Arrow | 5. Sezon Finali - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arrow | 5. Sezon Finali

Batman TDKR'i izliyoruz, resmen aynisi.

Oliver aglamayi birakip artik Green Arrow gibi davranmaya baslasa cok guzel olacak. Bu arada 3 kisi bu kadar basit bir plani bile sorunsuz nasil halledemiyorlar. Sirf Laurel fanlarini memnun etmek icin laurel'in Oliver'a yardim etmesi, ettikten sonra ilk zor durumda Oliver diye bagirmasi. :D

Merlyn reyis donuyor en azindan, su Oliver'a bir kac sey ogretse cok guzel olur

dönüyormu kesin dönsün artık yahu :D

00686080ab8.jpg

Arrow%20season%202%20Dark%20Archer%20returns.jpg

Oliver_is_chained_up_by_Malcolm_Merlyn.png

istermisiniz oliver'inde babası malcolm reis olsun :D kötü rolde olmasaydı iyiydi reis yav

Arrow'un aglamakli hallerine bende uyuz oluyorum. Bu konu da senaristler icine ediyor. Arrow'a ve Oliver'e ters bi kere.

Bu Thea'ya bi tokadi basacaksin kendine gelecek. Kapris kapris kapris. Kendini begenmis kiz. Acayip uyuz oluyorum artik buna.

hayal kırıklığı oldu bu bölüm arrow hala ağlayışlarda thea tam bir kıl malcolm reis dönüyor dedik döndü ama ölmüş gömeni yok resmen güçsüz döndü kötüydü sezon finali kaçıncı bölüm _?

Yeni bolum sezon finali. Laurel Sarah Thea Roy toptan gitse iyi olur. Ilk sezonu mumla aratiyorlar. Cw hep boyle

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Bu Amerikan dizilerinin genel hastalığı. Süreç ilerledikçe duygusallıklar ağır basmaya başlıyor, bir süre sonra neyin doğru neyin yanlış olduğunu tartışıp duruyorlar, ana karakterler kendi vicdanlarıyla yüzleşiyorlar, sosyal mesajlar vermeye çalışıp bir yandan da ahlak bekçisi kesiliyorlar. Şu güne kadar çizgisini koruyan bir diziye rastlamadım hiç. Ama her şeye rağmen izlemekten vazgeçemiyor insan o ayrı konu.

Ulan nasıl sezon finali öyle resmen ertesi hafta devam edeceğiz gibi bitirmişler.

Flash da başlıyor artık onu izleriz bir süre..

Felicity ile olan konuşmasında sanki ergen aşk dizi izleyen liseli kızlar gibi sevindim yalan dolan çıktı ya lan :D

Çizgi romanda aralarında birşey geçiyor mu ? Olsa güzel olur :D

Üst Alt