Avrupa Ligi 3. Ön Eleme | Maccabi Netanya 1-4 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi 3. Ön Eleme | Maccabi Netanya 1-4 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi 3. Ön Eleme | Maccabi Netanya 1 - 4 Galatasaray | Maç Sonucu

4404.php

Forma lansmanında da utangac tavırlarıyla dikkat cekmisti keita

Kafama takildi bu görüntü

Simdiye nondayla kanka olmasi gerekirdi :D

Cevap: Avrupa Ligi 3. Ön Eleme | Maccabi Netanya 1 - 1 Galatasaray | Devre arası

Macin 2.yarisini izlemeye gittim..Yeni gordum mesajini Atilla..1 yedik 4 attik olmus..Bu arada Fenerbahce macini da aradan cikardim..:p Ozlemisiz futbolu yahu..

2.yaridaki oyunla ilk yaridaki oyun arasinda baya bir fark olustu..2.yari fsistemi daha iyi uygulayan bir Galatasaray izledik..Sevindigim en onemli nokta ise 1-4 galip olan takim asla gevsemedi son saniyeye kadar..Kondusyon tamam arkadaslar bu belli..O sicakta sevmediginiz Ayhan son saniyede hala topa daliyordu..:rolleyes: Guzel gunlerin bir sinyalini daha almis oldum kendi adima..

Son birseye degineyim..Daha okuyamadim kimsenin yazisini ama..ARDA be kardesim..gumbur gumbur ben Futbolcuyum ben bu takimda Solda da oynarim Sag da oynarim Ortada da oynarim DER GIBI oynadi..Helal olsun..

Ve en buyuk ovgu Rijkaard Neeskens ve ekibine..Iyi ki geldiniz bea!:ka05:

Kesinlikle katılıyorum. Dakika 86'ydı ve biz 5 futbolcuyla pres yapıyorduk. O anda geçen sene geldi aklıma, 60. dakikadan sonra düşen, önündeki topa ayak uzatmaya çekinen futbolcular vardı. Kondüsyon daha temmuz ayında tamam gibi. İnsallah uzun ve yorucu maratonda sakatlıklarla da ugrasmak zorunda kalmayız ve harika bir sezon geçiririz.

Maçı izlerken meyhanede ki arka masalardan biri kalkıp "Serveti ortasaha'ya çekin" dediğinde bütün herkes kopmuştu. Ne sahneydi ama. Eski türk filmlerinden bir an gibiydi sanki :)

İlk kez foruma resim upload ediyorum

Yaptim ama foto bende görünmüyor :rolleyes:

görebilen var mı ?

Bugünkü maçta yediğimiz golün arkasından Hakan Balta nın golünün çabuk gelmesiyle onların gardını düşürmeye yetti!Zaten ondan sonra özellikle 2. yarıda resital başladı;)

Leo Franco kendisine güvenmemiz gerektiğini ve bu güveni boşa çıkarmayacağını ilk maçta belli etti!Yediği golde yapacağı birşey yoktu zaten!3-4 pozisyonda gayet başarılıydı!

Arda Turan yerine alışmış ve kendini sanırım bu pozisyonda daha daha aşacak!!!Kewell ı çok beğendim,sanırım Kewell bu takımda banko oynayacak!

Genel anlamda güzel bir oyun oldu.

Kısaca Galatasaray iyi yolda ve her hafta daha daha iyi olacağız!..

ardanın attığı her pas gol pozisyonu rijkaard faktörüyle arda da gerçek yerini buldu:D

bide g.zan bana göre şu an türkiyenin en teknik stoperi

ayhanla sabri hariç takım inanılmaz bi pas yüzdesiyle oynuyo sabrinin yerine uğur ayhanın yerine de elano geldimi off bee

eminim şu an herkez kadroyu düşündükçe kimi oynatacağına karar veremiyo ve içi içine sığmıyo:)

kesinlikle Galatasaray'imiza tas gibi yabanci bir stoper'e ihtiyaci vardir.Boyle oyuncu aldikmi insallah sampiyon biziz, avrupa ligi kupasida bizim olur

Takıma yakışmayan 4isim var

Sabrinin golü güzeldi ama öyle attğı ilk ve son gol olur diye düşünüyorum.Yediğimiz golde büyük pay sahibi..kafayla topu içeri aldı

Nondaysa 2 metre ötesindeki topa koşmaktan aciz.Her zamanki gibi..

Barışsa artık el insaf! Bi insan bi futbolcuya bukadarmı insan dışı girebilir.Deli gibi koşturuyor,başka yaptığı ne var?

Aydınsa..Onu zaten anlatmama gerek yok

Bu maçtan sonra tabela köşe yazarları ne yazacak çok merak ediyorum yarın.

Arda'nın oyunu ve pasları çok hoşuma gitti bugün. Baros olsun Kewell olsun uyumu harikaydı. Sabri'ye yaptığı asist ayrı bir güzel.:) Elano da gelince hücum hattı epey iyi olacak. :)

Cevap: Avrupa Ligi 3. Ön Eleme | Maccabi Netanya 1 - 1 Galatasaray | Devre arası

Kesinlikle katılıyorum. Dakika 86'ydı ve biz 5 futbolcuyla pres yapıyorduk. O anda geçen sene geldi aklıma, 60. dakikadan sonra düşen, önündeki topa ayak uzatmaya çekinen futbolcular vardı. Kondüsyon daha temmuz ayında tamam gibi. İnsallah uzun ve yorucu maratonda sakatlıklarla da ugrasmak zorunda kalmayız ve harika bir sezon geçiririz.

Insallah Seckin..

Bazi arkadaslar M.Sarp i begenmemisler..Leo yla ilgili de endise duyanlar olmus..Ayaklarina hakim gorerek top oynadi Leo...Uzun attigi toplari bilincli atti hep..Ama daha izlemek lazim..Golde hatasi yoktu..

M.Sarp in mac sonu aciklamalarini duyan olmamis herhalde..Golu atan adam Zan in adamiymis..O gitmeyince kendisi insiyatif alip gitmis arkadaslar..Ama yine de benim hatam dedi cocuk..Ozur dilerim herkesten dedi..

Servet Sarp icin..Cok yardima geldi cok iyi oynadi dedi..Garip :rolleyes: Pas hatasi elbet olacak bu adamlarin uzerindeki yuk cok buyuk su an icin..

Gokhan Zan in ise Baris girmeden hemen onceki pozisyonda ortadan tac cizgisine dogru ondan beklenmeyecek bir hizda! 2 oyuncuya tek basina bir presi vardi ben bile sasirdim..

Yok yok bize gelen oyuncu bir baska oynuyor kardesim..Bu belli..!

Kewell i hic soylemeyecegim..Cikarken bile habire calim yiyen keltos adam laf atiyordu kendisine..:D En cok da o sevinmistir sanirim..Kewell im yedek kalmaz bu performansiyla..Ters calimlarinda adamin icinden geciyormus gibi gorunuyor TV den..Zamanlama harikasi calimlarini bugun baya bir yapti..Golunu de atti Kewell`im..Bu adam gitmesin hep kalsin..40 ina kadar kalsin..Bizim Tugay`imiz olsun ne bileyim..Baskan olsun:D

Tabi bu mac bir olcu degil...Keita cok yararli olacak..Ama uyum sureci lazim takima..Bir kac pozisyonda zamanlama olarak onu goremedik..Birinde de gorduk golu atti ama ofsayt sebebiyle verilmedi..Ayaga paslari yerinde..Pas gelirken nereye pas atacagina coktan karar verebilen teknik ve guclu bir oyuncu diyeyim..Defansif anlamda istahliydi..

Elano da gelince kim yedek kalacak gorecegiz..Oha yaw yedek birakacak oyuncu yok ilerde..:D

Nonda yi cok severim..Gecen yildan bu yana suregelen ofsayt aliskanligi devam ediyor..Forvet alamayacaksak hicbir yere de gitmesin..! Ama iyi oynamadi..:(

Yavas yavas oturacak sistem...Yenilgilerde alacagiz beraberliklerde yeter ki 1 yil sabir arkadaslar..Beklemeyin bu yil sampiyonluk falan..Favori de gorulsek ilk hedefimiz futbolu ogrenmek olsun..Sonrasinda otomatige baglayacagiz insallah..

Sabrinin golü güzeldi ama öyle attğı ilk ve son gol olur diye düşünüyorum.Yediğimiz golde büyük pay sahibi..kafayla topu içeri aldı

Barışsa artık el insaf! Bi insan bi futbolcuya bukadarmı insan dışı girebilir.Deli gibi koşturuyor,başka yaptığı ne var?

aydın iyiydi....... asistte yaptı

nonda evet ağırdı ama kolay pozisyon buluyor..

sabri geride tam saatli bomda bu adamı ortaya almak gerek..

mustafa sarp banko oynuyacak diye korkuyorum yaa adam tam bir amatör gs ye göre değil, ne demek yaa her maçta saçmasapan sarı kart yemek biz bunun ceremesini çok çektik!!

Katılıyorum Sabri,Nonda,Aydın,Barış birde Yaser bence..

Yaser bu maçta oynamadı ama nasıl oynayacağınıda az çok kestirebiliyorum :(

Insallah Seckin..

Bazi arkadaslar M.Sarp i begenmemisler..Leo yla ilgili de endise duyanlar olmus..Ayaklarina hakim gorerek top oynadi Leo...Uzun attigi toplari bilincli atti hep..Ama daha izlemek lazim..Golde hatasi yoktu..

M.Sarp in mac sonu aciklamalarini duyan olmamis herhalde..Golu atan adam Zan in adamiymis..O gitmeyince kendisi insiyatif alip gitmis arkadaslar..Ama yine de benim hatam dedi cocuk..Ozur dilerim herkesten dedi..

Servet Sarp icin..Cok yardima geldi cok iyi oynadi dedi..Garip :rolleyes: Pas hatasi elbet olacak bu adamlarin uzerindeki yuk cok buyuk su an icin..

Gokhan Zan in ise Baris girmeden hemen onceki pozisyonda ortadan tac cizgisine dogru ondan beklenmeyecek bir hizda! 2 oyuncuya tek basina bir presi vardi ben bile sasirdim..

Yok yok bize gelen oyuncu bir baska oynuyor kardesim..Bu belli..!

Kewell i hic soylemeyecegim..Cikarken bile habire calim yiyen keltos adam laf atiyordu kendisine..:D En cok da o sevinmistir sanirim..Kewell im yedek kalmaz bu performansiyla..Ters calimlarinda adamin icinden geciyormus gibi gorunuyor TV den..Zamanlama harikasi calimlarini bugun baya bir yapti..Golunu de atti Kewell`im..Bu adam gitmesin hep kalsin..40 ina kadar kalsin..Bizim Tugay`imiz olsun ne bileyim..Baskan olsun:D

Tabi bu mac bir olcu degil...Keita cok yararli olacak..Ama uyum sureci lazim takima..Bir kac pozisyonda zamanlama olarak onu goremedik..Birinde de gorduk golu atti ama ofsayt sebebiyle verilmedi..Ayaga paslari yerinde..Pas gelirken nereye pas atacagina coktan karar verebilen teknik ve guclu bir oyuncu diyeyim..Defansif anlamda istahliydi..

Elano da gelince kim yedek kalacak gorecegiz..Oha yaw yedek birakacak oyuncu yok ilerde..:D

Nonda yi cok severim..Gecen yildan bu yana suregelen ofsayt aliskanligi devam ediyor..Forvet alamayacaksak hicbir yere de gitmesin..! Ama iyi oynamadi..:(

Yavas yavas oturacak sistem...Yenilgilerde alacagiz beraberliklerde yeter ki 1 yil sabir arkadaslar..Beklemeyin bu yil sampiyonluk falan..Favori de gorulsek ilk hedefimiz futbolu ogrenmek olsun..Sonrasinda otomatige baglayacagiz insallah..

sana %100 katılıyorum renktaş...... yorumların güzeldi...

bende nondayı seviyorum. zaten yabancı golcu alınmaz yoksa alınırsa baros mu yedek olacak. nonda idare eder bizi. yedekte bekler.

mustafa sarp banko oynuyacak diye korkuyorum yaa adam tam bir amatör gs ye göre değil, ne demek yaa her maçta saçmasapan sarı kart yemek biz bunun ceremesini çok çektik!!
Linderoth ve topal döndükten sonra bırak 11'i 18e girmek için çabalıyacaktır.Çünkü Barış ve Ayhan'da var.

Üst Alt