Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray 4-1 Dinamo Bükreş | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray 4-1 Dinamo Bükreş | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray - Dinamo Bükreş | 22 Ekim | 22.05

-----------Leo-----------

sabrican--gökhan zan--servet-caner

kewell---barış---m.topal---arda

---nonda---elano

yarı yarıya dinlenmemiz gerekir:p

Bence Kewell'ın yerine Linderoth, tam 4-3-3 oluyor o_zaman.

Kadro nasıl olur bilemem ama kim oynarsa oynasın,hangi tertiple çıkarsak çıkalım kesinlikle orta sahanın ileri uçtan yardım görmesi gerekmektedir.Kollektif futbolun gerektirdiği şeyleri yapabilmeliyiz.Bu kapasiteye sahip kadromuz var çünkü.

Bu maçın şakası yok. Kağıt üstünde favoriyiz, daha iyi bir takımız ama çalışmayana aş yok. Fenerbahçe maçı öncesinde konsantrasyon sorunu yaşayacağımızdan korkarım. Eğer böyle bir sorun yaşarsak sahamızdaki ikinci maçtan da puan kaybı ile ayrılabiliriz. Maçı ciddiye alırsak ve konsantrasyon sorunu yaşamazsak bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum.

Ayrıca teknik direktörlerine gerekli cevabı oyunumuzla vermemiz gerekiyor. Çünkü Bükreş Pana maçına çıkmadan önce Galatasaray için pek iyi ifadeler kullanmamıştı. Neyin ne olduğunu göstermekte fayda var. Bu maçta Arda'nın yedek beklemesi ve Elano'nun oynaması taraftarıyım.

Bu maçın şakası yok. Kağıt üstünde favoriyiz, daha iyi bir takımız ama çalışmayana aş yok. Fenerbahçe maçı öncesinde konsantrasyon sorunu yaşayacağımızdan korkarım. Eğer böyle bir sorun yaşarsak sahamızdaki ikinci maçtan da puan kaybı ile ayrılabiliriz. Maçı ciddiye alırsak ve konsantrasyon sorunu yaşamazsak bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum.

Ayrıca teknik direktörlerine gerekli cevabı oyunumuzla vermemiz gerekiyor. Çünkü Bükreş Pana maçına çıkmadan önce Galatasaray için pek iyi ifadeler kullanmamıştı. Neyin ne olduğunu göstermekte fayda var. Bu maçta Arda'nın yedek beklemesi ve Elano'nun oynaması taraftarıyım.

Bu maç çok önemli bence 3 puanımızı alıp garantilemiş olucaz gruptan cıkmayı. Arda dediğin gibi yedek beklemeli.Ayrıca bu maç Tobi'yi görmek istiyorum artık...

Bu maç çok önemli bence 3 puanımızı alıp garantilemiş olucaz gruptan cıkmayı. Arda dediğin gibi yedek beklemeli.Ayrıca bu maç Tobi'yi görmek istiyorum artık...

Yavukluna şimdi telefon açıyorum. Tobi'yi oynatmazsa seni unutması gerektiğini söyleyeceğim. :p

Maçı rahat alacağız gibi bir his var içimde, hayırlısı.

iddaa kuponumun son maçı ona göre :D

tek maçtan yatarsa üzülürüm bi de kızarım :D

Son dönemdeki halı saha maçlarımızdan biri olacak belli. Bu takım kolay kolay oturtamıycak sistemi. Rakip şanslı olursa bizden kolaylıkla puan koparır. Çok da önemli değil zaten telafisi olabilecek bir maç.

Ali Sami Yen'de puan kaybetme lüksümüz kalmadı. Zaten Sturm Graz maçında bu krediyi tükettik. Ciddiye alınması gerken bir maç.

Maçda kesinlikle fener maçından ötürü bir konsantrasyon sorunu yaşayacağımızı düşünüyorum.Nede olsa o maçda bir dünya derbisi ve bu sefer feneri yenebiliriz.

Ancak benimde görüşüm elano ile ilk11 çıkmak olaca kzira artık elanonunda kendisini göstermesi lazım.Uyum süreci çok uzadı,tam adapte olamadı elano.Bu sefer çok büyük beklentim var kendisinden.

Ali Sami Yen'de puan kaybetme lüksümüz kalmadı. Zaten Sturm Graz maçında bu krediyi tükettik. Ciddiye alınması gerken bir maç.

O kaybın iç sahada yapılmış olması çok kötü. Dışarıda olsaydı maç sorun yoktu. Liderlik için deplasmandaki maçta galibiyet alıp o puan kaybını telafi etmeliyiz.

Aslanımız Trabzon galibiyetinin ardından derbi öncesi son provaya Dinamo Bükreş karşında yapıyor.

Bükreş ekibi yarın İstanbul'a gelecek.Maçtan galip ayrılmak hepimizin isteği ve bunu gerçekleştirebilecek bir takıma sahibiz,ancak bir sorunumuz var küçük takımlara karşı kendimizi maça veremiyoruz örnek: Strum Graz maçı.Umarım öyle bir maç olmaz.

Bu maçta daha az hücüm yapacaımızı düşünüyorm çünkü FR elindeki gücü tasarruflu kullanacaktır,önümüzde zorlu bir deplasman var çünkü.

Peki kadro seçimi,kadro seçimini tahminim rotasyonlu yapacaktı kalde herzamnki gibi Leo savunma hattında Sabri,Gökhan,Servet,Hakan belki Caner'i düşünebilir çünkü Hakan'da hemen hemen her maç sonrası küçük problemler çıkıyor aynı problemler Gökhan'da çıksa garanti 1 ay oynamaz ancak Hakan çok dayanıklı bir oyuncu neyse,ortasahada yükselen form grafiğine (antremanlarda ve son maçta) Barış'a görev verebilir düşüncesindeyim yanında ise Ayhan oynayacaktır, hücüm silahları olarak ise sağda Keita solda Arda değişmez ve bu maç gerçek bir Elano izleyeceğimiz görüşündeyim AMC mevkisinde Elano'yu izleyeceğiz bir terslik olmazsa. Elano'ya birazdan döneceğim önce kadroyu bitirelim.Ve son olarak forvette her zaman olduğu gibi MİLAN BAROS oynayacaktır.

Elano sert oynayan anadolu takımlarına karşı gerçekten zorluk çekiyor ve gerçek formunu gösteremiyor artı FR son maçtada oynatmadı yani sapasağlam bir Elano patlama yapma potansiyeli var bu maçta...

Lafımızı uzatmadan maç sonunda saklayalım kendimizi ve maç'a saatler kala kadrolar ve son dakika gelişmeleriyle karşınızda olmak dileğiyle...

Hoşçakalın

https://tekrenktekyurek.blogspot.com/

Leo

Sabri

Gökhan

Emre

Hakan (Ugur)

Mustafa Sarp

Ayhan

Elano

Aydin

Keita

Baros

Linderoth ikinci yari

Nonda ->Baros

Keita -> Arda (60. dakika veya daha geç)

elano veya ayhan dan bir tanesi olmali

ikisi bir oynayinca fizik olarak tum toplari kaybederiz orta sahada.

mustafa-mehmet topal banko oynamalidir bence

Ne olursa olsun bazı oyuncularımızın oynamaması gereken bir maç.

------------------ Leo Franco ----------------------

Sabri ---- Gökhan Zan ------ Servet Çetin ---- Caner

----------------- Mehmet Topal --------------------

---------- Barış Özbek ------ Elano Blumer ----------

--- Aydın Yılmaz --------------------- Arda Turan ---

------------------- Milan Baros ---------------------

Harry Kewell > Arda Turan

Uğur Uçar > Sabri Sarıoğlu

Shabani Nonda > Milan Baros

Vallaha daha önceki bir topicde yazmıştım.Deplasman maçlarında daha fazla güveniyorum takıma.

Üst Alt