Arjantinli Yıldız İçin Girişimler Başladı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arjantinli Yıldız İçin Girişimler Başladı

Cevap: Arjantinli Yıldız İçin Girişimler Başladı

Leto'yu ben de begeniyorum, ama sicak bakmiyorum dogrusu.

Bu adama en az vereceğin para 5-6 ...

Şakir 21 yaşında tüm avrupanın gözünü çevirdiği bir isim... Leto kaç senedir Pana'da bir yere gidemedi neden ?

leto iyi oyuncu katkı sağlar ama şakiri bize level attırır.şartların şakiri için zorlanması lazım

Yunanistan krizde (bunu söyleyen 1.000.000'uncu kişiyim, biliyorum), Riera için de Olympiakos en iyi oyuncusunu ucuza bırakmaz diyordunuz, adam nitekim 3 milyon Euro gibi cüzi bir miktara geldi. Leto için de öyle absürt rakamlar isteneceğini düşünmüyorum, bırakın 10 milyon Euro'yu falan 8 milyon Euro bile fazla, 5-6 milyon Euro'ya bu iş biterse bitmeli. Ayrıca bu adamın yavaş olduğunu falan kim çıkardı? Boyuna (1.88) göre beklenmeyecek derecede patlama gücü yüksek olan, dikine oynayan, bire birlerde iyi, çizgiye inmeyi seven bir oyuncu. Eğer yeteneklerini sahaya, daha doğrusu skora da yansıtmaya başladıysa eğer (istatistiklere bakarak konuşuyorum) ben olumlu bakarım bu transfere. Ancak dediğim gibi, bu sezonki performansı dışında pek başarılı bir geçmişi de yok. Demin bir arkadaş bu sezon Cisse'nin yerine forvette oynamaya başladı, tüm takım ona çalışıyor, bu istatistik, performans bu yüzden demiş, olabilir, o zaman yanıltıcı da olabilir, bilemem.

Yunanistan krizde (bunu söyleyen 1.000.000'uncu kişiyim, biliyorum), Riera için de Olympiakos en iyi oyuncusunu ucuza bırakmaz diyordunuz, adam nitekim 3 milyon Euro gibi cüzi bir miktara geldi. Leto için de öyle absürt rakamlar isteneceğini düşünmüyorum, bırakın 10 milyon Euro'yu falan 8 milyon Euro bile fazla, 5-6 milyon Euro'ya bu iş biterse bitmeli. Ayrıca bu adamın yavaş olduğunu falan kim çıkardı? Boyuna (1.88) göre beklenmeyecek derecede patlama gücü yüksek olan, dikine oynayan, bire birlerde iyi, çizgiye inmeyi seven bir oyuncu. Eğer yeteneklerini sahaya, daha doğrusu skora da yansıtmaya başladıysa eğer (istatistiklere bakarak konuşuyorum) ben olumlu bakarım bu transfere. Ancak dediğim gibi, bu sezonki performansı dışında pek başarılı bir geçmişi de yok. Demin bir arkadaş bu sezon Cisse'nin yerine forvette oynamaya başladı, tüm takım ona çalışıyor, bu istatistik, performans bu yüzden demiş, olabilir, o zaman yanıltıcı da olabilir, bilemem.

Riera Olympiakosun en iyi oyuncusumu? adama gulerler.. 3 milyon euroda Riera gibi bi adama az degil..

Riera en iyi oyuncusuysa.. vah o Olympiakosun haline.. CL az daha nasil gruptan cikiyorlardi acaba Rierasiz..

Riera Olympiakosun en iyi oyuncusumu? adama gulerler.. 3 milyon euroda Riera gibi bi adama az degil..

Riera en iyi oyuncusuysa.. vah o Olympiakosun haline.. CL az daha nasil gruptan cikiyorlardi acaba Rierasiz..

Ben orada ne yazmışım? Öyle deniliyordu. Şimdi Leto için denildiği gibi.

Nitekim kadronun demir başlarından olan, sezonu 6 gol, 13 asistle asist kralı olarak kapamış, takımın en etkili oyuncularından biriydi yine de sonuç olarak.

Bizim de en iyi oyuncumuz Arda'ydı ona bakarsan, bu sezon nasıl şampiyonluğa koşuyoruz acaba? Aynı hesap.

Benim orada anlatmak istediğim şey farklıydı.

Leto'nun asıl mevkisi sol kanat.Fatih Terim mevki açıklaması yapmadan direkt atak oyuncusu alacağız demişti ama Leto'nun sağ açıkta verimli olamayacağını düşünüyorum.Leto yerine Amrabat veya Grosicki ile ilgilensek bizim için daha iyi olacağı kanaatindeyim.

Club Season Primera División - - South America Total

App Goals App Goals App Goal App Goals App Goals

Lanús

(Primera División)

Clausura 2005 2 1 - - - - - - 2 1

Apertura 2005 5 0 - - - - - - 5 0

Clausura 2006 16 4 - - - - - - 16 4

Apertura 2006 11 1 - - - - - - 11 1

Clausura 2007 18 2 - - - - - - 18 2

Club Total 52 8 0 0 0 0 – – 52 8

Premier League FA Cup League Cup Europe Total

Liverpool

(Premier League)

2007–08 0 0 - - 2 0 2 0 4 0

Club Total 0 0 – – 2 0 2 0 4 0

Super League Greek Cup - Europe Total

Olympiacos

(Super League)

2008–09 22 1 3 0 - - 8 1 33 2

Club Total 22 1 3 0 – – 8 1 33 2

Panathinaikos

(Super League)

2009–10 25 6 6 1 - - 13 1 44 8

2010–11 22 2 3 1 - - 3 0 25 3

2011–12 13 15 - - - - 4 1 17 16

Club Total 60 23 9 2 – – 20 2 86 27

Career totals 133 32 12 2 2 0 30 3 174 36

Adam 1 tek bu sene iş yapmış ;) Liverpoolda Bizim Emiliano Insua ın 10 da 1 i kadar forma bulamamış :)

abi adam forvet oynamıyor. kanat oynuyor. herkesin gelişim dönemi farklıdır. al işte burak bunun en büyük örnegi.

insallah doğru değildir,benim gözümde tek kelimeyle berbat bir oyuncu, galatasarayın topcusu değil..

Dos Santos olayı içimde kaldı benim 2 senedir, şu ara ne yapıyor ne ediyor hiç bilmiyorum, adı da hiç geçmiyor ama keşke yeniden getirebilsek. Olmayacak duaya amin dediğimin farkındayım o ayrı.

Üst Alt