AVM'de Çifte İntihar: ''El ele tutuşup atladılar'' - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AVM'de Çifte İntihar: ''El ele tutuşup atladılar''

İşin acı tarafı 18 altı yaşlarda olmaları.Muhtemelen ergenlik bunalımları, kolay aşılabilecek şeyler ama yeterli desteği görememişler çevrelerinden anlaşılan.
Ikisi arasinda birşeyler yaşamış bunu da belkide radikal düşüncelere sahip ailelerine anlatamiyor olabilirler. Belki tehdit edildiler. Bu yüzden çok intihar oldu geçmişte. Sosyal baskı diyebiliriz.

Elbet birşeyler var o psikolojiyi doğuran.

Söz konusu avm bu tür şeylere daha çok gebe olacaktır. Çok katlı ve oldukça yüksek. Zaten binanın temel yapım amacı avm değildi sanıyorum ki, uzun yıllardır kızılay'da bulunan bir bina idi.

İntihar eden gençlere de oldukça üzüldüm, Allah ailelerine sabır versin.

Dilerim ki intihar psikolojisini ve intihar etmek durumunda kalmayı kimse yaşamasın.

Söz konusu avm bu tür şeylere daha çok gebe olacaktır. Çok katlı ve oldukça yüksek. Zaten binanın temel yapım amacı avm değildi sanıyorum ki, uzun yıllardır kızılay'da bulunan bir bina idi.

İntihar eden gençlere de oldukça üzüldüm, Allah ailelerine sabır versin.

Dilerim ki intihar psikolojisini ve intihar etmek durumunda kalmayı kimse yaşamasın.
bizim ofis kızılaya yakın bir yerde acayip psikolojim bozuldu nasıl bir hal 16 yaşında ne yaşanmış olabilir canına son vericek kadar...

bizim ofis kızılaya yakın bir yerde acayip psikolojim bozuldu nasıl bir hal 16 yaşında ne yaşanmış olabilir canına son vericek kadar...
şimdiki gençlik en ufak şeyde yılıyo,mücadeleden kaçıyo..olmayacak şeyleri kafada büyütebilyo.yeni nesil hiç iyi durumda değil piskolojik açıdan.

16 yaşında ne yaşayabilirler ki ?demişsin..ben 15 yaşında en azından bu ülkede az rastlanacak bi duruma şahit oldum.tabi bizim bilmediğimiz neler neler yaşanıyo ama farklıydı dediğim olay..olayı yaşayan kişi intihara falan kalkışmadı ama sonra zordu unutması..şimdi daha da zor aslında.2 farklı hayat....24 ten öncesi 24 ten sonrası onun için hayat : )

neler neler var bir bilseniz..

Son düzenleme:
valla kaos ortamı ararsan burdan öte köy yok.. sürekli bir haber maalesef enteresan bir yapımız var ama şükür etmek lazım her zaman duruma.

Aynen öyle abi. Yoksa çok genç yaştaki 2 insan durduk yere neden atlasın ki ordan? Böyle konuşmak kolay geliyo ama kaldıramayacakları şeyler yaşanmış olabilir.

Biz şimdi buradan konuşuyoruz yahu 16 yaşında çocuğun ne derdi olabilir ki falan diye ama, tekrar söyleyim burası Türkiye yani. İğrençlikte sınır tanımayan insanlar ile iç içe yaşıyoruz ve yaşamaktayız abi. Ondan dolayı bu lafı kullandım.

Aynen öyle abi. Yoksa çok genç yaştaki 2 insan durduk yere neden atlasın ki ordan? Böyle konuşmak kolay geliyo ama kaldıramayacakları şeyler yaşanmış olabilir.

Biz şimdi buradan konuşuyoruz yahu 16 yaşında çocuğun ne derdi olabilir ki falan diye ama, tekrar söyleyim burası Türkiye yani. İğrençlikte sınır tanımayan insanlar ile iç içe yaşıyoruz ve yaşamaktayız abi. Ondan dolayı bu lafı kullandım.
evet kardeşim çok haklısın millette vicdan duygusu yavaş yavaş yokoluyo ailesel sorun da olabilir ama işin ilginci beraber atlamaları olmuş belli ki birbirlerini seviyolardı belki de düşünceleri öbür dünyada kavuşmaktı bilemeyiz.

7 yaşında oğlum var ergenlik ve madde kullanımı vb şeyler şimdiden korkutuyor beni ki çoğu baba aynı korkuyu yaşıyor etrafımda. Herkes detektif gibi denetliyor çocuğunu. Yazık valla bu çocuklara kim bilir neydi dertleri.

Hafta içi her gün Kızılay'dayım, avmnin karşısından geçiyorum. Arada sırada da uğruyorum oraya. Gerçekten fazla yüksek iç tarafı. İntihar etme niyeti olan her yerde eder de en azından inşallah örnek alınmaz bu vakalar ve böyle yerlerde tekrar yaşanmaz en azından. Allah korusun birisinin üstüne düşseler...

İntihar edenler daha 16 yaşındaymış herhalde, çocuklar daha yani. Ne dertleri vardı bilmiyorum da insanın o yaşta intihar edecek kadar büyük bir derdi olmaz herhalde. İntiharı düşünsen bile cesaret edemezsin. Ne diyeyim Allah kimsenin aklına şeytanı sokmasın.

Üst Alt