Aybaba Borsaya Bildirildi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aybaba Borsaya Bildirildi

Cevap: Aybaba Borsaya Bildirildi

Aybaba özkaynağa dönen takımlar için iş yapabilir ama herşey kendisinin elinde.Hayırlısı olsun.

O degilde, ben bjkli degilim ama yinede heycanla bjk ne yapicak yenis ezonda bekliyorum.

Siz bjk'liler heycanli misiniz?

Yoksa "sezon baslamasin, bu eziyet cekilmez" mi doyrsunuz?

Ben heycanli olurdum valla. hic kimse bjk den birsey beklemiyor. Alt yapidan falan, genc adamlarla mücadele edecek bjk. Bence bu da heycan verici birsey sonucta.

Düsün mesela, Burak kaplan mi ne, o, Muhammed falan, ve beni bilmedigim daha 2-3 topcu, bunlardan kurlu bir 11 olacak cogu zaman sahada.

@Salman

Heyecanlıyım açıkcası çünkü altyapıya dönülecek gençler oynanacak dedikleri için.Bu yüzden Samet Aybaba'ya önyargılı değilim.Ama geçen sezon olduğu gibi yapacaklarsa yani Tanju varken Ekrem,Necip varken Aurelio,Pektemek varken Edu, büyük yetenek diye lanse edilen Muhammed,Erkut,Atınç,Burak yine yedekde oturursa izlemeyebilirim maçları :)

@Salman

Heyecanlıyım açıkcası çünkü altyapıya dönülecek gençler oynanacak dedikleri için.Bu yüzden Samet Aybaba'ya önyargılı değilim.Ama geçen sezon olduğu gibi yapacaklarsa yani Tanju varken Ekrem,Necip varken Aurelio,Pektemek varken Edu, büyük yetenek diye lanse edilen Muhammed,Erkut,Atınç,Burak yine yedekde oturursa izlemeyebilirim maçları :)

aurelio gitmemişmiydi sizden. edu zaten gider kiralıktı. ben şu muhammedi merak ediyorum. hic izleyemedim sahada kendisini.

@Salman

Tabi yinede 11'de an az 4-5 tane tecrübeli topcu olmali. Basta belki daha cok genclere sans verirler, iyi giderlerse, hep oynarlar, kötü giderlerse, mecburen daha kazma olmalarina ragmen tecrübeli olan arkadaslari oynatmak zorunda kalir aybaba. Ekrem, Aurelyo falan filan ...

aurelio gitmemişmiydi sizden. edu zaten gider kiralıktı. ben şu muhammedi merak ediyorum. hic izleyemedim sahada kendisini.

Ama geçen sezon olduğu gibi yapacaklarsa

:)

Tabi yinede 11'de an az 4-5 tane tecrübeli topcu olmali. Basta belki daha cok genclere sans verirler, iyi giderlerse, hep oynarlar, kötü giderlerse, mecburen daha kazma olmalarina ragmen tecrübeli olan arkadaslari oynatmak zorunda kalir aybaba. Ekrem, Aurelyo falan filan ...

Cenk,Egemen,İsmail,Hilbert,Fernandes,Quaresma,Pektemek bunların yanına gençler monte edilebilir...

Sen harbiden Egemen, Quaresma, Fernandes kalacak mi saniyorsun?

Mümkün degil, dün baskaninizi dinlediysen.

Yoksa Denizli varken Aybaba ile kim anlasma yapardi?

Egemen: "Futbolu Beşiktaş'ta bırakmak istiyorum"

Quaresma : "Gerekirse indirim yaparım(1 milyon euro indirimi kabul etmiş diyorlar)

Fernandes: "Şuan Beşiktaş'tan ayrılmayı düşünmüyorum"

Yönetim abartılı bir şekilde indirim isterse gitmeleri normal tabi.Ben normal şartlar altında söyledim.

Allah akıl fikir versin bu bjk yönetimine 1 tane futboldan anlayan adam olmazmı şaka gibi aybabayı getiriceğine Hikmet Karamanı getir bari adam deli meli ama v.manisada gaziantepte adamın oynattığı futbol ortada yanınada adnanı alsaydı iyi 2 li olurlar

Samet Aybaba'nın getirilmesi -> iyi karar

1 ay boş boş oturup son dakikada bu kadar uzun sözleşme ile Samet Aybaba'nın getirilmesi -> kötü karar

Üst Alt