Atletico Madrid Başkanı Reyes İçin İstanbul'da - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Atletico Madrid Başkanı Reyes İçin İstanbul'da

Cevap: Atletico Madrid Başkanı Reyes İçin İstanbul'da

isterim .. genelleme yapmadan konuşursanız memnuniyet duyorum

lincoln,misimovic,elano vs vs bizde adet olduğu üzere içi boşalmış oyuncu transferine yeni bir örnek olur, bu transferi yapan hocada,yönetimde bu işden anlamıyor demekdir..

Riera'yı gördükten sonra soğudum bu transferden.

Ama Riera'dan daha etkili oynar..

lincoln,misimovic,elano vs vs bizde adet olduğu üzere içi boşalmış oyuncu transferine yeni bir örnek olur, bu transferi yapan hocada,yönetimde bu işden anlamıyor demekdir..

lincolnü oynatabilen hoca karşılığını aldı. Elano ve Misimovic keza hocaları yüzünden bu takımdan giden ve şuan benim olsalardı takımın transfere ihtiyacı olmazdı dediğim üç adamın ikisi.

lincoln iyi bir hocayla bu liginde avrupaninda ;) ama adami bitirdiler.yok arkadaslari geldi ceza.yok biri sakiz cignedi ceza

Bu başlığa anket eklense ve günlük sonuçlara göre başlık adı "Reyes - Istenmiyor veya Isteniyor" diye güncellense?

Bunların başkanı da salak lan. Adam almaya geliyor, adam satmaya geliyor, herif ayağımıza geliyor sürekli. Var bi numara bu adamda ya, hayırlısı.

Arda ilk ödenmeyen taksitte bizde diyebiliriz o zaman. Zira adamlar belli ki mali sıkıntı icinde. Yoksa neden baskanları harıl harıl oyuncu kakalama pesinde olsun?

GSC haber olarak gecebilirsiniz :asd:

hala başkan deniliyor ... hacilar başkan çerezo ! gill sportif direktör ..

Malesef gelebilir artık... Podolski için ben elimden geleni yaptım ama gerekli ilgi görmedi... kendinizi yavaş yavaş Reyese hazırlayın...

Üst Alt