Avrupa Ligi'nde Son 16 Turu Eşleşmeleri Belli Oldu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi'nde Son 16 Turu Eşleşmeleri Belli Oldu!

babel talisca quaresma ve tosun lu ileri hattı olan bir takımı orta saha da adam gibi top yapıp basan her takımın yenebileceğini düşünüyorum

kupayı alamazlar buna eminim ! ancak bizimde artık her sıkıştığımızda bizim uefa kupamız var sizin yok gibi bir argümana sığınmamız da artık kabak tadı verdi sürekli eskiyle yaşanmaz bu yüzden artık bu uefa kupasını bizim ülkeden bir takımın almasını ciddi anlamda istiyorum yoksa asla bu başarının önüne geçemeyeceğiz ! bir zamanlar ajax nottingam forest psv steau bükreş milan avrupada fırtınaydı şimdi adam yerine koyan yok 30 sene sonrada hala 2000 yılındaki zaferi konuşmak istemiyorum !!!

Bjk nin avrupa ligini alip ligde ilk 2 disinda kalmasi soz konusu olursa 2 takimi direk bir takimi on elemeli olmak sekilde 3 takim devler ligine gidiyor

Kargalarin gotunden bal damliyor. Bu turuda gecerlerse gent/genk galibi, kopenhag veya anderlecht cikar.

Kuvvetli takimlar hep birbirleriyle eslesmis.

Üst Alt