Arrow | 5. Sezon Finali - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arrow | 5. Sezon Finali

Azog_the_Defiler.jpg

Tanıdık geldi mi?

Manu Bennett - IMDb

Arrow'un Oliver olduğunu öldüğünü bilmeyen kimse kalmayacak gibi. Sonraki bölümler için tahmin
Laurel gidici

inanılmaz bir bölümdü uzun zamandır ilk defa bir film olsun dizi olsun farketmez bitmesin diye sürekli dakikalara baktım inanılmaz bir bölümdü haftaya olmadığını görünce yıkıldım 2 hafta kim bekleyecek şimdi ?

Arrow'un Oliver olduğunu öldüğünü bilmeyen kimse kalmayacak gibi. Sonraki bölümler için tahmin
Laurel gidici

yok yok laurel gidici olamaz asıl kardeşi gidici bence finalde deathstroke onu ellerinden alacak daha doğrusu sara kendini feda edecek ve bu oliver ile laurel'i tekrar birleştirecek yada daha fenası laurel bu yüzden daha da düşman kesilecek oliver'a.

finalde deathstroke ölür ve yanında bir kahramanımızı kesin götürür.

ayrıca ben malcolm'un oliver'a yardım edeceğini düşünüyorum hiç de tahmin etmediğimiz bir anda.

Dizi cok ilginc hale gelmeye basladi. Moira'nin ölümüne cok uzuldum. Sara'nin gitmesi iyi olmadi. Sara olsaydi belki Moira hala hayatta olurdu. Final de neler olacak merak ediyorum ama emin oldugum bir konu var o da Malcolm final de geri donecek ve Melih abi'nin de soyledigi gibi muhtemelen Slade'in ölmesi icin Oliver'e yardim edecek. Final de gorunmemesi surpriz olur benim icin.

Dizi cok ilginc hale gelmeye basladi. Moira'nin ölümüne cok uzuldum. Sara'nin gitmesi iyi olmadi. Sara olsaydi belki Moira hala hayatta olurdu. Final de neler olacak merak ediyorum ama emin oldugum bir konu var o da Malcolm final de geri donecek ve Melih abi'nin de soyledigi gibi muhtemelen Slade'in ölmesi icin Oliver'e yardim edecek. Final de gorunmemesi surpriz olur benim icin.

Bence Oliver'in babası da Malcom , böylece Tony ile kardeş olduklarını öğreneceğiz. :)

Bu sezon cok kotu bitmesi lazim sezonun artik ne hale getirdiler diziyi ya.

O kadar kotu yaziyorlar ki senaryoyu Roy'a birde polis oldurttuler acaba farkindalar mi bunun?

Diggle ve Flecity'nin ekran dakikasini minimuma indirerek ne yapmaya calisiyorlarsa artik. Sarah ve Roy uzerine odaklanacaklarina Diggle'a vermis olsalardi o sureyi cok daha guzel bolumler cikardi ortaya.

Oliver'in Arrow olmadigini bilen 3 kisi kaldi tanidigi kisilerden.

Bu arada Batman filimlerinden bu

kadar alinti yapmak hic iyi olmuyor. Orjinal kalinmali biraz..

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Bu sezon cok kotu bitmesi lazim sezonun artik ne hale getirdiler diziyi ya.

O kadar kotu yaziyorlar ki senaryoyu Roy'a birde polis oldurttuler acaba farkindalar mi bunun?

Diggle ve Flecity'nin ekran dakikasini minimuma indirerek ne yapmaya calisiyorlarsa artik. Sara ve Roy uzerine odaklanacaklarina Diggle'a vermis olsalardi o sureyi cok daha guzel bolumler cikardi ortaya.

Oliver'in Arrow olmadigini bilen 3 kisi kaldi tanidigi kisilerden.

Bu arada Batman filimlerinden bu

kadar alinti yapmak hic iyi olmuyor. Orjinal kalinmali biraz..

Moira'yi oldureceginize Sara'yi oldurseydiniz ya. Neyse bir kisi daha olecek dedi Slade onun Laurel veya Sara ikilisinden biri olmasini umuyorum

Finalin yaklasmasinin en iyi tarafi Mirakuru meselesinin bitecek olmasi.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Batman TDKR'i izliyoruz, resmen aynisi.

Oliver aglamayi birakip artik Green Arrow gibi davranmaya baslasa cok guzel olacak. Bu arada 3 kisi bu kadar basit bir plani bile sorunsuz nasil halledemiyorlar. Sirf Laurel fanlarini memnun etmek icin laurel'in Oliver'a yardim etmesi, ettikten sonra ilk zor durumda Oliver diye bagirmasi. :D

Merlyn reyis donuyor en azindan, su Oliver'a bir kac sey ogretse cok guzel olur

Üst Alt