Aslantepe 'ye tel örgü istemiyoruz... - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aslantepe 'ye tel örgü istemiyoruz...

Cevap: Aslantepe 'ye tel örgü istemiyoruz...

Tel örgüyü makul görmemizi isteyen bazı yorumlar okudum.

Arkadaşlar, kardeşler yapmayın.

Taraftar sahaya iner diye böyle bir ilkelliği mazur görmek büyük hata olur.

Eğer böyle düşünülseydi, hiçbir kulüp bu adımı atamazdı. Bu adımı atma bu cesareti gösterebilenler ilerledi, tribün olarak farklı bir yere gelebildiler. Biz ise bir süre daha hazır olmadığımızı söylüyoruz. :(

Türkiye 'de ilklerin takımıdır Galatasaray. Bu adımı ilk atmak bize yakışırdı ama biz geri kaldık ve hala biraz daha kalmalıyız gibi şeyler diyoruz. Bu olmaz, Galatasaray 'lılıkla bağdaşmaz.

Ben o stada daha büyük paralar ödeyerek gidecek seyircinin, gerekli sağduyuyu göstereceğini, hiçbir olay çıkmayacağını, çıkabilecek olaylarla ilgili olarak da, sahaya yakın oturan kişilerin herbirinin gönüllü birer saha görevlisi gibi davranıp, münferit olayları engelleyeceklerini düşünüyorum.

Diğer yandan, eğer tel örgüsüz stad sorun yaratacaksa, yaratsın. Bırakalım birkaç maç ceza alıp seyircisiz oynayalım, canımız yansın. Ama sonrasında arzuladığımız içeriğiyle stadımızda maçları izleyebilelim.

Ben o stada daha büyük paralar ödeyerek gidecek seyircinin, gerekli sağduyuyu göstereceğini, hiçbir olay çıkmayacağını, çıkabilecek olaylarla ilgili olarak da, sahaya yakın oturan kişilerin herbirinin gönüllü birer saha görevlisi gibi davranıp, münferit olayları engelleyeceklerini düşünüyorum.

Bir Fenerbahçe maçı yapalım yeter abi bence :D

Aynen katılıyorum. Düzen böyle diye, bizim kuralımız falan yok diye örgü koyulur mu? Sen klüp olarak yaptırım uygularsın ihlalde en başta.

Bağlayacağım yer şu. Aynı mantıkla her insan potansiyel bir katildir. O yüzden en mantıklısı onları eve kapamaktır.

Bende istemiyorum fakat herhangi bir gergin maçta taraftarımız dayanamaz atlar sahaya. Bunuda düşünmek lazım...

Bir Fenerbahçe maçı yapalım yeter abi bence :D

Tribünlerle sahanın birleştiği çizginin her 1 mt 'sine 1 tane güvenlik koysan, saha kenarına 500 tane güvenlik gerektirir ki, günlüğü 100TL den 50.000TL eder. Kale arkası maç bileti 50TL olsa, 1000 kişinin bilet parasıdır. Yapılmaz diye birşey yok.

Kaan Çağlar 'ın örneği güzel bir egzejerasyon olmuş. Eğer seyircimizden korkuyorsak onlara neden böyle bir stad yapıyoruz ki? Bırakalım eski stadta ilkel ilkel izlesinler... :(

Tel örgü tabiki olmamalı.Güvenlik önemleri zaten fazla olacaktır.

kendimizden korkmak dige buna denir

gereken alacagimiz 10 saha kapatma kacacak bir sampiyonluk olsa bile

kendimize saygimiz var mi yokmu?

yaninda sahaya birsey atan varsa ve bunu sikayet edebilecek bir sistem yaparsak olay biter

kafati calisyirmak zor degil

kamera var heryerde

mac sonunda raporlam burosuna dakika ve koltik numarasi vererek sikayet edersin kamera dogrulamasi yapilirsa adamin kombinesini alirsin

yukardaki olay zor degil sirf korkusu bile yeter

ben section 102 de oturuyorum 101 de oturan dingil sahaya sunu atti diye mac bitiminde raporu yolla klube istersen internette yap bunu

klup kamera kayitlarina baksin o bolgede birsey atilmismi o dakkada

dogruysa adamin hakkinda sikayet var suc belli vay haline

hem anonymous bir sikayet oldugu icin taraftar birbiriyle karsi karsiya gelmez

bu olay internete bile tasinabilir raporlama acisindan

5 10 tane high res kamera yeter bu is icin

tel orguden ucuz olacagina ve 1000 tane stat gorevlisinin maliyetiyle karsilastirilamayacagina eminim

3 5 kez bunu uygula sonra gazetelerde haber yap

bak herkez nasil korkuyor

turk milleti boyleyse turk milletine boyle ogreteceksin

sampiyonlugu kaybedeceksen boyle bir sey icin kaybet

ben de GS li oldugumdan gurur duymaya devam edeyim

İnönü stadında bile yok tel örgü. Çarşı bile sahaya inmediyse siz hiç yapmazsınız onu. :)

Tel örgü Fenerbahçelilerin çıkardığı bir saçmalık.

Merak etmeyin olmayacak.

Fenerli medya yazıyor. Kanmayalım.

Böyle bir şey olacağına ihtimal bile vermiyorum.Ali Sami Yen'de dahi kullanmıyorsak orda da kullanmayız

Ben şahsen istiyorum, belirli bir taraftar profilimiz son dönemde yok, oluşana kadar, Aslantepe taraftarlığı öğrenilene kadar tel örgü olmalı.

turkiyede bizden baska kimse cesaret edemez bu ise

buyuklugumuzu gosterelim

Ben çok karşıyım.İlk başta taraftarı negatif yükleme eğilimidir.

Girmek isteyeni tel örgüyle bile tutamazsın.Ters bir durumda sonra tel örgü yerine başka birşey koymak gerekebilir.

yok dikenli tel

yahu birakin 5 mac ceza alip sampiyonluktan olalim

ama insanligimizdan odun vermeyelim

Artık yönetimden biri adam gibi açıklama yapsın.Koltuk , çatı mevzusu derken bir de tel örgü çıktı.Biz herşeyi bittiğinde mi öğreneceğiz anlamıyorum ki..Süpriz olacak belli ki ! .

Yonetim adami verem edeceksiniz! Aciklama yapin rahaliyalim.

O tel orgu ne ? Bisey yazacam àngutlar Dalga gececek!

Üst Alt