ASY Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Yıkılıyor! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ASY Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Yıkılıyor!

Cevap: ASY Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Yıkılıyor!

ya abi böyle yüksek sesli düzgün bir tezahurat nezaman izleme keyfi yasayacagiz cok merak ediyorum ya

[video=youtube;fxJoUcxYBjo]https://www.youtube.com/watch?v=fxJoUcxYBjo[/video]

tribünlerde cosacaksin

kupalari alacaksin

sen sampiyon olacaksin

seni sevmeyen ölsün! ölsün!

14senelik bu cile

bitsin artik bu sene

sen sampiyon olacaksin

seni sevmeyen ölsün! ölsün!

14 senedir sampiyonluk yok seyirciler hala tribünleri tika masa dolduruyor ve müthis destek oluyorlar, simdiki "taraftarlar" en ufak bir basarizislikta ortaligi yikiyor

kamera kayıtları asıl şimdi lazım bulsunlar kim zıpladıysa ulan büyük beceri koltugun üzerinde zıplamak üstünde nasıl dengede duruyorlar vallahi pes

Bu güzel video nun altına sadece 'muhalefet olmak,bk atmak' için 5-10 tane kırık koltuk resmi koyanlar var.alın size ultraslan falan yazıyorlar bide. ya muhalefet yapacaksanız adam gibi yapın.Gidin başka yerde eleştirin.hala kırık koltugu koyuyor şu videonun altına.

uA kadar basit bir taraftar oluşumu daha da yok şu ülkede. Gitsinler biraz çarşıdan, şimşeklerden tezahurat ve tribün gösterleri falan öğrensinler. Cimbombomum benimle ömür geçmez lan! Çok sıktı artık.

Tezahurat dediğin böyle olur. Coşku dediğin böyle olur. Tribün şov dediğin böyle olur! Ama kafkafalı uA anlamaz bunlardan..

[video=youtube;_B03ht55mNs]https://www.youtube.com/watch?v=_B03ht55mNs[/video]

[video=youtube;utI-hflo-d8]https://www.youtube.com/watch?v=utI-hflo-d8[/video]

2:32'ye dikkat. Coşkuya bakın..

Bu güzel video nun altına sadece 'muhalefet olmak,bk atmak' için 5-10 tane kırık koltuk resmi koyanlar var.alın size ultraslan falan yazıyorlar bide. ya muhalefet yapacaksanız adam gibi yapın.Gidin başka yerde eleştirin.hala kırık koltugu koyuyor şu videonun altına.

Adam gibi yorum yazalım o zaman.Fotoyu video için değil 2. yorum için koyduğumu kör olmayan bi insan görebilir.

Koltuklara çok üzüldüm.Bunu uA yönünden düşünmeyip o koltuğu kıran kişinin insanlığı hakkında konuşsak daha mantıklı olur.Ama burada yapılanları komple ultrAslan'a yıkmak bence yanlış.

Yıllarca maçlara giderim fakat bir gerçek var hangi takımın tirübünü olursa olsun çarşı,uA,Gfb hepsinin oturduğu yer bellidir 90 dakika bağıranda bellidir.İnönüde kapalı bağırır kapalının gazı ile y.açık başlar.Fakat maç başlayınca sadece çarşı bağırır y.açık susar.Aynısı bizim tirübünlerimizdede oluyor.Dünkü maçta olanlar bunu gördüler.Maç oynadığı esnada sadece uA bağırdı.Bize seslenmeseler bizden çıt yok.Arada bir bağırma ve ıslıklama oldu.

Forumda dikkatimi çeken unsurlardan biride uA'nın beğenilmemesi ve aşırı dozda eleştirilmesi.Şimdi düşünürsek uA dağılsın yerine yeni oluşum gelsin.peki öyle olduğunu farzedelim.Bir sürü grup çıkacaktır hepsi ayrı telden çalacak.Taraftar profili değişecekmi.kesinlikle hayır.o koltuğu kıran hayvan yine maça gelip yeni oluşumla bağıracak.

uA bende desteklemiyorum.Zaten Halit ile canlı canlı bu konuyu konuştum.Ama birde olayın başka yüzü var.uA giderse bırakın saçma besteyi maçta bağıracak adam ararız.Bakınız Alpaslan dikmen vefat ettikten sonra uA ne kadar değişti.Biz ultraslan'ın kapatılması yerine uA başkanı yada sorumlusu kim ise bir an önce değişmesini istesek daha doğru olur.

Evet bizde zaten bunu istiyoruz,ayrıca 3 büyüklerde en leş besteleri ua yapıyor.Koltuklar meselesine gelirsek,kale arkası koltukları kırılıyor 2 maçtır ve ua nın olduğu yerler,nasıl hala savunuyorsun anlamıyorum gerçekten.

Arkadaş tamam uA satılmıştır beleş kombine olayı vardır doğrudur ama bi gerçek daha var uA olmasa sizin gibi taraftarlar sadece çekirdek çitlemeye gelirsiniz stada !!! uA'yı sen ve senin gibi kişiler bitiremez bunu aklına sok arkadaş... uA'yı bende sevmem ama yiğidi öldürüp hakkınıda yemem, sen evinde yada kahvede [deplasman maçını geçtim] maç izlerken onlar stad'da yatıp kalkıyor. Dünya'da Galatasaray taraftarı denilince akla senin gibiler gelmez akıllara uA gelir...!!!

Arkadaş tamam uA satılmıştır beleş kombine olayı vardır doğrudur ama bi gerçek daha var uA olmasa sizin gibi taraftarlar sadece çekirdek çitlemeye gelirsiniz stada !!! uA'yı sen ve senin gibi kişiler bitiremez bunu aklına sok arkadaş... uA'yı bende sevmem ama yiğidi öldürüp hakkınıda yemem, sen evinde yada kahvede [deplasman maçını geçtim] maç izlerken onlar stad'da yatıp kalkıyor. Dünya'da Galatasaray taraftarı denilince akla senin gibiler gelmez akıllara uA gelir...!!!

+1905

Bende sabahtan beri bunu anlatmaya çalışıyorum işte. Anlamıyorlar ama.

En iyi taraftar, benim gördüğüm kadarıyla 95-00 yıllarıydı, UA felanda yoktu ortada.UA yoksa Galatasaray'ı kimse desteklemez gibi konuşmayın üstelik UA nın son yıllardaki saçmalıklarıda iyice arttı.

En iyi taraftar, benim gördüğüm kadarıyla 95-00 yıllarıydı, UA felanda yoktu ortada.UA yoksa Galatasaray'ı kimse desteklemez gibi konuşmayın üstelik UA nın son yıllardaki saçmalıklarıda iyice arttı.

O o zamanlardı.Şimdi uA kaldırılsın bakalım.Ne yapacaksınız siz? Sadece çıt çıt(çekirdek çitleme) sesleri gelirdi heralde.

O o zamanlardı.Şimdi uA kaldırılsın bakalım.Ne yapacaksınız siz? Sadece çıt çıt(çekirdek çitleme) sesleri gelirdi heralde.

uA 'ı desteklemeni anlarım, ama kalanını yok sayman ve hatta küçümsemen hoş değil. Galiba bütün uA aynı zihniyette ki, bir gram ileri gidemedi yıllardır.

Ne demek sadece çekirdek çitlemek? Kendine burada uA savunucusu görevi üstlenme, bizler de tribünde uA 'ız. Lakin tek farkımız dünden beri eleştirdiğimiz şekilde koltukları kırmamamız.

Gol olmadan önce de destekleselerdi keşke.Ama golden sonra gerçekten çok iyiydi taraftar.

Üst Alt