Atatürkçülük (Kemalizm) Nedir? - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Atatürkçülük (Kemalizm) Nedir?

Haksiz yere mazbataya el koyacak, Canan Kaftancioglu'nun eski yazilarini cikartip ceza verecek kadar demokrasi dusmani ve yargi gucunu kendi elinde toplamis bir iktidarin oldugu bir donemde kurtulus umidiniz nedir diye sorarsaniz, gecmisimizde bir ataturk durusu yatmasidir, bu bir kisiyle degil bir milletle alakali bir durus. Bugunden sonra da bir kisinin degil, asla vazgecmeyecegimiz milletimizin egemenliginin pesinden gidecegiz.

Chp'nin pkk ile ittifaak yaptığını sağır sultan duydu, siz duymadıydanız ben neyin açıklamasını yapayım. Mustafa Kemal Atatürk gibi bir liderin kurmuş olduğu partiye yakışmayan bu ülkenin askerini, polisini, öğretmenini, çoçuğunu şehit eden insanlarla birlik beraberlik gösterisi yapan sadece seçim uğruna partinin temeliyle alakası olmayan pkk'lı kemalistler türedi demek istedim.

Açıklamayı Nihat abimiz yapıyor, ben de özelinde biraz değindim.
Peki çözüm sürecindeki o parti kurulup ayrı seçime girene dek olan yakınlaşmalar; ve son seçimde terörist elebaşının kardeşinin devlet kanalında yayına çıkması hakkındaki düşüncen nedir?

Nihat abin bu konuda ne diyordu?

CHP ile HDP ittifakına da katılmıyorum, bir kaç kişiyi tüm partiye mal edemezsin, onu da geçtim bunu Atatürk severlere mal etmen ayrı bir fail.

Chp'nin pkk ile ittifaak yaptığını sağır sultan duydu, siz duymadıydanız ben neyin açıklamasını yapayım. Mustafa Kemal Atatürk gibi bir liderin kurmuş olduğu partiye yakışmayan bu ülkenin askerini, polisini, öğretmenini, çoçuğunu şehit eden insanlarla birlik beraberlik gösterisi yapan sadece seçim uğruna partinin temeliyle alakası olmayan pkk'lı kemalistler türedi demek istedim.
Fetullah Gulen'i kastederek ne istediler de vermedik diyen, zamaninda cozum sureci denilen siyaset tarihinin en kirli sureclerinden birini yasatan Recep Tayyip Erdogan hakkinda bunlari soylesen dusundurebilirdin.

Bu soylediklerine benim verdigim gibi dogrudan ve en ust makamlardan ornekler vermeni rica ediyorum.

Nihat abimiz al akp'yi vur Chp'ye diyordu. İki partinin de temeline yakışmayan kuruluşlar olduğunu, hdp ve pkk'nın kucağına birinin otup diğerinin kalktığını belirtiyordu.

Halk TV ye kırmızı bültenle aranan Abdullah Öcalanın kardeşini mi çıkarmışlar lan?

SM-G930F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt