Argoyla Aranız Nasıl ? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Argoyla Aranız Nasıl ?

Cevap: Argoyla Aranız Nasıl ?

Başlık "Argo'yla aranız nasıl ?" çok kibar olmuş.

Kilit durumu falan yemesin diye mi çekinildi ?.

Gerçek başlık "Küfür eder misiniz ?".

Birine hitap etmedikçe küfür konuşmaya güzellik katıyor, akıcı bi konuşma sırasında bi nesneye ya da ne bileyim başka bir şeye arada sövmek iyidir, hoştur yani.

Tas yerinde agirdir misali, yerine göre aramiz iyidir.

Atiyorum birseyi sinirlenirim, yanimda dostlarim var, basarim küfürü.

Yanimda benden büyük insanlar varsa, saygida kusur etmeyiz. Hersey yerine göre.

Cümle kurarken, argo kelimeler kullanmamaya gayret gösteririm.

lise bittikten sonra fazla küfürlü konuşmadım

aile içinde de küfür etmez kimse bizde

o yüzden bu aralar küfür ağzımda eğreti duruyo

yani kullanıyorum da abartı değil mesela f... offun türkçesi olur f... ! olur shitin türkçesi olur :D

bende koyujam haa :Roflol:

[video=youtube;grhIQeEXxC0]https://www.youtube.com/watch?v=grhIQeEXxC0[/video]

cok kotu bi alisganlik haline geliyor bazen onume gelen lafta sovuyorum biseylere.. bazen agzimdan kacacak gibi oluyor buyuklerin yaninda..

gecen bababmin yaninda.. esseoglu diyecektim azdaha birine..

es dedim durdum.. sonra heduennailaheillalllahve.. devami iste.. bitirdim.. ama cakti tabi peder..

cok kotu bi alisganlik haline geliyor bazen onume gelen lafta sovuyorum biseylere.. bazen agzimdan kacacak gibi oluyor buyuklerin yaninda..

gecen bababmin yaninda.. esseoglu diyecektim azdaha birine..

es dedim durdum.. sonra heduennailaheillalllahve.. devami iste.. bitirdim.. ama cakti tabi peder..

:asd:

Çok net söylüyorum, günlük hayatımda sıfır.

Çok prezentabl bir insan olduğum söylenir. :coffee:

Geçenlerde anneme Öpsene 'lan' beni dedim, annem bi başladı ben seni böyle mi büyüttüm, sokak kızı mı oldun sen lan ne demek hiç yakışıyor mu sana yok yok gerekli eğitimi verememişim ben hep o televizyonlar bozuyor sizi allaahhh öyle bi bunaldım ki o gün bugündür mesaj harici lan diyemiyorum. Yani benim için en argo kelime lan'dı :)

Geçenlerde anneme Öpsene 'lan' beni dedim, annem bi başladı ben seni böyle mi büyüttüm, sokak kızı mı oldun sen lan ne demek hiç yakışıyor mu sana yok yok gerekli eğitimi verememişim ben hep o televizyonlar bozuyor sizi allaahhh öyle bi bunaldım ki o gün bugündür mesaj harici lan diyemiyorum. Yani benim için en argo kelime lan'dı :)

"Lan" bir kiz'a hic yakismiyor. En nefret ettigim seylerden biridir. Bir kizin "lan" demesi, ikincisi sigara icmesi.

Üst Alt