Aybaba Borsaya Bildirildi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aybaba Borsaya Bildirildi

Cevap: Aybaba Borsaya Bildirildi

"Samet Aybaba'nın kendisine;

2012-2013 sezonu 1.400.000 TL'sı

2013-2014 sezonu : % 10 artış,

2014-2015 sezonu : % 8 artış ,

2015-2016 sezonu : % 6 artış yapılacaktır."

600.000€ alacak.

Aldığı para fazla değil mi yav? Hadi hedef küçülttünüz,bütçeye uygun davranıyosunuz da 1.4 m tl çok fazla bence.

@emreterzioz

16 senelik teknik direktörlük hayatında 3 kere ilk 10'a giren,4 kere küme düşen yeni hocamız Samet Aybaba camiamıza hayırlı olsun...

:D

insan borsaya bildirmeye utanır lan

bjk - yeni teknik direktörümüzü bildiriyoruz şu kadar para alıcak ...

kap - adı ne

bjk - samet

kap - ney

bjk - samet

kap - soyadı ne lan

bjk - üff snne be slkk

Millet dalga geçmiş

Ama

Biz frank rijkaard le neskeens i getirdik de noldu

Beşiktaş del bosque yi getirdi de noldu

Milli takıma efsane hiddink i getirdik de noldu(chelsea yi Cl de yarı finale çıkaran, hakemin yüzünden son saniye kupayı veren, koreye dünya kupasında yarı final oynatan, gitti her takımda başarılı olan bir adam)

Önemli olan mayanın tutması

Fatih terim bize geldiğinde çalıştırdığı en büyük klüp ankaragücüydü ama sonuç ortada işte.

AvhidZyCAAAw8S3.jpg

Bunlar belini doğrultamaz kolay kolay.Zaten 10 yılda 1 şampiyon oluyorlardı şimdi 20 yılda 1 olur.:D

Aslanda iyi teknik direktör samet aybaba iyi dönemleride oldu ligde,onunda formdan uzak oldugunu söylemek lazim son dönemlerde fakat Besiktas ile kücük anadolu takimlari ayni degil,sonucta fernandesli queresma v.s iyi bir takim olacak altinda dogru isler yaparsa iyi bir Besiktas izlettirir,ben en kötü yerli hocanin en iyi yabancidan bu ligde daha cok is yapacagini düsünüyorum,daum gibi bu ligin kurtu olmus yabancilari saymiyorum,fakat Besiktas icin 10 numara tercih tecrubelide bence yararli olur kesinlikle...

Beşiktaşın aradığı adam Aybaba değil, onun bilgisinin yada teknik direktörlüğünün Beşiktaşı bu kaos'tan çıkaracağını pek sanmıyorum aradığı adam Mustafa Denizli gibi biri olmalı lakin şuan Beşiktaşın durumu yüzünden Kalbi dayanamaya bilir yani durum sandığımızdan kötü eğer Beşiktaş beklenilen seviyede kendini düzeltemezse UEFA tekrar cezayı uzatıcak ve bu sefer Beşiktaşı daha büyük bir tehlike bekleyecek, FO'nun bu süreçte nasıl davranacağı merak konusu tabi, Kulübün canlı paraya ihtiyacı var ve gelirler giderler ile orantılı olmadığı gibi kulübün mal varlığı da bulunmamakta . Eğer ki şu 1 seneyi doğru şekilde atlatamazlarsa sonra ki 5 yıl onlar için daha büyük kabus olacak üzülerek söylüyorum ki 2, Vefaspor olma tehlikesine girecek

Üst Alt