Arjantinli Yıldız İçin Girişimler Başladı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arjantinli Yıldız İçin Girişimler Başladı

Cevap: Arjantinli Yıldız İçin Girişimler Başladı

Seyredenlere birşey diyemem ama videolarla yorum yapmak doğru değil.Adamın kariyeri ve performansı beni düşündürüyor.Her ne kadar videolarda o çalım kabiliyetini görmüş olsakta yanıltıcı olabilir.

Seyredenlere birşey diyemem ama videolarla yorum yapmak doğru değil.Adamın kariyeri ve performansı beni düşündürüyor.Her ne kadar videolarda o çalım kabiliyetini görmüş olsakta yanıltıcı olabilir.

kariyerinde ne var abi ? Liverpool, Olympiakos, Panathinaikos, daha ne olsun ?

muthis bir kanat Leto.

Açık konuşayım, Liverpool'dayken hiç beğenmezdim, bize karşı oynadığı maçta Sabri'yi neredeyse her pozisyonda rahat geçmişti ama çok da iyi oynamamıştı, bu sezon ise harika oynuyor tek kelimeyle, inanılmaz dikine yardırabiliyor ama dediğim gibi sağ açıkta performansı oldukça düşer bence stilinden dolayı, 2. forvet olarak kullanacaksak alalım.

Yunanistan ve Türkiye Ligi'nin benzerlikleri düşünüldüğünde, istatistikler iyi bir referans olabilir.

Yine de izlemediğim için yorum yapamam.Fakat istatistiki olarak bu kadar başarılıysa Pana'nın verip vermeyeceği de aşikar.

Açık konuşayım, Liverpool'dayken hiç beğenmezdim, bize karşı oynadığı maçta Sabri'yi neredeyse her pozisyonda rahat geçmişti ama çok da iyi oynamamıştı, bu sezon ise harika oynuyor tek kelimeyle, inanılmaz dikine yardırabiliyor ama dediğim gibi sağ açıkta performansı oldukça düşer bence stilinden dolayı, 2. forvet olarak kullanacaksak alalım.

bence Leto'yla beraber, bir kanat daha alınabilir yerli yada yabancı. sol ve sağ problemimiz kalmaz boylece. Leto'yu alabiliyorsak almalıyız, almamak aptallık olur.

Bende ilk kez izledimde Letoyu iyi gibi, fakat yunan ligi de bitmiş bir lig.Rieranında videosu var show yapıyor adam yunan liginde.Savunma oyuncuları bizim bank asya kıvamında.

Riera'nın durumu farklı, Riera pas futbolundan gelen bir adam, Leto ise sokak futbolundan o yüzden Leto'nun tutma ihtimali çok daha yüksek.

Ek olarak şunu da belirteyim Riera orada yaptıklarının fazlasını yapabilir burada, potansiyeli çok iyi bir oyuncu ama oryantasyon sürecini bitiremedi ve ülke futboluna adapte olamadı henüz.

[video=youtube;XpTDbwB__bU]https://www.youtube.com/watch?v=XpTDbwB__bU[/video]

Leto en çok isteyenlerden biriyim inşallah gelir

bu videoyu daha once koymustum.. muthis bisey ya.. topu siir gibi suruyor.. en cok eksikligini hissetigimiz seyleri yapiyor.. yaratici.. bu adami almamiz sart..

bu videoyu daha once koymustum.. muthis bisey ya.. topu siir gibi suruyor.. en cok eksikligini hissetigimiz seyleri yapiyor.. yaratici.. bu adami almamiz sart..

bence de sart.. tam bizim kalemimiz, ihtiyacımız olan oyuncu. ama Pao bırakmaz iste, yada cok para vericeksin.

Leto gelse emre çolak sağda yapabilirmi?

saga alirsan fazla iceri kat eder.. ama Eboue ile birlikte bu bi problem arz etmez bence.. cunku eboue o kanadi kullanip.. emrede icerden yuklenir.. boylece.. guzel ikili olurlar.. biri iceri kateden.. Eboue ise disardan yuklenen ortalari acan.. iceri kat edip.. guzel ortalarda acabilir ayrica emre..

Leto ise solda muthis is yapar.. sagda nasil oynar onu bilemiyorum..

Hoca hem alacagiz hem verecegiz dedi. Yani bir takas soz konusu. Leto icin Riera veya Servet + para olsa?

Üst Alt