Avrupa Ligi F Grubu | Panathinaikos 1-3 Galatasaray | 17 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi F Grubu | Panathinaikos 1-3 Galatasaray | 17 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi F Grubu | Panathinaikos 1-3 Galatasaray | 17 Eylül | Maç Sonucu

Evet dediğim gibi..

Büyük takım olma yolunda ilerliyoruz..

Allah bozmasın, maaşallah diyelim..

Çok mutluyum.. Geçen yıldan beri UEFA'da deplasmanda maç kaybettiğimizi hatırlamıyorum..

Cevap: Avrupa Ligi F Grubu | Panathinaikos 1-3 Galatasaray | 17 Eylül | Maç Sonucu

Angut'ta angutun birisi var,

Mesajına bir bakın derim..

"yaaaa anlamıyorum....

sadece tek soru sorucam tek soru...

Yunanlara karşı desteklerim diyen arkadaşlara soruyorum...

Atalarınız Çanakkale´de kime karşı savaştı acaba mesela bu bir örnek ya da kurtuluş savaşını sadece Yunanlara karşı mı verdik??

Liverpool 8 atarken‚Bordo gese´ye çakarken‚Manu yu tutarken falan hiç mi Atalarınızı düşünmüyorsunuz da Yunan takımı olunca nasıl oluyorda bir anda aklınıza geliyo hayret birşey yaaa...

Bu SAVAŞ DEĞİL FUTBOL YA FUTBOL...

BU arada nasıl koydu Yunanlar Türklere ohhhhh 1 tane bile olsa şeref sayımız..."

Şimdi içimdekileri dökmek istiyorum ama ceza alırım..

Yorumu sizlere bırakıyorum..

edit:aynı kişiden bir başka cümler..

"gese Ermeniyle oynasın sonuna kadar ERMENİ´YİM‚Yunanla oynasın sonuna kadar Yunan´ım‚mesela savaşa girelim bir ülkeyle o ülke takımıyla oynasın yine onları tutarım çnkü bu futbol yaa futbol farkına varın biraz... "

Arkadaş(!) piyasadaki aydınlardan olmaya karar vermiş galiba..

Nasıl Türksün lan sen.. Nedir bu yazılanlar.. Tamam uLan anladık ezeli rakibiz.. Ama bu mudur yapmanız gereken.. Yazık sizlere..

Ben bir Galatasaraylı olarak, Galatasaraylı duruşumu gene gösterip Avrupa maçlarında arkanda olacağım Fenerbahçe..

Utanın ulan!

Fenerbahçe - Twente UEFA Avr. Ligi H Grubu 17.09.2009 - Antu.com Forumları ver.19.07

bu da benden olsun. 'cmg' denen elemanın mesajına dikkatli bakınız. itiraf değerinde bir haykırış, bir iç döküş, senelerin dolmuşluğudur.:eek::eek:

saygı duymak lazım. onlar da aramıza karışmış bir şekilde. :D:D

o değil de buraya üye olmak lazım hafız. çok eğlenceli. ziyaretçiye kapatıyorlar maç akşamları zaar.

"yaaaa anlamıyorum....

Atalarınız Çanakkale´de kime karşı savaştı acaba mesela bu bir örnek ya da kurtuluş savaşını sadece Yunanlara karşı mı verdik??

Liverpool 8 atarken‚Bordo gese´ye çakarken‚Manu yu tutarken falan hiç mi Atalarınızı düşünmüyorsunuz da Yunan takımı olunca nasıl oluyorda bir anda aklınıza geliyo hayret birşey yaaa...

BU arada nasıl koydu Yunanlar Türklere ohhhhh 1 tane bile olsa şeref sayımız..."

"gese Ermeniyle oynasın sonuna kadar ERMENİ´YİM‚Yunanla oynasın sonuna kadar Yunan´ım‚mesela savaşa girelim bir ülkeyle o ülke takımıyla oynasın yine onları tutarım çnkü bu futbol yaa futbol farkına varın biraz... "

Nasıl Türksün lan sen.. Nedir bu yazılanlar.. Tamam uLan anladık ezeli rakibiz.. Ama bu mudur yapmanız gereken.. Yazık sizlere..

Ben bir Galatasaraylı olarak, Galatasaraylı duruşumu gene gösterip Avrupa maçlarında arkanda olacağım Fenerbahçe..

Utanın ulan!

Önce insan olmak gerekiyor. Önce adam olmak gerekiyor. Sonra futbol konuşmak gerek. Sanırım bu adam ne insan ne Türk ne de Adam. Yazık.:mad:

"yaaaa anlamıyorum....

Utanın ulan!

Bunu yazan zaten Türk degildir.

Beyler her kanalda Pananın çok gol kaçırdığını söyledi,maçı baştan sona kadar banttan izledim yahu bizim 10 tane gol pozisynumuz onların 6 tane var bu ne yanlı ne mahluk bir ezik medyasıdır yarabbim !

yalnız angut forumlarında yedikleri golden sonra baya bi ağlaşmışlar :D

Beyler her kanalda Pananın çok gol kaçırdığını söyledi,maçı baştan sona kadar banttan izledim yahu bizim 10 tane gol pozisynumuz onların 6 tane var bu ne yanlı ne mahluk bir ezik medyasıdır yarabbim !

Takma renktaş sen onları :D

Maçı 0-10 kazansak gene diyecekler :D

Onlarda şoka girdiler, daha önce böyle bir takım görmedikleri için :D

Maçda hatalarımız oldu ancak gerçekten büyük takım ahvası vardı üzerimizde ve eksiğimiz olmasına rağmen takımda bu yunanlıları her şekilde yenebilecek bir ışık görülebiliyordu.

Geçen maçların aksine bu maçda top kayıplarımız fazla solmadı zira gol erken gelince yunanlılar risk alarak önde çok adamla geldi ve orta alan çok boş kaldı.Bu lanı sarp-topal ikilisi iyi kullanmaya çalışdı,zaman zaman top kayıpları vardı ancak bir deplasman takımı olarak oynadığımız maçda kalitemizi göstererek oynadık.

Attığımız kadarda kaçırdık bu maçda.Ben maçın geneline baktığımda oynayan oyuncular ile alakalı tek tek yorumlarımı söylemek isterim.

Leo franco: İlk geldiği günlerde aklımızda çok soru işareti bırakmışdı.Geçmişdeki malorca maçındaki yediği goller bizi ürkütsede leo franco ispanya liginin havasını çok iyi solumuş olduğunu ilk maçlarından beri göstermeye başladı.Kalitesi ve oyuna hakimiyeti ile kendini sevdirdi.Panatinakos maçında ise görevini çok iyi yaptı,defansdaki tehlikeleri çoğu kez tek başına önledi.

Emre aşık :İlerlemiş yaşına rağmen servetin yokluğunda defansı çok iyi yönetti.Reijkardın yaptığı revizyonlu defans kurgusunda en az hatayla oynayan isimdi,çoğu tehlikeyide önledi.

Emre güngör:Oyandığı süre içinde güven veren bir havası vardı ancak sakatlık kabusu yine yakasını bırakmadı,erken oyundan çıktı.

Hakan Balta:Sol tarafta bu gece balta geçen maçlara göre biraz daha toplu göründü.Çoğu kullandığı top olumluydu ancak ileri çıkışlarda pasif kaldı,gerçek hakan baltanın geri dönüşünü bekliyoruz.

Sabri: Sezon başından beri en çok eleştirilen adam olan sabri her geçen maçda dahada iyi bir performans sergiliyor.Defansif anlamda eksikliklerini giderme anlamında üstüne koymaya başlayan sabri ileri çıkışlardada kendini göstermeye başladı.Bugün keitanın tutuk olması sabriyi etkilesede rakip oyuncularla olan ikili mücadeleleri gerçekten güzeldi.

Mustafa sarp:Yine oyunun üstüne koymayı artık adet haline getiren mustafa sarp performansını bu maçdada üst seviyede gösterdi.Erken gelen golle boşalan orta alanda topları iyi kullanmaya çalışdı.İkili mücadeleleri iyiydi ve defansada yardımcı olmaya çalışdı.

Mahmet topal:Ayhanın yerine oynayan topal özellikle ileri çıkışlarından sonra geriye dönmeleri çok ağır oldu ve top kayıpları yapmaya başlayınca yunan takımı tehlikeli posizyonlar yakaladı.Mustafa sarp ile iyi oynamaya çalışsada ileri-geri oyunda pasif kaldı dolayısı ile ayhan ile iyi oynayacağını görüyoruz.

Elano:ilk 11de çıkan elano özellikle uzun toplarda kalitesini gösterdi.Adrese teslim ortaları aynı beşiktaş maçında olduğu gibi bu maçdada seyircileri hayran bıraktı.Attığı 2 golle maçın adamı oldu.Doğru zamanda doğru yerde oluşu,araya güzel pasları ve muhteşem ortaları ile elano takıma ağırlığını koymaya başladı.

Kewell: takımın en çalışkan isimlerinden biriydi.İleri uçda posizyon yaratmaya ve gol yollarını açmaya çok uğraş verdi.İkili mücadeleleri nispeten iyiydi,dönem dönem yorgunluk belirtileri olsada reijkard onı 90 dakika oyunda bırakdı ve görevini yerine getirdi.

Keita: Maçda pek istenileni veremedi.Sağ kulvarda birazda sıkı markaj onu bunalttı.Çok pas hatası yaptı ve istediği oyunu kuramadı.Yoğun maç trafiği keitayıda yormuş görünüyor.

Baros: attığı gol çok güzeldi,bir o kadarda kaçırdı.Baros biraz daha bitiricilik konusunda kendini geliştirse daha çok gol atacak.İkinci yarının son 25 dakikasında oyunda düşsede baros geçen maçlara göre daha diri oynadı.Milli maçlar diğer oyunculara anzaran barosa yaramış göründü.

Arda: yoğun maç trafiğinden yorgun olan arda son 30 dakikada oyunda kaldı ancak skor avantajımızdan ötürü kendini fazla zorlamadı.İyi top tuttu,adam eksiltti.1-2 tehlikeli posizyon yarattı.,

Takımın genel durumu bu maçda iyiydi ancak en önemli nokta reijkardın sisteminin dahada bir oturmuş olduğu gerçeğidir zira arda yada servet yokken bile cesurca yapılan revizyon hamleleri,oyunun gidişatına göre adam değişiklikleri takımda inanılmaz bir sinerji yaratmış durumda çünki formanın adaletli dağılımı ile kenarda kalan oyuncular daha bir istekli ve arzulu oynuyorlar.Bu tablonunda en büyük etkeni takıma ve takım oyununa inanan oyuncuların istekli oyunları olarak göze çarpmakta.Görünen tabloda ise grubu lider bitireceğimize kesin gözyüle bakabiliriz.

üst üste galibiyetler alırsın, rakipler zayıf ciddi bir rakiple oynamadılar daha derler, derbi kazanırsın şans, bjk daha iyiydi derler , Panayı deplasmanda yenersin rakibi hataya zorlayacak pozisyonlar yaratırsın, rakip defans kötüydü, pana çok kaçırıdı derler.

Alış bunlara renktaş herşeye bir kulp bulacaklardır, her galibiyetimizden sonra birşeyler yazılıp çizilecektir.

İşin ilginç yanı ise son oynadığımız bjk ligin en az gol yiyen takımı,pana ise daha gol yüzü görmemişken liglerinde ikisine de 3 gol atmamız...

Spiker biraz daha canlı olsaydı,maçın heyecanı daha iyi çıkardı.

bu rijkaardı inanılmaz seviyorum ya

zamanında dünyanın en iyi takımını 5 yıl yönetdi ama terimin egosunun 1000'de 1'i yok adamda.

inşallah uzun yıllar bırakmaz bizi

Hocanın siyah kotunu hiç beğenmiyorum,ciddi imaj sorunu var.

Üst Alt