiçbişey yapmadan çıkıyor gidiyor.

Stad ta bizim stadımız ayrıca, senin söylediğin mantıkta her stad devletin fakat kullanım hakkı denilen birşey var.

Bilmeden ahkam kesmeyelim o konuda.

Bu arada şu da var. Ali Sami Yen'de 3-0 yendiğimiz maçta bilmem ne çocuğu Ali Sami Yen diye bağıran adamların yine aynı adı taşıyan statta ev sahibi olarak sahaya çıkma hakkı yok. Gitsinler layık olacakları yeri bulsunlar.

Basit bir ev kontratosu ile 150M $' lık bir stat kontratosunu bir tutanı mı ararsın, işine geldiğinde bir evde kiracı varken ev sahibi ikinci kiracıyı getiremez deyip yıllık verilmesi gereken ama verilmeyen 8 M €' yu gözardı edeni mi ararsın, açılışta oyların %50' sini alan ve stadı yaptıran Başbakan' a(Kendisinde hazetmem ancak ne olursa olsun Türkiye Cumhuriyeti' nin Başbakanıdır.) küfür edip daha sonra yapamazlar edemezler diyeni mi ararsın, stadı yakıp yıkacak olanı mı ararsın. O stadı yakıp yıkacak olan arkadaşların sorumlu oldukları aileleri, eşleri, çocukları vs. yok herhalde ki hapse girmeyi bu kadar rahat göze alıyorlar. Zaten bütün gelirlerimiz temlik altındayken stadın kirasının minumum %50' sini verseler neden kabul edilmesin? Para kazanmaya gelince o olmaz bu olmaz transfere gelince Drogbalar, Forlanlar havada uçuşsun, versinler arkadaş değer şu kadar ücret densin. Açılışta yapılanların rövanşının alınmayacağını mı düşünüyordunuz. Hani stadın tapusu bizim olacaktı açılıştan önce böyle konuşuluyordu ama şu anda sadece kullanım hakkı bizim. Biz ASY' in arazisini verdik öyle yaptılar muhabbetine de hiç girmeyin, bizim olmayanı verip tek kuruş vermeden ve kontrato şartlarını yerine getirmeden aldığımız kullanım hakkı için yaptırım hakkına sahip olmadığımızı neden kabul edemiyoruz. Fenerbahçe stadında oynasınlar o zaman diyenlerde siz hala Aziz YILDIRIM' ın lobisinin gücünü anlayamamışsınız. İnşallah böyle bir olay gerçekleşmez ancak elimizde tek bir koz bile ne yazık ki yok. Keşke kendi imkanlarımızla yapabilseydikte çarın çakalın ağzına malzeme vermeseydik. :( Eğer ki böyle bir olay gerçekleşirse(İnşallah gerçekleşmez.) yapılacak en akıllı hamle maksimum miktarı elde etmek olacaktır.

Çok Polyanna gördüm de senin gibisini ilk defa görüyorum.

Bizim benzer durumda olduğumuzda Beşiktaş'ın tepkisini bilmiyorsun.

Ayrıca sen ya Beşiktaş taraftarının yapabileceği taşkınlıkların farkında değilsin ya da Türkiye'deki tribün olaylarından zerre haberin yok.

Hatta ve hatta avatarın Göztepe, bir düşün bakalım KŞK taraftarı Göztepe'nin stadına giriyor hiçbişey yapmadan çıkıyor gidiyor.

Stad ta bizim stadımız ayrıca, senin söylediğin mantıkta her stad devletin fakat kullanım hakkı denilen birşey var.

Bilmeden ahkam kesmeyelim o konuda.

StaDIN ÜST kullanım hakkı bizim

tapusuyla değil

adamların stadı yapılana kadar orda oynayacaklar

ne var bunda bu kadar büyüttünüz

azcık mantıklı olun

bu kadar duygusallık akla zarar

polyanna-ahkam kesme vs ne biçim kelimeler bunlar renktaş

:(:(

haberdeki mantik hatasina gel.. bir kere stadin ust kullanim hakki bize devredildi ve biz izin vermedigimiz vakit olimpiyat'a kadar yollari var ama bence onlar icin en iyi secenek Anadolu'da oynamalari ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt