Aslantepe 'ye tel örgü istemiyoruz... - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aslantepe 'ye tel örgü istemiyoruz...

Cevap: Aslantepe 'ye tel örgü istemiyoruz...

Stadla ilgili daha önemli mevzular ve tartışmalar varken şu aşamada, tel örgüye takılmak,ki olacağı da meçhul, sınav için 10 soru gelecek yeri boşlayıp, 1 soru gelecek yere odaklanmak gibi birşey.

Tel örgü olsa bile geri dönüşü olur,ama bazı şeylerin geri dönüşü olmaz veya çok zor olur.

Aslantepe.biz'e göz atan var mı bilmiyorum ama orada tel örgüden daha mühim konular tartışılıyor,biz burda tel örgüye taktık...

''aslantepe.biz'', olaylara karamsar bakmayı fazlasıyla abartmış gibi geliyor bana.Sanki herşey olumsuzmış gibi konuşuluyor.

''aslantepe.biz'', olaylara karamsar bakmayı fazlasıyla abartmış gibi geliyor bana.Sanki herşey olumsuzmış gibi konuşuluyor.

Mükemmeliyetçilik var evet. Beklentileri maksimum yapmışlar, Emirates gibi birşey bekliyorlar. Ama bazı konuları atlamamaları iyi.Herşeye "süper" demekle olmuyor. Bakmak,görmek ve araştırmak lazım...Gerektiğinde eleştirmek...Biraz daha araştırsalar Aslantepe.biz Mimarlık Fakültesi Online Eğitim sağlayacaklar:)

Ben bu tel örgü vb. yapılacak olan durumlara çok takılıyoruz gibi düşündüğüm için örnek verdim. Yapılır sonra çıkarılır,neden bu kadar abartılır anlamam hele ki Türkiye'deki seyirci profili apaçık ortadayken.Tel örgü veya başka birşey olunca stadın kalitesi mi düşecek? Pire için yorgan yakmaya benziyor bence bu durum...En fazla Allianz gibi yapılır hiç de sorun olmaz.

Emirates bekletisi içerisine girenler,ilk önce o stadın maliyetini araştırmalı. :eek: Dediğin gibi bazı detayları atlamamaları güzel, ama abartmamak da lazım.Çok istenen ''Emitares'' koltuk fiyatı;100 $

Bu koltuklar çok mu iyi,tabi ki de değil.Ama bazı planlamalara maalesef karışamıyoruz.Stadı bizler yapsak elbette durumlar daha farklı olurdu.Bitsin, oraya geçelim.Bir taraftar olarak şu an tek düşündüğüm bu.

Ben aslantep.biz'in en eskilerindenim. Sitedeki seviyesizlik ve abartılı yorumlar yüzünden girmiyorum bugün o siteye. Stad hakkında her kafadan bir iddia ortaya atılıyor buda birçok kişinin kafasını karıştırıyor. O sitede Sercan ve Erdinç Batur'un söyledikleri önemlidir. onun dışındakileri kaale almamak daha uygun.

aslantepe.biz genel anlamıyla stadyum üzerine kurulmuş bir site olduğu için her kafadan stadyum hakkında bir ses çıkıyor.

Mesela futbol da burda türlü türlü ses çıktığı gibi veyahutta basketbol veya diğer branşlarda çıkarılan türlü sesler gibi. Herkes kendince birşeyler istiyor, birşeyler söylüyor ama herkesi tatmin etmek elbette ki çok zor!

Bütün kafalardan çıkan seslerde toplandığında; ortaya kocaman bir sorun çıkıyor yani KAOS oluşuyor moraller bozluyor, mideler bulanıyor.

Yönetime güvenim tam! Bizi sömürmelerine izin vereceklerini düşünmüyorum. Elbette ki herşey dört dörtlük olmaz olamaz çünkü belimizi zorunlu olarak devlet kurumuna bağlamış bulunmaktayız. Ama bunun karşılığında da milyonlarca dolarlık bir arsayı veriyoruz. Yönetim elbette ki bu durumun farkında ve ona göre davranacaktır -ki zaten davranıyorlardır da.

Tel örgü gerici bir zihniyetin ürünüdür. Galatasaray taraftarına bu güzel mabedde bu ayıp yapılmamalı!

Ayrıca tel örgüsüz bir stadyum karşı tarafta ki oyuncu için elbette ki daha bir etkili olur düşüncesindeyim.

Tel örgü istemiyoruz!

Tel örgü sadece konuk taraftar tribününde olacağını duymuştum böyle bir stad'a tel örgü yapmazlar :)

Olası bir Avrupa maçı taşkınlığının bize getirisi ve götürüsünü düşünelim. Nasıl engellenecek bu durum tel örgü olmadan bu kadar yakın tribünlerle ?

Bu tel örgüler cok kolay takilip sökülebiliyor. Yani bu konuyu cok uzatmaya gerek yok. Atmosferi gergin maclarda takilir sadece.

Necati, koltuklar belli mi, yoksa değişme ihtimali var mı?

Tam kesin olarak bisey yok daha. Sadece renk belli oda kirmizi olacak.

28auwe9.jpg

2hp6t7k.jpg

who66o.jpg

2f0ga5e.jpg

Son olarak bunlar olacak dediler Aslantepe.biz'de ama kesin degil. Belki bir süpriz olabilir.

Tel örgüsüz stada hazır değiliz.Hatırlayın Samiyendeki Fener maçını.Olaylı maçı.Tel örgünün olmadığını düşünün.Kesin çlü olurdu.Bu tip olaylar yaşandımı tel örgüsüz olduğunu düşünün.Çok kötü olaylara sebebiyet verebilir

Üst Alt