Avrupa Ligi 3. Ön Eleme | Fenerbahçe 5 - 1 Honved | 30 Temmuz - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi 3. Ön Eleme | Fenerbahçe 5 - 1 Honved | 30 Temmuz

Cevap: Avrupa Ligi 3. Ön Eleme | Fenerbahçe 5 - 0 Honved | 30 Temmuz

Finalde karşılaşmak ve onları parçalayarak kupayı kaldırmak ne güzel olurdu...Başarılar Fenerbahçe.

Aman geçen sene Macar Şampiyonu MTK Budapeşteyi 5-0 yendilerde ne oldu hüsrana uğradılar sonra..

Bu senede Macar Liginin 14.cüsüne 5-1 öndeler ;)

kalede volkan varsa sorun yoktur...ama rakipler açısından...

Kahveden geleli yarım saat oluyor, ilk yarıyı biraz izledim. Honved defans ağırlıklı oynuyor, ileri dahi çıkamadı ilk yarı, gol yememeyek için mücadele ettiler, fakat 5 olmuş. Birtek ileride Aghahowa tarzı biri var ondan macaristanda goller bekliyorum ama birşey değişmez bu kolay rakibi febeş eler..

Cevap: Avrupa Ligi 3. Ön Eleme | Fenerbahçe 5 - 1 Honved | 30 Temmuz

3-0'a kadar ara ara izledim.

Bu takım nasıl Fenere 1 gol attı merak ediyorum ? :)

Köy takımına 3 de atılır 5de.

Hem bizim hemde fenerin maçları güç yada kıyaslama bakımından kıstas görülmemeli.Takımlar anca liglerde ve kendi çaplarında güçlü takımlara karşı oynadıkları futbolla ölçülür.Kazanmak kazanmakdır diyenlerdenseniz tamam birşey diyemem ama fenerin bu sezonda aynı aragones dönemi gibi büyük sıkıntılar çekeceğini,brezilyalı grubun baş kaldırıp yerli oyunculara göz açtırmayacağını ve büyük bir kriz yaratacağını düşünüyorum.Bunları daha öncesindede gördük daum zamanında bu sefer daha beterini göreceğiz zira fener çakma brezilya takımı olmuş gibi.

Ben fenerin bu maçlarını kıstas görmüyorum,asıl bir sonraki maçları önemli.

Fener zaten lokal başarıyı hedef aldığı için avrupada ne tutturursak mantığı ile gittiği için karşısına bir gün ondan daha istekli bir takım çıkar ve avrupa biletini alır,oyunu kuralı zaten bu ;kim fazla isterse o devam ediyor kupada ve kazanıyor.

Fener avrupadada ligdede başarılı olamaz bunu hepberaber göreceğiz.

Ne netenya ne honved en iyisi toboldu..Bugünkü takımlar 2 pas yapamadılar..

Köy takımına 3 de atılır 5de.

Hem bizim hemde fenerin maçları güç yada kıyaslama bakımından kıstas görülmemeli.Takımlar anca liglerde ve kendi çaplarında güçlü takımlara karşı oynadıkları futbolla ölçülür.Kazanmak kazanmakdır diyenlerdenseniz tamam birşey diyemem ama fenerin bu sezonda aynı aragones dönemi gibi büyük sıkıntılar çekeceğini,brezilyalı grubun baş kaldırıp yerli oyunculara göz açtırmayacağını ve büyük bir kriz yaratacağını düşünüyorum.Bunları daha öncesindede gördük daum zamanında bu sefer daha beterini göreceğiz zira fener çakma brezilya takımı olmuş gibi.

Ben fenerin bu maçlarını kıstas görmüyorum,asıl bir sonraki maçları önemli.

Fener zaten lokal başarıyı hedef aldığı için avrupada ne tutturursak mantığı ile gittiği için karşısına bir gün ondan daha istekli bir takım çıkar ve avrupa biletini alır,oyunu kuralı zaten bu ;kim fazla isterse o devam ediyor kupada ve kazanıyor.

Fener avrupadada ligdede başarılı olamaz bunu hepberaber göreceğiz.

En büyük temennimiz:D:D

Hakikatten tobol biraz daha toplu bir takımdı.En azından dirençliydiler.Bugünki takımlar ne kofit takımlardı öyle anlamadım.Hele biz illa bir gol yemeden olaya başlayamıyoruz.Sanki bizimkiler rakibi 1-0 avantaja sokuyorlar sonra açılıyorlar gibi.Galatasaray bugün maça çıkarken biraz stresli idi tobol maçından ötürü,bir deplesman ve sıcaklar dahada bir ürküttü gereksiz olarak ama fener kendi stadının avantajını kullandıda 5 attı ama 1de yedi.

Garip takımlardı velhasılkelam.Hiçbiri kalıbımıza yaklaşacak kalitede değillerdi.

Önceden gol yeme olayı skibbeden bize kalan kötü bir miras :( ve oyuncuların bilinçaltına yerleşmiş durumda rijkaard bu olaya derhal müdahele etmeli.

Selamlar,

Bugun biz 5 attık siz 4 attınız.Umarım hep böyle devam eder.Honved çok zayıf bir rakipti burasına katılıyorum.Ve doğal olarak tobol kadar da hazır değildi.

Objektif bakmaya çalışırsam fenerbahçe fena oynamadı.Hala aksayan yerler var ama Aragones'in Fenerbahçesi ile özdeşleştirmek hata olur.Tempo yapan,yardımlaşan bir fenerbahçe var.Geçen seneki isteksizliği göremiyorum,aksine çok da istekliler.8 brezilyalı isyan çıkartır,türkler oynayamaz,kavga olur gibi söylemler bence biraz komik kalıyor.Tıpkı antu.com daki renktaşlarımın "Keitayı barlardan toplarlar,elano 60 dakikalık topçu,kewell linderoth defolu mal..." söylemlerinden farksız bence.

Kendi fikrimi sunacak olursam şu anda en hazır takım olarak Bjk yi görüyorum.Geçen seneden kalma bir özgüven ve sistemleri var.Fakat çok çok düz bir takım.Deco bile gelse takımdaki o düzlüğü alamaz üstlerinden :)

saygılar sevgiler

iyi akşamlar.

Genel bir degerlendirme yaparsak,macin yildizi tartismasiz Emre Belezogluydu ki zaten macin adami secildi. Kazim Muhtesem oynadi,Gokhan Her zamnki gibi,alternatifsiz... Kazimla birlikde sag tarafi koridora cevirdiler... Santos Ofansif yonu cok guclu,teknigi cok iyi,ama Carlos Sakatlaninca mecburen Sol Beke gecti Milli Takimindaki gibi,Deividi Sol Aciga Aldi Daum.

Savunmya pek is dusmedi ama Kesinlikle Bir Stoper lazim bize,ozellikle Lugano kalirsa yasadik... Bilicayla birlikde hem Ofansif Stoperler hem de defanslari iyi,Sag ve Solda da Gokhanla Carlos,en iyi Savunma hatti bizde olur... Christian 0 hatayla oynadi,dikine ve olumlu toplar kullandi,Maldonado-Josico fiyaskolariyla alakasi yok... Cok teknik ve enerjik...

Deivid her ne kadar Alexin golunde asist yapsa da bana tam hazir gelmedi,agir kaliyor pozisyonlarda... Guizaya soyleyecek soz yok,muhtesem oynadi,resmen patlama yapti...

Alex bildigimiz gibi tam bi Virtuoz...

Ha Bu Mac olcumudur,kesinlikle deyil... Honved bank Asyada bile oynayamaz... Ama Takimim iyi sinyaller verdi,gecen sezonla alaksi yok oynana oyunun... Enerjik,pozitif,ofansif,hizli paslarla atak gelistirme,Daum isini biliyor... 1 aya kalmaz hic bir uyum sorunu kalmaz ve tam bir takim oyunu ortaya koyacakdir Fenerbahce... Ayrica Kadronun Alternatifli olmasi da diger bir avantajimiz... Bu Turu Galatasarayla Beraber gectik artik,Play Off daki rakiplerimizi bekliyoruz... insAllah her 2 takim Gruplara kalir ve Avrupada basarili bir sekilde yollarina devam ederler... Bugunku maclardan cikardigim iki sonuc var... 1.si Sivas rezaletini FB ve GS bi nebze olsun unutturdu,Sivas donsun bi daha da avrupa falan agzina almasin,ligde oyalansin,her kes haddini bilecek... 2.si BJK bu sene kesinlikle geri planda kalacak,en fazla Trabzonla Bursayla 3.luk icin cekisir... Tablo belli 2 Takim acik ara farkla rekabeti goturur BJK de nal toplar... Ayrica Elanolarin,Santoslarin, geldigi ligde Finkle Minkle bu is olmaz... Pazara gorusuruz...

Hadi EyvAllah...

genel bir degerlendirme yaparsak,macin yildizi tartismasiz emre belezogluydu ki zaten macin adami secildi. Kazim muhtesem oynadi,gokhan her zamnki gibi,alternatifsiz... Kazimla birlikde sag tarafi koridora cevirdiler... Santos ofansif yonu cok guclu,teknigi cok iyi,ama carlos sakatlaninca mecburen sol beke gecti milli takimindaki gibi,deividi sol aciga aldi daum.

Savunmya pek is dusmedi ama kesinlikle bir stoper lazim bize,ozellikle lugano kalirsa yasadik... Bilicayla birlikde hem ofansif stoperler hem de defanslari iyi,sag ve solda da gokhanla carlos,en iyi savunma hatti bizde olur... Christian 0 hatayla oynadi,dikine ve olumlu toplar kullandi,maldonado-josico fiyaskolariyla alakasi yok... Cok teknik ve enerjik...

Deivid her ne kadar alexin golunde asist yapsa da bana tam hazir gelmedi,agir kaliyor pozisyonlarda... Guizaya soyleyecek soz yok,muhtesem oynadi,resmen patlama yapti...

Alex bildigimiz gibi tam bi virtuoz...

Ha bu mac olcumudur,kesinlikle deyil... Honved bank asyada bile oynayamaz... Ama takimim iyi sinyaller verdi,gecen sezonla alaksi yok oynana oyunun... Enerjik,pozitif,ofansif,hizli paslarla atak gelistirme,daum isini biliyor... 1 aya kalmaz hic bir uyum sorunu kalmaz ve tam bir takim oyunu ortaya koyacakdir fenerbahce... Ayrica kadronun alternatifli olmasi da diger bir avantajimiz... Bu turu galatasarayla beraber gectik artik,play off daki rakiplerimizi bekliyoruz... Insallah her 2 takim gruplara kalir ve avrupada basarili bir sekilde yollarina devam ederler... Bugunku maclardan cikardigim iki sonuc var... 1.si sivas rezaletini fb ve gs bi nebze olsun unutturdu,sivas donsun bi daha da avrupa falan agzina almasin,ligde oyalansin,her kes haddini bilecek... 2.si bjk bu sene kesinlikle geri planda kalacak,en fazla trabzonla bursayla 3.luk icin cekisir... Tablo belli 2 takim acik ara farkla rekabeti goturur bjk de nal toplar... Ayrica elanolarin,santoslarin, geldigi ligde finkle minkle bu is olmaz... Pazara gorusuruz...

Hadi eyvallah...

+1905 +1907

Üst Alt