Avrupa Ligi F Grubu | D. Bükreş 0-3 Galatasaray | 5 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi F Grubu | D. Bükreş 0-3 Galatasaray | 5 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi F Grubu | Dinamo Bükreş - Galatasaray | 5 Kasım | 20.00

LeoFranco_B.jpg

SabriSarioglu_B.jpg
EmreGungor_B.jpg
profile_mehmettopal_B.jpg
profile_canererkin_b.jpg

MustafaSarp_B.jpg
TobiasLinderoth_B.jpg

ElanoBlumer_B.jpg

AbdulKaderKeita_B.jpg
ShabaniNonda_B.jpg
ArdaTuran_B.jpg

Renkdaş Elano o bölgede etkili olamıyor malesef.Hep aynı şeyleri söylüyorum ama bu böyle ne yazık ki.

30.saniyeden itibaren izleyin

iste bu ezikliktir

böyle yapan insan

kendi vatanini da satar

Buna benzer bir vaka Israil'de oynadığımız Maccabi Netanya maçında da olmuştu. Yahudilerin arasında çubuklu proton forması giymiş bi kanı bozuk vardı yanılmıyorsam.

1-3 0-2 1-2 gibi bir galibiyet bekliyorum bu skorların dışına çıkmaz.

Iyike Keita oynuyor yoksa hic cekilmezdi seyircisiz mac :D

Milyonlarca taraftarın yanyana

Bağırıyorlar hep beraber kolkola

O yüzden bir ezik Dinamolu olursa olsun ne yazar o gün verdik ayarı Dinamo'ya zaten.

YouTube - Cainii pe ASY

30.saniyeden itibaren izleyin

iste bu ezikliktir

böyle yapan insan

kendi vatanini da satar

Hocam imkanım olsa fb'nin kadıköyde oynadığı her avrupa maçında,rakip takımın tribününe girerim.Bu durumda vatanı satmışmı olurum?Ben hiç bir şartta fb'yi desteklemedim avrupada desteklememde.İçimden gelmez.Ama bu ülkemi sevmediğim anlamınada gelmez.Geçelim artık bunları.Sonuçta bu futbol,savaş değil.Nasılki ben fb'yi hiç bir alanda desteklemiyorsam,bir fb'li de Galatasaray'ı desteklemeyebilir.Bu normal bir durum bana göre.Mesela sen Avrupada fb'yi destekliyormusun?

Hocam imkanım olsa fb'nin kadıköyde oynadığı her avrupa maçında,rakip takımın tribününe girerim.Bu durumda vatanı satmışmı olurum?Ben hiç bir şartta fb'yi desteklemedim avrupada desteklememde.İçimden gelmez.Ama bu ülkemi sevmediğim anlamınada gelmez.Geçelim artık bunları.Sonuçta bu futbol,savaş değil.Nasılki ben fb'yi hiç bir alanda desteklemiyorsam,bir fb'li de Galatasaray'ı desteklemeyebilir.Bu normal bir durum bana göre.Mesela sen Avrupada fb'yi destekliyormusun?

evet renkdaş bende feneri avrupada desteklemem.ama ben onlar gibi gidipte yunan tohumlarının yanına oturup gevurlar lehine tezerahutta yapmam.okadar olmadık daha.sonuçta formamızın sol tarafında türk bayrağı var.böyle şeyleri anca ezikler yapar zaten

evet renkdaş bende feneri avrupada desteklemem.ama ben onlar gibi gidipte yunan tohumlarının yanına oturup gevurlar lehine tezerahutta yapmam.okadar olmadık daha.sonuçta formamızın sol tarafında türk bayrağı var.böyle şeyleri anca ezikler yapar zaten

Hocam bu tek taraflı bir şey değil.Kadıköy'deki avrupa maçlarında,yabancı takımın tribününe giren bir çok Galatasaray'lı tanıyorum.2 sene evvel Chelsea'yi havaalanında karşılayan Galatasaray'lılar oldu.Bunlar olağan şeyler.Sonuçta GS-fb arasında büyük bir rekabet ve kin var.Ha bu doğrumudur tartışılır.O ayrı konu.Ama her 2 taraftardada bu durum mevcut.Belki genelleme yaparsak Galatasaray'lılar fenerliler kadar değil bu konuda ama,2 tarafında bu tür davranışlarda bulunduğu bir gerçek.Düşünsene Barcelona gelse kadıköye,imkanın olsa,gitmek istemezmiydin :)

norveclikopek.jpg

ezikfb353.jpg

sanirim bu iki resim senin sorularina cevap olur bu pis insanlar hakkinda ;)

bu devletin basinda recep tayyip erdogan(fenerli) olmasa ve baska biri galatasarayi tutan biri olsa bu ezikler kendi vatanlarini bile satarlar bundan hic bi süphem yok

Hocam ben GS-fb'nin avrupa maçlarından bahsetmiştim.Amacım da fenerlileri savunmak değildi,bi şekilde kendimi savundum.Çünkü bende feneri avrupada asla desteklemem.Ama senin belirttiğin durum çok farklı.Olayı Milli Takım boyutunda değerlendirmek gerekirse,Milli Takım'ın başındaki adam sırf Galatasaray'lı diye rakip takımı destekleyenler,şerefsizin ve satılmışın önde gidenidir.O çok ayrı bi olay.Benim demek istediğim farklı bir şeydi.Neyse konuyu biraz dağıttık.Topic Dinamo Bükreş-Galatasaray konulu ve bu konumdada gitmesi daha iyi sanırım.

Savaş devam edecek!..

Galatasaray Teknik Direktörü Rijkaard'ın Dinamo Bükreş karşısına, Sivasspor maçında olduğu gibi orta sahadaki Mustafa Sarp, Barış ve Mehmet Topal 3'lüsüyle çıkmayı planladığı öğrenildi.

Hollandalı teknik adamın, futbolcularıyla yaptığı toplantıda Mustafa Sarp, Barış ve Mehmet Topal'ın, Sivasspor maçında ortaya koydukları performanstan son derece menmun olduğunu belirtirken, ''Orta sahadaki savaşınız bize maçı kazandırdı. Hırsınız ve mücadeleniz için teşekkür ederim. Pres yapan, savaşan bu orta sahayı Dinamo Bükreş maçında da aynı şekilde görmek istiyorum. Bu maçı kazanarak gruptaki yerimizi garantilememiz çok önemli'' dediği öğrenildi.

Teknik direktör Rijkaard'ın, savunmada Sabri - Servet - Gökhan Zan - Hakan Balta'dan oluşan dörtlüyü de bozmayacağı, Kewell'ın yerine Keita'ya forma vereceği, forvet hattında ise Arda'nın Nonda ile birlikte görev alacağı gelen bilgiler arasında.

Tecrübeli teknik adamın Elano'yu ilk 11'de şans vermeyi düşünmediği öğrenildi. Bu arada Dinamo Bükreş maçında sakatlığı süren Emre Aşık ve grip olan Aydın'ın forma giyemeyeceği açıklandı.

lig tv.com.tr

linderoth'un da oynamasını bekliyorum bu karşılaşmada...

Yarın maçımızı takip edemeyeceğim.İnşAllah sahadan mutlu ayrılırız.

GRUPTA SON DURUM!

Galatasarayımız, UEFA Avrupa Ligi (F) Grubu'ndaki 4. maçında yarın deplasmanda, Romanya'nın Dinamo Bükreş takımıyla karşılaşacak. Başkent Bükreş'teki Dinamo Stadı'nda saat 20.00'de başlayacak maçı Alman hakem Michael Weiner yönetecek. Galatasarayımız, 7 puanla grupta lider durumda bulunurken, Dinamo Bükreş ise 3 puanla üçüncü sırada yer alıyor.

Sarı-kırmızılı ekibimiz, İstanbul'da yapılan maçta Rumen takımını 4-1 yenmişti. Galatasarayımızın da yer aldığı UEFA Avrupa Ligi (F) Grubu'nda 4. maçlar öncesi puan durumu şöyle:

TAKIMLAR O G B M A Y P

--------------------------------------------

1-Galatasaray 3 2 1 0 8 3 7

2-Panathinaikos 3 2 0 1 3 3 6

3-Dinamo Bükreş 3 1 0 2 2 5 3

4-Sturm Graz 3 0 1 2 1 3 1

Kaynak: Anadolu Ajansı

EŞİTLİK BOZMA ZAMANI!

Galatasarayımız, Avrupa kupalarında bugüne dek Rumen takımlarıyla oynadığı 11 maçta, 4 galibiyet, 4 yenilgi, 3 de beraberlik aldı. ''Cim Bom'', Rumen takımlarına karşı fileleri 16 kez havalandırırken, kalesinde ise 17 gol gördü.

Galatasarayımız, yarınki rakibi Dinamo Bükreş ile daha önce 2 kez eşleşirken, 1956-57 sezonunda Şampiyon Kulüpler Kupası'ndaki eşleşmede rakibine deplasmanda 3-1 yenilirken, evinde aldığı 2-1'lik galibiyete rağmen elenmişti.

Rakibiyle 1962-63 sezonunda bir kez daha eşleşen Galatasarayımız, deplasmanda 1-1 berabere kalıp, İstanbul'da aldığı 3-0'lık galibiyetle turu geçen taraf oldu. Galatasarayımız, grupta rakibiyle evinde oynadığı karşılaşmayı 4-1 kazanmıştı. Avrupa kupalarında Galatasarayımız ile Rumen takımlarının maçlarında alınan sonuçlar şöyle:

Maç Sezon Kupa Sonuçlar

-----------------------------------------------------------

Galatasaray-Uni. Croiova 1986-87 UEFA 0-2(D), 2-1

Galatasaray-Steaua Bükreş 1988-89 ŞKK 0-4(D), 1-1

Galatasaray-Steaua Bükreş 2008-09 ŞLE 2-2, 0-1(D)

Galatasaray-Dinamo Bükreş 1956-57 ŞKK 1-3(D), 2-1

Galatasaray-Dinamo Bükreş 1962-63 ŞKK 1-1(D), 3-0

Galatasaray-Dinamo Bükreş 2009-10 UEFA 4-1

Kaynak: Anadolu Ajansı

Bükreş Kafilesi Belli Oldu

UEFA Avrupa Ligi F Grubu 4. maçında deplasmanda Dinamo Bükreş ile karşılaşacak olan Galatasaray'da maç kafiliesi belli oldu.

Galatasaray'ın, Dinamo Bükreş kafilesinde şu oyuncular yer alıyor;

Leo Franco

Aykut Erçetin

Emre Güngör

Uğur Uçar

Gökhan Zan

Hakan Balta

Sabri Sarıoğlu

Servet Çetin

Caner Erkin

Arda Turan

Barış Özbek

Elano Blumer

Mehmet Topal

Mustafa Sarp

Abdul Kader Keita

Ayhan Akman

Harry Kewell

Tobias Linderoth

Shabani Nonda

Galatasaray, bugün sabah saatlerinde Türk Hava Yolları'nın özel bir seferiyle Bükreş'e uçacak ve ardından otelde kampa girecek.

Maça 1 gün kaldı umarım kazasız belasız şu 2 maçı atlatır ve keyfimizi bozmadan yola devam ederiz.

Üst Alt