Avrupa Ligi F Grubu | Panathinaikos 1-3 Galatasaray | 17 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi F Grubu | Panathinaikos 1-3 Galatasaray | 17 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi F Grubu | Panathinaikos 1-3 Galatasaray | 17 Eylül | Maç Sonucu

Evet, Sabri Ugan çok ruhsuz anlattı maçı..

Benim bile keyfim kaçtı..

Gollere neredeyse sevinmedi bile yahu..

bende tam bunu yazıcaktım.maçı izleyemedim radyodan takip ettim o sırada calısıyordum.eve geldim özetine baktım smdi.deplasmanda panaya 3 gol atıyosun bütün gollerde adamın sevincinde ruhsuzluk var.aynı şeyi ilker yasinde bize uyguluyordu.kendisi tam bir fenerlidir zaten saklamıyorda

2005 yılında türkiye kupası finalinde fenere golleri sallıyoruz 3-0 yaptık durumu deniz kendi kalesine attı adamın dediği cümle suydu golün ardından..."fenerbahçe bilmem kaç yılında da aynı skorla geriden gelip maçı almıştı yine yapabilirler" :rolleyes::rolleyes::rolleyes: yuh artık tarafsız maç sunuyosun sözde :)

şimdiki anlatıcağımda bizim pana maçı spikeriyle alakalı.geçenlerde kanalları karıştırırken bjk tv ye denk geldim şampiyonlar ligi grubu için röpörtaj yapıyorlardı bu spikerle.adamın masasının duvarında bjk posterleri masasında bjk amblemleri dedim bi spiker nasıl böyle rengini belli ediyor.adamın söylediği şey de şuydu."daha önceden hiç çıkamadı bjk gruplardan ama bu yıl olucak gibi,ben inanıyorum" (bjk nın bu yıl nesine güveniyosa artık) ayrıca aynı spiker bjk nın chelsea deplasmanınde sergenin 2 golüyle kazanılan maçın gollerini nasıl bağırarak kendinden geçerek anlatmıştı...bütün medyamı karşımızda nedir?:)

Cevap: Avrupa Ligi F Grubu | Panathinaikos 1-3 Galatasaray | 17 Eylül | Maç Sonucu

UEFA Avrupa Ligi'nde şu ana kadar iki ön eleme ve ilk tur dahil oynadığı 7 maçta 22 gol atan G.Saray, Süper Lig'de yaptığı 5 karşılaşmada da 16 gol kaydetti. 12 maçta hiç boş geçmeyen sarı-kırmızılılar, 38 golle maç başına 3.16 gol gibi inanılmaz bir oran tutturdu.

Böyle bir skoru, Pao deplasmanından almanın ne kadar büyük bir olay olduğunu anlatmaya gerek yok heralde... Premier lig ekiplerinin bile giderken tir tir titrediği Pao deplasmanından...

Rijkaard işi biliyor.. Bu adam işi biliyor... Galatasaray artık heyecan yapmıyor, tüm oyunculara soğuk kanlılık aşılamıştır bu adam.. Gerçek bir takım olma yolunda ilerliyoruz artık... Teşekkürler çocuklar...

Leo Franco - 10

Sabri - 10

Emre A. - 9

Hakan B. - 8

Uğur - 8

Sarp - 9

Topal - 9

Keita - 9

Elano - 10

Kewell - 8

Baros - 9 (o golleri nasıl kaçırdın sen yahu ?)

Arda hala yorgun, yada kendine fazla güveniyor, umarım bu performans düşüklüğü çok sürmez. Elano'ya bayıldım. Tam bir Premier lig oyuncusu.. Artık forma girmeye başladı.. O ne paslar öyle.. Tam bir pasör.. Bu arada Kewell 2 maçtır 90 dakika oynuyor, umarım hep böyle devam eder... Baros'ta artık forma girdi, top sürmeye başladı, topu iyi kontrol ediyor, son vuruşları biraz daha iyi olursa tutulmaz.. Keita'ya diyecek yok zaten...

Sabri ise, TSL'nin en iyi sağ-back'idir... Potansiyeline ulaşmaya başladı... FR'a bir kez daha saygılarımı gönderiyorum.. Takımı soğukkanlı oyunculardan kurulu bir makineye çeviriyor..

Çok büyük iş yaptınız çocuklar.. SÜPER !
smiley148.gif

Emir defansif anlamda biraz hanzoluga kacti oyunumuz cok pozisyon verdik be ustaaa

Emir defansif anlamda biraz hanzoluga kacti oyunumuz cok pozisyon verdik be ustaaa

Yok abi, okadar olacak artık, Pao'yla deplasmanda oynuyorsun, oraya Barcelona gelse yine Pao ablukaya alır... Ben defansı çok beğendim, defansiv kademe anlayışını, defansta yapılan soğukkanlı pasları.. Yani heyecan yok takımda, herkes panik olmadan oynuyor, çok önemli olay bu... Daha iyi olacağız elbet.. Ama Pao deplasmanında defans gerekeni yapmıştır. :cool:

Emir hodjam her zamanki gibi beni ikna ettin saygiyla sapka cikariyorum :tiphat:

Emir hodjam her zamanki gibi beni ikna ettin saygiyla sapka cikariyorum :tiphat:

eywallah ustad
thumbsupz.gif

Birde düşün, Servet yok, Balta stoper oynadı, Emre G. yok, göbekte Linderoth yok vs.vs.vs. zaten Pao'nun ilk yarı pozisyonu dahi yok. :evilsmile:

Evet haklisin reisim, Servet yok, Gokhan yok (iyi stoper elbet), Ayhan ve Linderoth'da yoktu. Acaba Ugur stopere mi gecseydi diye dusundum, Balta solda kalsaydi gibi. Ama Frank ustad bilir isini. :tiphat:

harikaydınız helal olsun size alınlarınızdan öpüyorum aslanlarım benim. nasılda yunanlıları susturduk :) 1.belli 2.kim :D

Yoldaydım maça bakamadım şimdi çok üzülüyorum bu maçı kaçırdığım için.. Mükemmel bir galibiyet ve 3 puan.. Kimse oyuna falan filan laf etmesin deplasmanda bundan iyisi kesinlikle olmazdı.. Tebrikler ASLANLARA..!! Show başladı ezikler izlesinler :)

Çok iyi oynadık.Ancak 3. golü attıktan sonra geriye çekildik biraz sanırım.Bunun gaçen seneden kalan alışkalık olduğunu düşünüyorum ama takımın başında Rijkaard ve Neskeens olduğu için bunu düzelteceklerini düşünüyorum..

Galibiyyetden dolayi hepinizi kutluyorum. Bu macta hucum hattinda cok iyiydik. Cok kolay pozisyonlar bulduk. Attik da. Ama, benim kafami karistiran 3 golden sonra inanilmaz, maca etki edebilecek pozisyonlar verdik. Ben bunu defansta bu gun saglam bir stoperin olmamasina ve her ne kadar ikisini de cok begensem de Topal ve Sarp'in iyi pas yapamamalarina bagliyorum. Bir de skorun verdigi rahatlikla hucum hattinin geriye gelmemesi de etkili olabilir. Bu oyunda da goruldu ki, takimimizn iyi, cabuk, ve pas yapabilen bir defans oyuncusuna ve Ayhan'a ihtiyaci var. Bu grubu insallah bir sekilde gececegiz, ama, devre arasinda mutlaka transferimiz savunmya yonelik olmali. Forvet oyuncusunu sezon sonunda da ala biliriz.

Ayrica ben bu macta Leto'yu cok begendim. Ninis de iyi oyuncuya benziyor. G. Slva zaten her kes taniyor.

Sabahtandır bu başlığı arıyorum yeni buldum:D:D

Yeni maç merkezi bölümüde hayırlı olsun.

Düngece TNT ve doğanın milleti kandırması sonucu maçı geç izledim.

Evde oturmuş maçı beklerken birdeN maçta daha seranomide şifre girdi kahroldum,hemen pc başına geçtim baktım çare yok kahveye koştum dakika 40 olmuştu.

Dolayısyla maçın havasına tam giremedim,bi baktım maç bitmiş 3-1 almışız:D:D

Süper oldu bu sonuç bu maçtan en iyi ihtimal beraberlik bekliyordum ama galibiyetle başlamamız beni çok sevindirdi.

Bütün uefa gecelerinin böyle olması dileğiyle...(hem kazanalım hem fb kaybetsin)

- Dünkü Twente´ye‚ Barcelona veya Manchester United kaç gol atabilirdi?

- Dünkü Panathinaikos´u‚ Bursa‚ manisa‚ trabzon‚ beşiktaş‚ kayseri‚ Gençlerbirliği‚ Eskişehirspor yenemez miydi?

angut.com gene yakıyor.:D:D

"Şansı abartmak", bir çok taraftar bu yanılgıya düşüyor, taraftar olması bile önemli değil; öyle yada böyle başkasının başarısına sahip değilseniz, o başarıyı ortaya çıkaran koşullardan size en az zarar verecek olanı ön plana çıkarırsınız. Bu bir iç güdüdür, alışkanlıktır, olagelen duyumsama türüdür; " bağlanmanın " olduğu yerde herkes için geçerlidir bu! Rakipler alaya alsın küçümsesin birbirlerini; bu doğal rakip olmanın ufak intikamlı tatminleri.

Şunlar ile şanslı oluyorsunuz; rakip takımın pozisyon harcaması, rakip takımın pas hatası yapması, dönen topların fiziksel olarak sizin oyuncularınıza yakın olması, diğer takımın yaptığı hataların size gol olarak dönmesi - başka türlüsü mümkün mü diye sormuyor değilim! -, rakip takımın motivasyonu eksik olması.

Ama, sizin şansızlıklarınız görülmez; stoper sakatlığı, Ayhan'ın yokluğun da orta sahanın işlevsizleşmesi, forvetinizin formsuz oluşu veyahut onunda "şans"sız olabileceği, Arda Turan'ın formsuzluğu. Unutmuş olduklarım vardır, siz doldurun!

Gelgelelim apaçık başarılar görmezden gelinir; deplasman oyununda stoper sakatlanmasından dolayı oyuna giren Uğur'un iki tane ofsayt taktiği bozduğunu, bunun yanında Galatasaray'ın neredeyse pek çok atağı ofsayta düşürdüğü, "iş bitirici" futbolcuların işlerini bitirmeleri, biri formsuzsa diğerlerinin takımı sırtlayacağı. Sabri'nin efsane olma yolunda ilerlediği! - Ciddiyim -

Başkalarının öyle yada böyle hata yapması, zaten şanstır, şansın o kadar büyük bir anlamı yoktur; hatta çıkarın bu kelimeyi, hata, başarısızlık ve bu anlamları taşıyan kelimeler ile değiştirin; bir fark gördünüz mü?

Bunlar uykulu halim ile aklıma gelenler; belki daha iyi bir analiz çıkarabilirdim ne yapalım bunu yiyeceksiniz.

Bu kuslar icin Pendik´de Barcelona ayarinda takimdi:D

Mactan evvel Twente kim ya, 5 tane cakariz diyorlardi:D

Simdi de Kupanin favorisi diyorlar:D Iste Ezik bunlar, sasirmamak lazim:D

Bosuna demiyorlar, angutlar diye:D Bosuna konmadi ya o isim

Üst Alt