Atletico Madrid Başkanı Reyes İçin İstanbul'da - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Atletico Madrid Başkanı Reyes İçin İstanbul'da

Cevap: Atletico Madrid Başkanı Reyes İçin İstanbul'da

Beyler siz kafayı mı yediniz reyes gibi adamı beğenmiosunuz hep böyle yapıonuz sora takımı eleştirionuz bi gidin allah askına

Benim anlamadığım 4 ay önce deli gibi istenen adam şimdi kötü oyuncu mu oldu?Reyes zekasında ve yaratıcılığında bir oyuncu yok.Bari Riera gibi Benitez torpillileri ile kıyaslamayın.Reyes klas oyuncudur,kendini kanıtlamıştır.Ama mutsuz olduğu için verimli oynamıyor.Ben eminim birçok kişiye fena kapak takacak gelirse. Melo,Ujfalusi ve Elmander´de olduğu gibi herkes birden dönüş yapacak yine.

Ben kötü demiyorum şahsen.Ama Galatasaray'ı oyuncak zanneden adamı da istemem.Sene başında burun kıvırdı adam bize.Şimdi mecbur kaldığı için gelmek istiyor tek problem bu benim için.

4 milyon euronun üzerinde bir para verirsek bonservisine yazıklar olsun. Kendisine de 2, 2.5'dan fazla verirsek yazıklar olsun. Bıktım artık gelen her yönetimin isimli transfer yapmasından. Boşuna kurulmuş o scout ekibi, ne yönetim ne de scout ekibi ne de teknik ekip bir b.ka yarıyor transfer dönemlerinde. Hepsi rezil rüsva.

Benim anlamadığım 4 ay önce deli gibi istenen adam şimdi kötü oyuncu mu oldu?Reyes zekasında ve yaratıcılığında bir oyuncu yok.Bari Riera gibi Benitez torpillileri ile kıyaslamayın.Reyes klas oyuncudur,kendini kanıtlamıştır.Ama mutsuz olduğu için verimli oynamıyor.Ben eminim birçok kişiye fena kapak takacak gelirse. Melo,Ujfalusi ve Elmander´de olduğu gibi herkes birden dönüş yapacak yine.

Ingiltere'de mutsuz, Portekiz'de mutsuz, Ispanya'da mutsuz. Uzayda mı mutlu olucak bu adam? Reyes gibi ahı gitmis vahı kalmıs ve hic bir zaman tam anlamıyla sıyırılamamıs oyunculara yönelirsen, kıcındaki kıl dönmesine kadar nazını da cekmeye mahkumsun. Uyanın artık. O 90'larda ki kariyerli ama mütavazi oyuncular yok, bitti. Varsada her biri suan zaten kariyerlerini yaptıkları o büyük kulüplerde hala takır takır toplarını oynuyolar. Yerse gidip öylesini getireceksin. Reyes gibi tırıvırıları degil. O 90'ların futbolcuları top sevdalısıydı. Bunların en son örnegide Harry Kewell'dır. Fizik olarak yetersiz olsa da, saha da durusu bile abartısız 50 tane Riera ederdi. Liverpoollu büyük futbolcu ile Liverpoollu torpilli futbolcu arasındaki fark olsa gerek.

Reyes en fazla bir Cesar Prates olur, ötesi de yok.

Melo'nun futbolculuguna kimsenin laf ettigini hatırlamıyorum. Konu maliyetiydi. Ama Ujfalusi ve Elmanderi gelecek sezon CL'de görecegim ben. O zaman da yine aynen böyle gider yaparsınız umarım.

Beyler Podolski konusunda hazır olan metni Basındaki arkadaşlarıma pasladım, ayrıca sizlerin Podolski için mail attığını söyledim... Bana bu haberi değerlendireceklerini söylediler... El ele dolaştıracak Tüm Galatasaray muhabirlerine paslanacak... Klube baskı kurulacak...Başkana bu sesler iletilecek...

Beyler Podolski konusunda hazır olan metni Basındaki arkadaşlarıma pasladım, ayrıca sizlerin Podolski için mail attığını söyledim... Bana bu haberi değerlendireceklerini söylediler... El ele dolaştıracak Tüm Galatasaray muhabirlerine paslanacak... Klube baskı kurulacak...Başkana bu sesler iletilecek...

Hayırlısı.İnşallah verim alınır.

Eyvallah reis.

Bu adama vericeğimiz paraya Gökhan Töreyi alırız , Rierayıda 3-5 e bakmadan satmak lazım ya da Kazımı

Onu ilettik Orhan scout ekibine... Ama dönüş olmadı... Onun takibindeyim meraketme...

valla ben bıktım be abi içi geçik futbolcu transfer edilmesinden.

[video=youtube_share;Af2sG6f1xOw]https://youtu.be/Af2sG6f1xOw[/video]

abi şöyle genç futbol oynamayı seven bu sene twente nin tüm maçlarında oynamış iyide istatistik yapmış bi çocuk var adı ola john. adamı her hafta izliyorum her hafta üstüne koyuyor. daha 19yaşında hemde. pasları top kontrolü driblingleri herşeyiyle ben olucam diyor. transfermarkttaki değeride çok makul. yönetim neden böle isimleri hiç düşünmüyor:(

aman diyim adnan öztürk geçenlerde boşuna söylememişti inşallah olmaz

sene başında burun kıvıran bir adam için daha ne diye görüşme yapıyoruz ki

kulüp başkanı oyuncu satmak için seyahat eder mi yae ?

Üst Alt