ASY Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Yıkılıyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ASY Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Yıkılıyor!

Cevap: ASY Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Yıkılıyor!

Emrecim

kıralan koltukların sadece UA nın mesken tuttuğu yerde olması tesadüfmü.

Bu koltukları kıranlar evet UA . O koltuğu kırdıranlardan UA lı. Yanındaki adama sahip olmayan adamlardan ne bekliyorsun.

Kaldıki stadta PEGASUSU dışında UA grup oluşunu yok denecek kadar az.

Bizde bağırdık. O atmasferi UA sağlamadı Büyük GALATASARAY taraftarı sağladı.

Ben UA değilim ben GALATASARAY taraftarıyım.

UA yu bu kadar büyütme.

Benim ultrAslan'ı büyüttüğüm yok , daha önceki konulara bak ultrAslan'ı resmen aşağılıyorlar.Benim gücüme gitti bu. O kadar emek veriyoruz biz Galatasaray'a maddi manevi , ama kimse anlamıyor.İçinde olmayan kimse anlayamaz bu çabaları.

yine objektif bir yorum;

emre fotoyu görünce aklima geldi

[video=youtube;KqW9ufruKVw]https://www.youtube.com/watch?v=KqW9ufruKVw[/video]

ve bu videoda yer almayan daha nice kareografiler

Aynen kardesim. ultrAslan'ın içinde olmayan kimse anlayamaz Galatasaray için harcadığımız çabaları.

Aynen kardesim. ultrAslan'ın içinde olmayan kimse anlayamaz Galatasaray için harcadığımız çabaları.

ben ua nin icinde degilimki :)

ama bana sorarsaniz simdi ua dagilsa tribün bundan dahami iyi olur? hayir olmaz bence

ama son zamanda ua da öyle aman aman isler yapmiyor tezahurat konusunda :)

dscf2288.jpg

Arkadaşlar bu koltuklarda yaylanma sistemi filan var da benim mi haberim yok ? Koltukların üzerine çıkıp zıplayacağına betonun üstüne zıpla ne fark ediyor ?

vllh ilk girdigimde benim de öyle oldu hatta koltuklar sökük falan görünce :D

bu arada forumu basliklar hep en yenileri 1.ci sayfada en üstte bunu düzeltmenin yolu var mi ?

Kontrol Paneli>Seçenekleri Düzenle

Orada Konu gösterim ayarları var

Normal Eski mesajları önceyi seç.

Dün pegasusta UA vardı... Evet iyi bagırdılar ama bumudur yani şu fotoğrafa bak ya. Ben güney tribünündeydim koltuklara basanlara zıpladım valla basmayın diye, bu nasıl bir vicdansızlık nasıl bir saygısızlık. E dün bizde kıçımızı yırttık Güneyde sesim çıkmıyor yemin ederim millet çoşsun da bagırsın, güzel bir atmosfer olsun diye çıldırdım ve 3-5 kişi gazı ile beraberlik olduda, e biz şimdi kalkıp şöyle böyle mi diyelim yada biz bagırmasaydık sadece UA ile kalırdı sönük mü olurdu diyelim. Hem ne o kardeşimmmm iki GALATASARAY adına bağırıp araya herdefasında UA tezahüratları filan. Bu böyle olmaz kardeşim olmazzz

abi basın depremm etkisini konusuyor olusturulan ambians vs olsun ve hala neden bu uA ya karsı yazılanlar yaa önceden maçtaki oyuna göre ıslık vs yapın diyordunuz heralde dün görmüşsünüzdür rakip hücum yaparken korkunc ıslıkları tamamen dar ettik sahayı ve uA HİC susmadı herzamanki gibi..

Yanlız hakkatten ıslıklamalarda bizim yanımızda bir çok insan kulaklarını tıkıyordu ya :)

İyide çarşı o kıçı kırık stadyumda kırdı o rekorları. Burada ıslık çalsan bile bi farklı çıkıyo sesi. Getir buraya Çarşıyı koy bu stadı sesleriyle yıkarlar. Ayrıca uA yine bi halt değil. Hiç yaratıcılıkları yok. Tribün şovları yok. Cimbombomum benim biricik sevgilimden başka bi halt bildikleride yok. Bi tek nevizade geceleri var onlarıda yüzlerine gözlerine bulaştırıyolar zaten. Bi Yürüyedur grubu kadar olamadılar.

ultrAslan mı :) şu koltuk kıranlar mı :) önce beste yada tezahurat yapmayı degil görgü kuralarını ögrensinler

ultrAslan'ı resmen aşağılıyorlar

Pardon?

Eleştiriler üstü bir kurum mu uA? Eleştiri ne zamandır aşağılama oldu? Kırılan koltuklar için "canınız sağolsun", "biz bizimkileri kırmadık, gelip bizimkileri de kırın" mı dememiz lazım?

uA 'ın olduğu Pegasus 1nci kat, koltuğuna sahip çıkamayıp kırıyor, buradaki ekip de "kırmasın" diyor, başka birşey yok. Beste kısıtı, etkin olmayan tezahürat, senkronizasyon eksiği vs hepsi zamanla çözülecek şeyler. Ama öncelikli algı, kulübümün malına zarar vermemeliyim demek olmalı. Bunun sonrası yok. Savunulacak birşey de yok.

Eminim koltuğu kıran, oranın kombine sahibi de değildir, sıra numarası vs "hak getire" sistemi uygulanıyordur. Bu yanlışı düzeltmezsek, orada her hafta bu kadar koltuk kırılır.

Stadda muthis gurultu oluyor. :) Ayrica o koltuklari kirmagi nasil beceriyorlar yahu. :eek:

Pardon?

Eleştiriler üstü bir kurum mu uA? Eleştiri ne zamandır aşağılama oldu? Kırılan koltuklar için "canınız sağolsun", "biz bizimkileri kırmadık, gelip bizimkileri de kırın" mı dememiz lazım?

uA 'ın olduğu Pegasus 1nci kat, koltuğuna sahip çıkamayıp kırıyor, buradaki ekip de "kırmasın" diyor, başka birşey yok. Beste kısıtı, etkin olmayan tezahürat, senkronizasyon eksiği vs hepsi zamanla çözülecek şeyler. Ama öncelikli algı, kulübümün malına zarar vermemeliyim demek olmalı. Bunun sonrası yok. Savunulacak birşey de yok.

Eminim koltuğu kıran, oranın kombine sahibi de değildir, sıra numarası vs "hak getire" sistemi uygulanıyordur. Bu yanlışı düzeltmezsek, orada her hafta bu kadar koltuk kırılır.

Zaten ben senin mesajına söylemedim onu. Önceki konulardan bahsettim , 1 aydır söylediğiniz sözlerden bahsettim.

Zaten ben senin mesajına söylemedim onu. Önceki konulardan bahsettim , 1 aydır söylediğiniz sözlerden bahsettim.

uA Galatasaray'ın değil de kendilerinin sempatizanı olduğu için eleştiriliyor (sana göre aşağılanıyor), sen de bu fikrin oluşması için en iyi örnek oluyorsun. Unutmayın uA, bA, cA önemli değil, önemli olan Galatasaray'dır. Galatasaray'ın önüne geçmeye çalışan, rant kapısı olarak gören her kurum/kuruluş/grup ayağını denk almalıdır.

Üst Alt