atakan kayalar - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Benim böyle bir iddiam yok, büyük Resim bilmem ne.

Sadece şunun farkına var artık, medya bağımsız değil birilerinin oyuncağı.

Bu tarz bir anda ortaya sürülen her konu, derinlemesine irdelenmeli

İstenilen sonuca ulaşması önemli değil, akıllarda bırakılan soru işaretleri bile yeterli.

Bu ülke de hayvancılık, kırsalda yaşayan kadınlara, şehirlerde daha iyi yaşam koşullarının varlığı lanse edilerek 10 sene de bitirildi.

Şahenk et lokantasına ortak oldu her kanal et yemeği programları ve her şehirde steakhouse larla doldu.
Tartistigin adam forumun delisi olarak bilinir

Gerginlikten beslenir

Boşver Sertan

Mi Note 10 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

IPhone mi aldın ha :asd:
Doğru aslında ben örnekleri extrem noktalardan vermişim. Baktım şimdi de

Daha basit bir şey olma ihtimali yüksek

Belki çocuk ünlü olmak istiyor, belki biri küçük dehalar diye bir kitap yazdı, onu satma derdinde.

Ayrıca arada belirteyim, bu ülke insanına aşağılık kompleksi empoze edildi. Diğer empoze edilende devlet dairesinde çalışmak.

Hal ortada işte, bunları işleyemeyeceğin tarzda sosyal iletişimi kapalı bireyler girişimci cesur, işleyebiceğin tarzda yaşam tarzı olanlar devlet kapısı peşinde, girişimci olmaktan uzak.

Hayır almadım, huawei den şaşmam. Kendi işlemcisini üreten firma büyük firmadır

Aksine kompleksli olan çocuk. Bilgi sahibi olunca bu bilgiyi sorgulamıyoruz ama olumsuz yönleri sorgulandığında insanlar niye kompleksli olsun?

En başta 5 ayda 250 kitap okunmaz, bu bariz bir PR çalışması. Çocuğun konuşma içerikleri de uygulanabilir değil zaten. O yüzden ne övmek doğru ne de yermek şu aşamada.

Ha hata ailesinde o da ayrı bir şey ama 10 yaşında çocuk bu noktaya geliyorsa insanların eleştirme hakkı yok diyemezsin.

İyi de çocuk yetişkin değil, sağda solda televizyona çıkaran kişi ailesi. Ayrıca yüksek ıq sahibi kişilerde duygusal zeka da azalma gözükebilir. 5 ayda 250 kitap detayına bu kadar takılmayın. Ayrıca herkes çocuğu kafasına göre konumlandırmaya, belirli kalıplara sokmaya çalışıyor. 2 gündür o kadar saçma sapan şey okudum ki.

Üst Alt