atakan kayalar - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Deccal diyen mi ararsın, yok kristal yok zümrüt...
Millet kafayı yemiş. Beyni senden benden bizden fazla çalışan bir bebe işte.

Sonra Kapının önüne çöreklenip her yere sıçıyorlar.

Parkalara, devlet kurumlarının kıyısına köşesine koyun.

Bokunu çıkarmayın, kapısına işeyip sıçtıkları evlerde çocuklar yaşıyor.
ko582287mgrf.jpg

babacım bunun adı kompleks, başka bir şey değil. çocuğun 10 yılda ulaştığı birikime 25-30 senede ulaşamayan tipler çocuğu kıskanıyor resmen. neymiş, 5 ayda 250 kitap okunmazmış. bir laf vardır; 'zarfa değil mazrufa bak' diye. 250 olmasın da daha az kitap okumuş olsun. neticede çoğu yetişkinin kapağına bile bakmayacağı kitapları açıp okumuş, yaşına göre analiz etmiş. şu videosu çok iyiydi mesela.

Aksine kompleksli olan çocuk. Bilgi sahibi olunca bu bilgiyi sorgulamıyoruz ama olumsuz yönleri sorgulandığında insanlar niye kompleksli olsun?

En başta 5 ayda 250 kitap okunmaz, bu bariz bir PR çalışması. Çocuğun konuşma içerikleri de uygulanabilir değil zaten. O yüzden ne övmek doğru ne de yermek şu aşamada.

Ha hata ailesinde o da ayrı bir şey ama 10 yaşında çocuk bu noktaya geliyorsa insanların eleştirme hakkı yok diyemezsin.

Çocuğun acayip üstüne gidiliyor.
Ben devletin yerinde olsam çocuğun derslerini baz alır, bir sınava tabi tutar ve ona göre düzgün eğitim aldırır veya aldırmazdım.
Bu kadar basit...
Böyle çocuğa en büyük kötülüğü yapıyoruz zira henüz sadece 10 yaşında.
Yemediği linç duymadığı laf kalmadı

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Çocuğun acayip üstüne gidiliyor.
Ben devletin yerinde olsam çocuğun derslerini baz alır, bir sınava tabi tutar ve ona göre düzgün eğitim aldırır veya aldırmazdım.
Bu kadar basit...
Böyle çocuğa en büyük kötülüğü yapıyoruz zira henüz sadece 10 yaşında.
Yemediği linç duymadığı laf kalmadı

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bu çocukları ayırıyorlar zaten Onur.

Millet işkembeden sallıyor. 2 çocuk tanıyorum 1i 11 aylıkken okumayı söktü, diğeri anaokulunda trigonometriye merak sardı.

İkisini de devlet himayesi altına aldı.

Bu çocuk proje ya

Ayrıca bu yaşta ki ortaya çıkan dehanın çocuk dahil kimseye faydası yok.

Ergenlik sonrası durum önemli, bunun hakkında yapılan bir çok araştırma var

Bütün pedagoglar çocukların yaşına uygun davranışlarda bulunması gerektiğini savunur. 10 yaşındaki çocuk okula gider, ders çalışır, oyun oynar, pipisiyle oynar, onu tanımaya çalışır. Ama Atakan Jean Jacques Rousseau okuyor. Bu bence çok da övünülecek bir şey değil. Hayata adım adım atılmalı. Üniversite eğitimi döneminde okuması gerekenleri 10 yaşında okuyor. Bu işte bir yanlışlık var bence.

Bu çocukları ayırıyorlar zaten Onur.

Millet işkembeden sallıyor. 2 çocuk tanıyorum 1i 11 aylıkken okumayı söktü, diğeri anaokulunda trigonometriye merak sardı.

İkisini de devlet himayesi altına aldı.

Bu çocuk proje ya

Ayrıca bu yaşta ki ortaya çıkan dehanın çocuk dahil kimseye faydası yok.

Ergenlik sonrası durum önemli, bunun hakkında yapılan bir çok araştırma var

Ne projesi? Bu projeyi hazırlayanların amacı nedir?

Ne projesi? Bu projeyi hazırlayanların amacı nedir?
Her şey olabilir, nihayetine ermeden anlayamayız.

Bu veledi referans alıp, çocuklara, aileleri tarafından kompleks aşılanma konusu bile olabilir.

Oktar Babuna yı tv lerde lösemi diye lanse edip bütün memleketten kan örneği topladılar zamanında. Burada kuyruğa girmişti millet kan vermek için.

Son 3-4 senedir de çocuklar ve hayvanlar üzerinden bir haltlar dönüyor ama iyi irdelemek lazım.

TV ler ve sosyal medya çok büyük tuzak

Her şey olabilir, nihayetine ermeden anlayamayız.

Bu veledi referans alıp, çocuklara, aileleri tarafından kompleks aşılanma konusu bile olabilir.

Oktar Babuna yı tv lerde lösemi diye lanse edip bütün memleketten kan örneği topladılar zamanında. Burada kuyruğa girmişti millet kan vermek için.

Son 3-4 senedir de çocuklar ve hayvanlar üzerinden bir haltlar dönüyor ama iyi irdelemek lazım.

TV ler ve sosyal medya çok büyük tuzak

Kompleks mevzusuna hiç gerek. Türklerin çok büyük kısmı kompleksli zaten.

Bence çok da kasmamak lazım. Bu çocuğu kafanızda büyüterek proje mroje böyle şeylerle kafa yormamak lazım. Boyundan büyük davranışları olan tipik bir çocuk. Ailesi kontrol etmemiş, ne okuduğuna bakmamış ve bu hale gelmiş. Herkesin elinde kamera olduğu için sosyal medya gibi büyük bir güç de elde olunca popüler oldu. Unutmayın sosyal medya ile birlikte herkes haberci, herkes kameraman olmuş durumda. Akıllı telefonlar sosyal medya olmasaydı bu çocuktan haberimiz olmayacaktı. Tıpkı yıllardır tecavüze uğrayan, şiddete uğrayan kadınlardan haberimiz olmadığı gibi.

Kompleks mevzusuna hiç gerek. Türklerin çok büyük kısmı kompleksli zaten.

Bence çok da kasmamak lazım. Bu çocuğu kafanızda büyüterek proje mroje böyle şeylerle kafa yormamak lazım. Boyundan büyük davranışları olan tipik bir çocuk. Ailesi kontrol etmemiş, ne okuduğuna bakmamış ve bu hale gelmiş. Herkesin elinde kamera olduğu için sosyal medya gibi büyük bir güç de elde olunca popüler oldu. Unutmayın sosyal medya ile birlikte herkes haberci, herkes kameraman olmuş durumda. Akıllı telefonlar sosyal medya olmasaydı bu çocuktan haberimiz olmayacaktı. Tıpkı yıllardır tecavüze uğrayan, şiddete uğrayan kadınlardan haberimiz olmadığı gibi.
Lan hemen sosyal mesaj verme, o mecra ın içinden çıkmışsın ama bi halttan haberin yok.

Bunun gibi yüzlercesinden haberin yok ama bundan haberin varsa, bunda bir sorun vardır.

Dün akşam 8 yaşında oğlumla Türk savaş uçağı projesi TFX i tartıştık. O da arkadaşlarıyla tartışmış mevzu oradan gelişti.

Geç bunları muzo, göm sen kendini inine çıkma oradan.

Lan hemen sosyal mesaj verme, o mecra ın içinden çıkmışsın ama bi halttan haberin yok.

Bunun gibi yüzlercesinden haberin yok ama bundan haberin varsa, bunda bir sorun vardır.

Dün akşam 8 yaşında oğlumla Türk savaş uçağı projesi TFX i tartıştık. O da arkadaşlarıyla tartışmış mevzu oradan gelişti.

Geç bunları muzo, göm sen kendini inine çıkma oradan.

Ne alakası var yahu. Sen "büyük resmi görmüyorsunuz" , "bunlar hep yahudilerin işi" tarzında eleştiri yapıyorsun Atakan mevzusunda. Ne projesi diyorum ben de basit çok bilmiş çocuk bu. Başka bir şey değil. Her şeyden bir bit yeniği arıyorsunuz. Eleştirim bu!

Ne alakası var yahu. Sen "büyük resmi görmüyorsunuz" , "bunlar hep yahudilerin işi" tarzında eleştiri yapıyorsun Atakan mevzusunda. Ne projesi diyorum ben de basit çok bilmiş çocuk bu. Başka bir şey değil. Her şeyden bir bit yeniği arıyorsunuz. Eleştirim bu!
Benim böyle bir iddiam yok, büyük Resim bilmem ne.

Sadece şunun farkına var artık, medya bağımsız değil birilerinin oyuncağı.

Bu tarz bir anda ortaya sürülen her konu, derinlemesine irdelenmeli

İstenilen sonuca ulaşması önemli değil, akıllarda bırakılan soru işaretleri bile yeterli.

Bu ülke de hayvancılık, kırsalda yaşayan kadınlara, şehirlerde daha iyi yaşam koşullarının varlığı lanse edilerek 10 sene de bitirildi.

Şahenk et lokantasına ortak oldu her kanal et yemeği programları ve her şehirde steakhouse larla doldu.

Benim böyle bir iddiam yok, büyük Resim bilmem ne.

Sadece şunun farkına var artık, medya bağımsız değil birilerinin oyuncağı.

Bu tarz bir anda ortaya sürülen her konu, derinlemesine irdelenmeli

İstenilen sonuca ulaşması önemli değil, akıllarda bırakılan soru işaretleri bile yeterli.

Bu ülke de hayvancılık, kırsalda yaşayan kadınlara, şehirlerde daha iyi yaşam koşullarının varlığı lanse edilerek 10 sene de bitirildi.

Şahenk et lokantasına ortak oldu her kanal et yemeği programları ve steakhouse larla doldu.

:D bunun aksini kim iddia edebilir ki. . .

Neyse boşver abi bu çocuğun konusunda zikir paylaşılması daha anlamlı bence. Medya eleştirisi yapmanın anlamı yok. Seni seviyorum. :sarıkalp: :kırmızıkalp:

Üst Alt