Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray 4-1 Dinamo Bükreş | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray 4-1 Dinamo Bükreş | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray - Dinamo Bükreş | 22 Ekim | 22.05

..................Leo.....................

Sabri.....Servet....G.Zan...Caner

Aydın.....M.Topal....Ayhan...Kewell

...............Elano.......................

..............Nonda.......................

Hakan balta sakatlanmış oynaması zormuş,webaslanda okudum.Arda ,baroş keita,mustafa sarpı dinlendirilmeli bence.Ayhanıda fenerbahçe maçında oynatmamalı onun yerine barış oynamalı.

Ne maçı olursa olsun, kiminle oynarsak oynayalım.

Bi lig maçı asla Avrupa maçından daha önemli olamaz...

Önceliği bu maça vermemiz gerek. Garantileyip rahatlayalım. Ligin telafisi elbet var... ki zaten Rijkaard bu maça nasıl çıkacağını bilir, önemini de bilir. Hiç kafaya takmıyorum Rijkaard geldiğinden beri böyle şeyleri :)

Bravo. Aynen katılıyorum.

3 - 1 gibi bi skorla galip geliceğiz inşallah.

Kazanalım AL'de grubu erken bitirelim.

Bükreş maçını kaybedip fenerbahçe maçını kazanacaksınız deseler ne dersiniz Abdullah Bey?:)

Prensiplerimden ödün vermem derim. :yup:

Her 2 maçı da kazanacağımızın garantisi yok, dolayısıyla ikisini de kazanmak için o günün koşullarında en iyi 11 'i mi sahaya sürerdim.

Her maç kendi dünyasında yaşanır. Hem dediğinin tam tersi bir durum da yaşanabilir. Çıkar, yenebileceğin bir Dinamo yu, zayıf kadroyla çıktığın için yenemeyebilir, üstüne gidip bir de dinlenmiş oyuncularınla Fener 'e yenilebilirsin. O zaman, "keşke Dinamo maçına daha iyi bir 11 çıkartsaydım?" der misin? :) :melek:

Prensiplerimden ödün vermem derim. :yup:

Her 2 maçı da kazanacağımızın garantisi yok, dolayısıyla ikisini de kazanmak için o günün koşullarında en iyi 11 'i mi sahaya sürerdim.

Her maç kendi dünyasında yaşanır. Hem dediğinin tam tersi bir durum da yaşanabilir. Çıkar, yenebileceğin bir Dinamo yu, zayıf kadroyla çıktığın için yenemeyebilir, üstüne gidip bir de dinlenmiş oyuncularınla Fener 'e yenilebilirsin. O zaman, "keşke Dinamo maçına daha iyi bir 11 çıkartsaydım?" der misin? :) :melek:

Muhtemelen derim:). Özellikle her maç kendi dünyasında yaşanır burası kesinlikle doğru. Avrupa kupası maçı her halükarda lig maçından önemlidir kısmına katılmıyorum sadece. Bence iki maçı da kazanacağız. Trabzon-Dinamo-Fener maçlarının üçünü de alacağımızı düşündüğümü söylemiştim daha önce. Biri gitti geriye kaldı iki. Dediğim gibi olursa harika olur.

dinamo bükreş defansif olarak iyi kapanan kontralarla sonuca gitmeyi düşünen bir takım. bir nevi metalist kharkiv türevi. üzerimize çok fazla geleceklerini sanmıyorum. bu maçta rotasyon yapabiliriz. nonda elano barış caner uğur aydın gibi futbolcularımız 11 de başlayabilir. maçın durumuna göre asları oyuna alabiliriz. umarım kazanırız ama beraberlikte çıkabilir maçtan fb maçını düşünmemizden ötürü. fb maçına daha değişik hazırlanmamız gerektiğini düşünüyorum. özelliklede takım savunmamızın çok iyi ve hatasız olması lazım galibiyet düşünüyor isek kadıköyde.

Yanlış anlamayınca AL beni pek sarmadı sanırım takım isimlerinden kaynaklanıyor.

ŞL olsa Fener maçı umrumda olmazdı. Takımda ciddi motivasyon eksikliği olabilir.

Elano TSL sertliği görmeyeceği için bu maçta çok etkili olacaktır.2-0ı yakalıyp rölanti oynamamızı beliyorum.Linderoth bence 11 başlamalı.

Dinamo'yu bu sezon biri 90 dk. olmak uzere iki kez izledim. Cok duz ama kosan, pres yapan bir takim. Niculae'yi Servet veya Topal ile markaj yaparsak ileri de duran toplar harici cok bir etkinlikleri kalmaz. Ayhan oynarsa orta saha da duman ederler bizi, aman diyorum Rijkaard.

Romenlere hic sansimiz tutmuyo, insallah seytanin bacagini kirariz bu macta.

Bence böyle maçlar herzaman tehlikeli olur aman diyorum

Bende rotasyon olacağını tahmin ediyorum

Rijkaard Sabriyide dinlendirir bana göre oda çok yoruldu

Kesinlikle kazanmamız gereken bir maç.Bu sene Teknik heyetten en ufak süphem olmadı olmayacakta.Sonuçta daha yolun basındayız ve sene basında sabır yeminleri ediyorduk onun için bu sene yi en azından ben geçiş dönemi olarak görüyorum.Asıl basarıyı seneye bekleyeceğim.Ama bu senede yaşayacağımız başarıların keyfini çıkartacağım...

fb maçını düşünüp arda h.balta sabri keita kewell ayhan dinlendirilmeli yada oyuna sonrada sokulmalı.ideal 11im şu

leo franco

uğur e.güngör(g.zan) e.aşık caner

topal barış

aydın elano serdar(arda)

nonda

Elanonun maci olur . Derbide oynamak icin bu macta varini yogunu koymasi lazim.

Üst Alt