Aslantepe 'ye tel örgü istemiyoruz... - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aslantepe 'ye tel örgü istemiyoruz...

Cevap: Aslantepe 'ye tel örgü istemiyoruz...

Önce Düşünün arkadaslar fenervli bir dalkavuk gelse. bilet forma alıp girse sahaya sonra takım manşetlerde.

provakasyona zemin hazırlar boyle ortam.

şunu soylemeliyim. örn. ömer gibi futbolcu profilide bizim ligimizde old. sürece bende kendimi tutamayabilirim. emin olun. hakemlere kaç kere saldırmak istediniz düşünün.

Bazı şeylerde yönetime yol göstermeyelim onlar herşeyi düşünmüşlerdir...

ih051j.jpg

ooo, tel orguyu bitirmisler bile!!

Türkiye gibi bir ülke şartlarında tel örgü gayet mantıklı bir olaydır! hatta ve hatta, tribün ile saha arasına, eski ortaçağ şatolarındaki gibi içi timsahlarla dolu bir havuz bile konsa buna hayır diyemem!

kime neyi ispatlayacağız? daha o uygarlık seviyesine henüz milletçe ulaşamadık; yalan mı? bence bütün stadyumlara eskisi gibi tamamen tel örgü yapmalıyız. 5 maç ceza aldığımız fb maçında tel örgü olmasaydı nasıl olurdu? oradan en az 10-15 cenaze çıkmaz mıydı?

bu dediklerim bütün sahalar ve kulüpler için istisnasız uygulanmalıdır. haaa, bir de şu maçlardaki Güvenlik Görevlisi olayını da minimize etmek gerekmektedir ve acilen onların yerlerine polis koymak lazımdır. bizim insanımız belinde tabanca görmediği kimseyi ....ne sallamaz!

acı bunlar evet; ama maalesef gerçekler böyle acıdır işte..

...

O resim Photoshop gerçek değil..

Tamamda bitince boyle olmiyacakmi???

Adamdin hefesini bogazina tikiyorlar. Once koltuklar sonra cati, simdi tel orgu.

Istanbula tasiniyoruz bu yaz. Bikac sey dusunuyorduk, klube destek olalim diye ama sozlerinde durmalari lazim!!

Aciklama yapsa yonetim anlatsa rahatlariz

eger fenevlilerden korkacaksak sahaya atlarlar diye kedi olalim daha iyi.

Varyap galiba tel örgü yerini yapacak ama telleri kullanıp kullanmamak bize bağlı

Adamdin hefesini bogazina tikiyorlar. Once koltuklar sonra cati, simdi tel orgu.

Istanbula tasiniyoruz bu yaz. Bikac sey dusunuyorduk, klube destek olalim diye ama sozlerinde durmalari lazim!!

Kulübe destek olma zaten,bu düşünce yapısıyla.Stad hakkında da hiçbişey bilmediğin ortada.

Kullanılmicak o tel örgüler.. Varyap-Uzanlar yapmak zorunda.. Şartnamede öyle yazılmış zamanında.. Koltuklarda ne var ki..? Herkesin hayran oldugu Old Trafford stadı ile aynı koltuklar.. Saglamlık ve görüş acısından son derece güzel koltuklar.. Fakat Daha iyisi olabilirmiydi evet..

Kulübe destek olma zaten,bu düşünce yapısıyla.Stad hakkında da hiçbişey bilmediğin ortada.

Ondeki siralara sen oturursun ozmn renkdas tel orgulerdeki telleri sayarsin.

Aslinda yonetim aciklama yapsa ..

Cati icin diger forumda aliminyum fotolari var cati icin.

Heryerden ses cikiyor..

Yonetim dese , soyle soyle olcak, gerekceleri se sunlar diye birinin sesi cikarmi?? Cikmaz cunku biz guveniyoruz ama heryerden ses cikinca insan bir panike kapiliyor

Heryerden ses cikiyor..

Yonetim dese , soyle soyle olcak, gerekceleri se sunlar diye birinin sesi cikarmi?? Cikmaz cunku biz guveniyoruz ama heryerden ses cikinca insan bir panike kapiliyor

Bak arkadaşım ne yazmışlar.Okudun mu hiç bilmiyorum.

Kullanılmicak o tel örgüler.. Varyap-Uzanlar yapmak zorunda.. Şartnamede öyle yazılmış zamanında.. Koltuklarda ne var ki..? Herkesin hayran oldugu Old Trafford stadı ile aynı koltuklar.. Saglamlık ve görüş acısından son derece güzel koltuklar.. Fakat Daha iyisi olabilirmiydi evet..

Bana kalırsa da tel örgü olsun tabi.Affedersiniz ama sanki hepimiz çok sağduyuluyuz.İnsan gibi davranmayı öğrenene kadar bence kalsın tel örgüler.

Heryerden ses cikiyor..

Yorumsuz...

Allianz-Arena

3959194667_f2ef4ff537_b.jpg

Jose Alvalade

4103420551_dbf1d288a3_b.jpg

Anfield Road (ön kısma dikkat)

3015950159_0bc6b3d510_b.jpg

Amsterdam Arena

3985152897_1e83790f26_b.jpg

Bak arkadaşım ne yazmışlar.Okudun mu hiç bilmiyorum.

Bana kalırsa da tel örgü olsun tabi.Affedersiniz ama sanki hepimiz çok sağduyuluyuz.İnsan gibi davranmayı öğrenene kadar bence kalsın tel örgüler.

Bende simdi yazacaktim renkdas sartnamede varmis diye

artnamede varmış zaten...

-Oyun sahası ayrımı ve tel örgü (çit)

Ayırma çiti, sökülebilir, oyun sahasının ayrılması için, Konstrüksiyon statiğe uygun çelik direkler-den, üzerinde bir sıkıştırma borusu üzerinden üst üste binen çit ızgarasını sıkıştırmak amacıyla bir kanca mevcut, örneğin . D=6mm* ve sıkıştırma borusunu emniyetleyen vidalanabilir bir örtü* başlığı.* Çapraz düzende güçlü punto kaynaklı çelik tellerden çit ızgarası, mesh genişliği 100x200mm. Direkler betonarme korkuluk duvarına geçmelidir ve uygun organizasyonlarda çitsiz kullanımın sağlanabilmesi için kolaylıkla tekrar sökülebilir. Çit yüksekliği, betonarme korkuluk duvarı dahil 2,20m’dir

Rakip takım taraftar bölümünde örtü kapakları V-Formlu engelleyicilerle değiştirilebilmelidir. Çit montajı betonarme korkuluk duvarı üzerine gerçekleşir, Örneğin betona gömme kovanlarla.

Tüm tribünden oyun sahasına geçiş bölümlerinde birer emniyet kapısı monte edilecektir. Bu kapı-lar içte kapıya yaslanan seyircilere rağmen dışarıdan açılabilmelidir. Uygun bir emniyet kilidi ön-görülecektir. Kapı genişliği kaçış yolları şart ve özelliklerine uygun olacaktır.

-Kale arkası top tutma çiti (ağ)

Stadyumun kale arkası taraflarında kale arkası tribünler önünde komple uzunluk boyunca top tutma çitleri tesis edilecektir.

Özellik:

Direk Yüksekliği 6,00m, takviye ile birlikte.

Direk aralıkları yaklaşık 5m.

Ağ yüksekliği 5,40m.

Alintidir.

Ins shantarinki gibi olur eger olursa..

da06.jpg

bak iste orgu dedigin boyle olur. Eger yaparlarsa ins boyle bisey olur.

Biimki gibi 6 metre olmassin 1 metre olsa olmazmi??

Teler de sik olmiyacak arasi..

https://img248.imageshack.us/img248/2634/da06.jpg[IMG/]

bak iste orgu dedigin boyle olur. Eger yaparlarsa ins boyle bisey olur.

Biimki gibi 6 metre olmassin 1 metre olsa olmazmi??

Teler de sik olmiyacak arasi..[/QUOTE]

Dediğin cam uygulaması,önceden birçok stadyumda mevcuttu.Seyirciler ve futbolculardan gelen şikayetler üzerine kaldırıldı.Güneş'den dolayı yansıma yaptığı için.

Dediğin cam uygulaması,önceden birçok stadyumda mevcuttu.Seyirciler ve futbolculardan gelen şikayetler üzerine kaldırıldı.Güneş'den dolayı yansıma yaptığı için.

Hmmm bunu bilmiyordum.

Stada bir daha baksan yan tribunlerde tel orgu Denen o abartili sey yok. Bizde ole yapamamiz lazim ama eger guvenlik icin yapilacaksa kale

arkasina yapilsin.

vay be neye layik goruyo taraftarimiz kendini

ustune bide fistik atmayin yazsak

Tel orgu olmayacakki.

Yahu koltuk takilmadan, saha icindeki cati isleri bitmeden, daha okadar is varken o bolgede.. bir gunluk is bile olmayan tel orguyle mi ugrasacaklar. Iscilerin isine engel olmak icin mi simdiden taktilar?

haa o tek parcayi neden taktilar, bende bilmiyorum. Ama olasi bir tel orgu ile bir alakasi yoktur.

Stadla ilgili daha önemli mevzular ve tartışmalar varken şu aşamada, tel örgüye takılmak,ki olacağı da meçhul, sınav için 10 soru gelecek yeri boşlayıp, 1 soru gelecek yere odaklanmak gibi birşey.

Tel örgü olsa bile geri dönüşü olur,ama bazı şeylerin geri dönüşü olmaz veya çok zor olur.

Aslantepe.biz'e göz atan var mı bilmiyorum ama orada tel örgüden daha mühim konular tartışılıyor,biz burda tel örgüye taktık...

Üst Alt