Aydınlar hangi takımı işaret etti? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aydınlar hangi takımı işaret etti?

Cevap: Aydınlar'dan açıklamalar...

kişiler ayrı kurumlar ayrı

İşlenen suça göre değişir o.

Örneğin;Bir şirketin genel müdürünün aynı piyasada faaliyet gösteren diğer firmaları maddi ve manevi zarara uğratması ve kandırması, şirket ortaklarının ve yöneticilerinde bu şuça ortak olması kişisel bir şuç mu? Bu kadar mallık olur mu?

Evet ceza kaçınılmaz.Artık birkaç yıl avrupa kupalarına takım mı gönderemeyiz,Euro 2012 mi elden gider bilemiyorum.

Şahsi fikrim, şöyle bir durumda söz konusu olabilir.Ülke takımlarının ceza almasını engellemek adına,mahkeme kararlarında yumuşama yada tüm olayların esaslı şekilde incelenmemesi.

Yani bir nevi geçiştirme,bu seferlik affetme.

Hiçbirşeyi geçiştirmeye gerek yok, bu sene avrupaya takım göndermezsin olur biter.

Bakın Uefa öyle 1 2 yıl ceze ile geçiştirmez olayı, Şike olaylarında çok katılar, Men ettim der sizi yılı belli olmaz, 5 yılda sürebilir 10 yılda.

kişiler ayrı kurumlar ayrı demek,hmm... ulan şikecileri aklamak için iyice saçmalamaya başladınız. yazıklar olsun hepinize.

ya başka akıllı mantıklı bir futbol bilmişi yokmu bunlara bir dur desin bir kaosa sürüklenmiyelim uefadan ihrac edilmeyelim

tamam beyler Mali'nin verdiği demece göre bu sene ligte fırtına kopacak, ya bizde bu kadar şerefsiz olsak takım doktoruna verirdik parayı al şu maçı derdik bize ! Hani kurumlar ve kişiler ayrı değerlendiriliyormuş ya... yok ama onuda yapmayız biz, tüh size !

Hiçbirşeyi geçiştirmeye gerek yok, bu sene avrupaya takım göndermezsin olur biter.

Bakın Uefa öyle 1 2 yıl ceze ile geçiştirmez olayı, Şike olaylarında çok katılar, Men ettim der sizi yılı belli olmaz, 5 yılda sürebilir 10 yılda.

Zaten aynı fikirdeyiz.Kanunlarda ki (ulusal yada uluslararası futbol maddeleri kapsamında)ceza belli.Hatta ne kadar doğruluk payı vardı bilmiyorum ama ''yüzde bir şüpheniz dahi varsa düşürün'' diye uyarıları var.

Eğer sempatizanlığınızı bir kenara bırakmadan belli zümreleri üstün görürseniz,sürekli dem vurduğunuz ''alın teri'' muhabbeti döner sizi vurur.

Tüm ülke takımlarını cezalandırmayı göze almış bunlar,gerekirse mahkemeden uygun karar çıkması da beklenebilir bu saatten sonra.

Mahkemelerin şu ana kadar çok net bir şekilde olaya yaklaştığını ama Tff'nin tam tersi bakış açısında olduğu gayet açık.

Federasyon alenen tarafsızlığını yitirmiştir klübümuzden açıklama bekliyorum acilen bu durumun karşısına hem klüp hem taraftar olarak geçmeliyiz.lig başlamadan hevesim kaçtı resmen miğdem bulandı.yazık ya

Aydınların mantığına göre şike yapabiliriz beyler.

Bir tane temsili başkan ve yöneticiler seçeriz, onlar teşvik primi dağıtıp, şike yaparlar, kulüp rahat rahat şampiyon olur nasıl olsa kulüpleri bağlamıyormuş ya.

Türk futbolunu fanatik fenerli yönetiyor.

evet hemen adnan sezgin başlasın rakip takımları ayartmaya. yok yakalanırsa kişiseldi deriz kulubü bağlamaz

ulan aziz yildirimi ve yönetim kurulunu secen fenerbahce kulübü degilmi ? ee ozaman onlarin yaptigi herseyi tastiklemek zorundalar

Türk futbolunu ihaleye çevirdiniz ya yazıklar olsun size, bu sene en çok parayı basan parayı alır mantığı var hatta artık masabaşında kağıt oynarlar falan 4 lü ihale çevirirler offf ne diyeyim ya.

bu durumda diğer takım başkanları ve temsilcileri sessiz kalırsa onlarda daha suçlu duruma düşeriz bence, Aysal başkan artık olaya girmeli bence.

masa başı oyunlarını cok iyi biliyorlar şike ıspatlandı azize kodeste halen masa başında haklı cıktılar

Bu sene bizi yaparlar şampiyon.Sırası gelene mantığı işliyor bunlarda.

Ama iğrenç bir hal almış Türk futbolunu takip edermiyim eskisi kadar ilgilenir miyim bilmiyorum.

Marka değeriymiş,gördük marka değerini.

"Kisilerin yaptiklari kurumlari baglamaz" bu nasil salaklik, nasil yonetici olmus bu adam. Kim mensubu oldugu kurumun basinda boyle bir yonetici ister? Boyle bir dusunce var mi, yok aklim ermiyor artik. Yahu bu lafi eden bir yonetici olabilir mi?

Üst Alt