atakan kayalar - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Neyse renktaşlar bu arada Ali Üstada üç beş demeyin destek atın patreon hesabına filan hiç değilse youtube kanalına üye olun. Zaman zaman grup orhun paylaşımları yapıyorum bir de kim söylüyormuş görün. Hayırlara vesile olalım;

ARKALI İT KURDU BOĞAR!!! BU KAVGADA YALNIZ HAKKA GÜVENİYORUZ... KURDU İTLERE BOĞDURMAYIN!!!

Son düzenleme:
Neyse renktaşlar bu arada Ali Üstada üç beş demeyin destek atın patreon hesabına filan hiç değilse youtube kanalına üye olun. Zaman zaman grup orhun paylaşımları yapıyor bir de kim söylüyormuş görün. Hayırlara vesile olalım;

ARKALI İT KURDU BOĞAR!!! BU KAVGADA YALNIZ HAKKA GÜVENİYORUZ... KURDU İTLERE BOĞDURMAYIN!!!
ne alaka abi bu şimdi hem gerilla falan ne iş arkada da türk bayragı var

ne alaka abi bu şimdi hem gerilla falan ne iş arkada da türk bayragı var
Gerilla solcuların sahiplendiği başka bir mevhumdur. Napolyon İspanyayı işgal edince dindar katoliklerin direnişçilerine ispanyolcada guerrero yani savaşçı denirdi onların kullandığı vur kaç taktikleri guerilla warfare olarak adlandırıldı. Basklar da ekseriyetti.

Buradaki gerilla da Çeçen Mücahitlerdir. En büyük modern gerilla da Şehid Şamil Basayev'dir... Bilmemene üzüldüm :( Bu 90ların meşhur şarkısıdır imkander mitinglerinde haykırarak söylerdik istiklal caddesinde ben de katıldım birkaç kez. Ciddiyim çok güzel günlerdi :(

Grup Orhun da turancı bir gruptur... Aliler de akademisyen filanlar talebelik zamanlarından bahsederler türküde amfilerden alanlara dediği bu işte...

Tipik Orta Doğu'lu davranışları sergiliyorsun, beni yanıltmadın. Tartışma kültürün leş, seviyen aşağılık.
Orta Doğulu mu :( Al sana

1000 kere tekrar et artan şiddette bana teşekkür edeceksin. Hemen her gün 1000 kere de olmasa ezbere okurum. Zaten kısadır;

HASBİ RABBİ CELLALLAH MA Fİ GALBİ GAYRULLAH YUHYİ KALBİ ZİKRULLAH NUR MUHAMMED SALLALLAH LA İLAHE İLLALLAH

İşkence altında ya da muadili zor bir imtihan sırasında okunur. Şehid-i Ala Enver Paşa'nın da Kalem Suresiyle beraber okuduğu bir zikirdir...

Üst Alt