As Gazetesi l Diarra Galatasaray için Görüşmeler Yapıyor - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

As Gazetesi l Diarra Galatasaray için Görüşmeler Yapıyor

Cevap: As Gazetesi l Diarra Galatasaray için Görüşmeler Yapıyor

Lass 'a yıllık vereceğimiz 3-4 milyon € Lass 'ın yapacağı katkıya oranla kabul edilebilir bir değer. 8 milyon bonservis de abartı değil yaşına ve piyasasına göre. Bu şartlarda umarım gelir.

Ne demek adam kafasında futbolu bitirmis? Lass her siyahi oyuncu gibi gelecegini düsünüyor haklı olarak. Acaba kac siyahi teknik direktör var piyasada haberiniz var mı? Bu adamlar aktif futbolculuk kariyerlerini bitirdikten sonra futbola hic bir sekilde dahil edilmiyolar. Tabi ki de gelecegini ve dahası parayı düsünmek zorunda. Bundan "gelip yatacak" anlamını nasıl cıkarıyor bazılarınız, kestirmek güc.

Siyahi oyuncuların genellikle Fiziki güce dayalı olmalarından,teknik ve taktik kapasitelerinin azlığından da olabilir bu durum

Dünya'nın 1 numarası Barca bile Frank Rijkaard'ı hoca yapmışsa, bahsettiğiniz gibi bir ırkçılıktan söz edemem ben.Keza jean tigana gibi örnekleri de mevcut

Lass o kadar oynamak istiyorsa, 3.5M + maç başı teklifi kabul eder, gelir 30 maç oynar, yine aynı parayı alır

Hepsini garanti isterim diyorsa ben de "yatmaya geliyor" anlamı çıkarırım burdan

Siyahi oyuncuların genellikle Fiziki güce dayalı olmalarından,teknik ve taktik kapasitelerinin azlığından da olabilir bu durum

Dünya'nın 1 numarası Barca bile Frank Rijkaard'ı hoca yapmışsa, bahsettiğiniz gibi bir ırkçılıktan söz edemem ben.Keza jean tigana gibi örnekleri de mevcut

Lass o kadar oynamak istiyorsa, 3.5M + maç başı teklifi kabul eder, gelir 30 maç oynar, yine aynı parayı alır

Hepsini garanti isterim diyorsa ben de "yatmaya geliyor" anlamı çıkarırım burdan

Rijkaard ve Tigana'nın siyahi yani zenci oldugunuda nereden cıkarttın? Melezlik belki ama saf zenci ırkı asla. Hem olasalar bile kac siyahi teknik direktör var ki? Bu olay sadece teknik direktörlük ile de kalmıyor. Fransa ve birazda Portekiz dısında bu adamlara futbolculuktan sonra futbol endüstürisinde ekmek yok.

Diger yandan Diarra gittigi her yerde garanti paraya oynamıs bir oyuncu. Hem Avrupa'da olmayan bir takıma gidicek, hem Türkiye ligi gibi bir lige gidicek, birde Lincoln'ün, Elano'nun oynadıgı paralara oynayacak. Sana gercekci geliyor mu?

Fatih Terim daha dün gece söyledi, transfer görüsmesi icin olan randevumuzu iptal ettik. Daha pazarlıklar bile tam olarak yapılmadı. Suan da vergilerin tavan yaptıgı ülkelerden birinde 3 milyon Euro'ya oynayan adam, daha cazip bir teklif olmadıgı sürece Türkiye sartlarında 3.5-4.5 milyon Euro'ya da oynar.

Kısaca bekleyip görecegiz.

Lan ne adamsınız ya Fatih Terim ağzıyla söyledi Lassdan vazgeçtik diye..As gazetesi bildiğin fotomaçın ispanyol şubesi kale alınmaya değmez..

Rijkaard ve Tigana'nın siyahi yani zenci oldugunuda nereden cıkarttın? Melezlik belki ama saf zenci ırkı asla. Hem olasalar bile kac siyahi teknik direktör var ki? Bu olay sadece teknik direktörlük ile de kalmıyor. Fransa ve birazda Portekiz dısında bu adamlara futbolculuktan sonra futbol endüstürisinde ekmek yok.

Diger yandan Diarra gittigi her yerde garanti paraya oynamıs bir oyuncu. Hem Avrupa'da olmayan bir takıma gidicek, hem Türkiye ligi gibi bir lige gidicek, birde Lincoln'ün, Elano'nun oynadıgı paralara oynayacak. Sana gercekci geliyor mu?

Fatih Terim daha dün gece söyledi, transfer görüsmesi icin olan randevumuzu iptal ettik. Daha pazarlıklar bile tam olarak yapılmadı. Suan da vergilerin tavan yaptıgı ülkelerden birinde 3 milyon Euro'ya oynayan adam, daha cazip bir teklif olmadıgı sürece Türkiye sartlarında 3.5-4.5 milyon Euro'ya da oynar.

Kısaca bekleyip görecegiz.

Başarılı olamamaları onlara karşı bir tutum olduğunu göstermez

Bu adamların %90'ı aklından, zekasından çok fiziki güçleri ile ön plana çıkıyor.Sadece futbolda değil

Jose Mourinho gibi Tercümanlıktan gelip Herhangi bir takımı CL şampiyonu yapan bir zenci oldu da Kulüpler mi çalışmak istemedi bu adamla

Diarra değil isterse Ronaldo Xavi gelsin bu ülke şartlarında, Avrupa'ya gitmeyen bir kulüp 5.5M vermez,veremez

Ayrıca Elano-Lincoln fiyatına da oynamayacak. Maç başı ücretle beraber yine 5M'a yakın bir ücret alacak

Real'de net 2.6M alırken burdan 5.5M(net ~ 4.75M ) isteyip bunun hepsini de garanti istiyorsa gitsin bi hava alsın derim

4-4-2 oynayacaksak hiç gerek yok.4-3-3 oynayacaksak daha hücum yönü baskın bir futbolcu almamızı tercih ederim ama Lassana Diarra bu adam lan,imkanını bulmuşken alınırsa çok iyi olur.

Lan ne adamsınız ya Fatih Terim ağzıyla söyledi Lassdan vazgeçtik diye..As gazetesi bildiğin fotomaçın ispanyol şubesi kale alınmaya değmez..

elmander baros

selçuk lass eboue (sabri)

melo

h.balta servet gökhan ujfalusi

muslera

rüya gibi :melek:

Başarılı olamamaları onlara karşı bir tutum olduğunu göstermez

Bu adamların %90'ı aklından, zekasından çok fiziki güçleri ile ön plana çıkıyor.Sadece futbolda değil

Jose Mourinho gibi Tercümanlıktan gelip Herhangi bir takımı CL şampiyonu yapan bir zenci oldu da Kulüpler mi çalışmak istemedi bu adamla

Diarra değil isterse Ronaldo Xavi gelsin bu ülke şartlarında, Avrupa'ya gitmeyen bir kulüp 5.5M vermez,veremez

Ayrıca Elano-Lincoln fiyatına da oynamayacak. Maç başı ücretle beraber yine 5M'a yakın bir ücret alacak

Real'de net 2.6M alırken burdan 5.5M(net ~ 4.75M ) isteyip bunun hepsini de garanti istiyorsa gitsin bi hava alsın derim

Kac kere denendiler ki basarılı olsunlar?

Jose Mourinho gibi kac tane td var?

Melo'ya 4 küsürat milyon verebilen kulüp, daha fazla piyasası olan Diarra'ya 5.5 milyon'da verir.

Lincoln bi derece, fakat Elano'nun 3.5 aldıgı yerde Diarra sorgusuz sualsiz 8 almalıdır.

Burası Türkiye ve Süper Toto Süper Ligi. Hayal dünyasındasın.

Daha pazarlıklar yapılmadan adam asmayı bırak. Ortada fol yok yumurta yok. Ne biliyosun Fatih Terim'in "Diarra'nın maliyetinden" kastı oyuncunun alacagından ziyade Real'in istedigi bonservis ücreti? Dur tahmin edeyim; sarı cizmeli Mehmet aga.

Bu adamın tek talibi Galatasaray degil. Juventus'tan, Milana kadar istenilen bir oyuncudur Lassana. Gelecek sezon bu adamlarla ben Avrupa'da cakısacam diyorsan eger, basacaksın parasını Jardel'de oldugu gibi ve eze eze tekrar ellerinden Süper Kupa'yı veya x bir kupayı alacaksın. Bunun ötesi yok.

Fatih TERİM mi satış-pazarlama agzı yapacak yani ! :)

Kac kere denendiler ki basarılı olsunlar?

Jose Mourinho gibi kac tane td var?

Melo'ya 4 küsürat milyon verebilen kulüp, daha fazla piyasası olan Diarra'ya 5.5 milyon'da verir.

Lincoln bi derece, fakat Elano'nun 3.5 aldıgı yerde Diarra sorgusuz sualsiz 8 almalıdır.

Burası Türkiye ve Süper Toto Süper Ligi. Hayal dünyasındasın.

Daha pazarlıklar yapılmadan adam asmayı bırak. Ortada fol yok yumurta yok. Ne biliyosun Fatih Terim'in "Diarra'nın maliyetinden" kastı oyuncunun alacagından ziyade Real'in istedigi bonservis ücreti? Dur tahmin edeyim; sarı cizmeli Mehmet aga.

Bu adamın tek talibi Galatasaray degil. Juventus'tan, Milana kadar istenilen bir oyuncudur Lassana. Gelecek sezon bu adamlarla ben Avrupa'da cakısacam diyorsan eger, basacaksın parasını Jardel'de oldugu gibi ve eze eze tekrar ellerinden Süper Kupa'yı veya x bir kupayı alacaksın. Bunun ötesi yok.

Emekli olunca direk Barca'dan Milan'dan mı başlamak gerek? Git Fransa 1. 2. Liginden bir takıma, çıkar 1. Lige kendini ispatla sonra teklif yapıyorlar mı yapmıyorlar mı görelim

"Bu adam müthiş teknik direktör ama zenci,almayalım" diyecek geri zekalı bir yönetim düşünemiyorum bile

Bana "adam asmayı bırak" demişsin ama tüm avrupa kulüplerini,yöneticilerini tek yorumla ipe götürmüşsün

Sen konuştun mu Josep Nunez ile Sandro Rosell ile Florentino Perez? "George weah müthiş hoca ama zenci diye almadık" dediler heralde sana

Benzer şekilde "Milan'ın , Juventus'un" talip olduğunu nereden biliyorsunuz?Sarı çizmeliden mi

Melo ile Lass arasında da hiçbir fark göremiyorum. Aralarındaki 2 yaş dışında

2'si de 25M'a yakın boservis bedeliyle transfer olmuşlar önceki kulüplerine. Lass geçen sezon 8-10 maç yapmışken Melo Juve'nin neredeyse tüm maçlarında oynamış

Lincoln ile Elano 3.5M alırken takımda neler olduğunu hatırlıyoruz.Diarra'ya 5.5M verirsen neler olur acab bunu düşündünüz mü?

Zaten Elano'ya da bu mantıkla 3.5M verilmedi mi

City'den geliyor, İnter istiyordu, yaşı 27-28, piyasası olan adam v.s

Sonucu biliyoruz

[video=youtube;9DHU163wKWo]https://www.youtube.com/watch?v=9DHU163wKWo&feature=feedu[/video]

Diarra'cılar izlesin:D

Ya unutun diarrayi.

5,5 Million istiyor yaziliyor herhalde.

Biz enayi veya kerizmi yiyis okadar Para vericec ona.

O parayi vermeye kabul etsek Forlan cokdan bizdedi bile zaten.

Bi Ligde oynuyorus zaten ***** falan küme düsücek gibi gözüküyor bize pek rakip kalmiyacak ligde neyime 5,5 million 1 adam icin verilsinki ?

Alsinlar iste eboue bide bi offansiv oyuncu söyle takima uyucak böyle ucuruk olmayan olsunlar bu sene sampion seneye Allah kerim championlar ligi falan adam almada kolaylasicak.

Bence o parayı ona vermektense stoper ve sol bek alalım. Adam gibi 2 tane bekimiz olsun. Görüyoruz maçlarda sağ kanadı nasıl kullanıyoruz ama sol kanattan atak yok arda olduğu halde.

Emekli olunca direk Barca'dan Milan'dan mı başlamak gerek? Git Fransa 1. 2. Liginden bir takıma, çıkar 1. Lige kendini ispatla sonra teklif yapıyorlar mı yapmıyorlar mı görelim

"Bu adam müthiş teknik direktör ama zenci,almayalım" diyecek geri zekalı bir yönetim düşünemiyorum bile

Bana "adam asmayı bırak" demişsin ama tüm avrupa kulüplerini,yöneticilerini tek yorumla ipe götürmüşsün

Sen konuştun mu Josep Nunez ile Sandro Rosell ile Florentino Perez? "George weah müthiş hoca ama zenci diye almadık" dediler heralde sana

Benzer şekilde "Milan'ın , Juventus'un" talip olduğunu nereden biliyorsunuz?Sarı çizmeliden mi

Melo ile Lass arasında da hiçbir fark göremiyorum. Aralarındaki 2 yaş dışında

2'si de 25M'a yakın boservis bedeliyle transfer olmuşlar önceki kulüplerine. Lass geçen sezon 8-10 maç yapmışken Melo Juve'nin neredeyse tüm maçlarında oynamış

Lincoln ile Elano 3.5M alırken takımda neler olduğunu hatırlıyoruz.Diarra'ya 5.5M verirsen neler olur acab bunu düşündünüz mü?

Zaten Elano'ya da bu mantıkla 3.5M verilmedi mi

City'den geliyor, İnter istiyordu, yaşı 27-28, piyasası olan adam v.s

Sonucu biliyoruz

Ya idrak edemiyorsun yada idrak etmek istemiyorsun. Irkcılık diye bir kavram var ve bu ırkcılık beyazlara, Latinlere, Araplara, Koreliler karsı degil zencilere karsı var. Bu adamların futbolculuktan sonra futbolda bir mevki edinmesi cok zor. Bunu inkar etmen bile baslı basına bir hata.

Müthis bir teknik direktör cıkmaması gayet normal. Sonucta koca 80 milyonluk bir ülkeden dünya futbolunda söz sahibi sadece 1 hoca cıktı. Onu bile sırf Turk diye Milan'da yemediler mi? Birde zenci mi cıkmasını bekliyosun?

Fatih Terim Inter'e 3-4 tane caktı, liderin 1-2 puan gerisinde giderken görevinden aldılar. Hemde döneminin Mourinho'su iken. Fatih Terim Türk degil de bir Italyan, Ispanyol veya bir Ingiliz olsa bu muameleyi görürmüydü sanıyosun? Zenci ırkı ise bunun milyon katı muameleye tabi tutuluyolar.

Juve'nin Lassana'yı istedigini duymayan kalmadı. Sissoko gitti, Melo gitti, orta sahada seni mi oynatacaklar?

Lincoln ve Elano varken takımda futbolcuya dayalı düzen vardı. Belli bir otorite yoktu takımın basında. Kalli varken kim sesini cıkarabildi? Ama Kalli gitti ve Skibbe döneminde Lincoln olayı patlak verdi. Neden? Cünkü Skibbe'nin bir otoritesi yoktu. Fatih Terim varken onun onay verdigi oyuncuya karısacak futbolcu daha anasının karnından dogmadı. Neden? Cünkü otorite var.

Elano'yu ben dahil bir cok kisi özelliklerini tek tek sayacak kadar dogru dürüst izlememisti. Luce bile eger haberler yalan degilse "keske almadan evvel bana sorsalardı Elano'yu" gibi birseyler demisti. Lass Diarra ile kıyaslaman tam bir facia. Lass'ı begenmeyen veya istemeyen bir hoca istisnadır. O istisnada tutup alemin en karizmatik hocası Mourinho oldu.

Üst Alt