Ayhan Islıklandı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ayhan Islıklandı

Cevap: Ayhan Islıklandı

yazıklar olsun ya o adamn bu takımdaki belki başkan dahil en Galaatasaylı kişi bu külübe 7-8 senesini vermiş birine yapılmamalı bu 35 yaşına gelmiş adamdan ne bekliyonuzda yuğluyonuz ki adam elinden geleni yapıo onu yuğlıçanıza orta sahade verim alınamdağından ite kaka stoper oynayan orta sahada ayhanı kesmeyen canayı yuhalyın bizi bu orata sahayla oynayamaya mahukum eden yönetim mi yuhlayın

Ayhan'nın neyi Galatasaraylı yahu çocukmu kandırıyorsun :D

O 7-8 sene babasının hayrına oynamadı verdiği emeğin karşılığını aldı.Banka hesabında Türkiyedeki birçok memurun hayatı boyunca çalışıp kazanamıycağı kadar para vardır.Geçin artık şu davayı zamanı geldiğinde çekip gitmesini bilmesi gerekirdi.

suraya yazılanları okudukca üzülüyorum valla ya. bizim taraftarlık anlayısımız gitgide değişiyo kim olursa olsun nasıl oynamıs olursa olsun kotu pas veriyo diye iyi oynayamadı diye GS taraftarı kendi kaptanını yuhlayamaz ben bunu kabul edemiyorum. ama öyle yazanlar varki yuhlama yetmemiş gerekirse kıstırıp dövecekler sayenizde 99-2000 lerdeki fb ye döneriz aferim böyle devam edin....

suraya yazılanları okudukca üzülüyorum valla ya. bizim taraftarlık anlayısımız gitgide değişiyo kim olursa olsun nasıl oynamıs olursa olsun kotu pas veriyo diye iyi oynayamadı diye GS taraftarı kendi kaptanını yuhlayamaz ben bunu kabul edemiyorum. ama öyle yazanlar varki yuhlama yetmemiş gerekirse kıstırıp dövecekler sayenizde 99-2000 lerdeki fb ye döneriz aferim böyle devam edin....

Biz hep böyle entellik tasladigimiz icin gelen gideni takimda tuttuk zaten. Ayhan coktan Galatasaray´dan gönderilmeliydi zaten. Cok iyi performans sergiledigi kac sezon var ki? Lucescu dönemini hatirliyorum sadece. O da vay be Ayhan´a bak dedirtecek kadar da degildi. Iyi performans sergiledi sadece. Idare etti. Ayhan´i kaptan yapmak bile Galatasaray icin ayip bence. Ayhan kendini efsaneler sinifina sokmak istiyor ama bunu hic haketmiyor. 10 senedir kovulmadigina sükretsin. Ne yapmis Ayhan Galatasaray icin Allah askina ya? Biz Fenerliler gibi tepki göstermedigimiz icin herkes böyle rahat davraniyor zaten, haketmeyen insanlari Galatasaray´a getiriyorlar, hatta kaptan yapiyorlar.

Galatasarayımızdaki her oyuncunun hele kaptanın arkasında durmalıyızz staada ayhanları M.sarpları yuhlucanıza o formayı onlara giydirrnlere tepki gösterinn

Ayhan'nın neyi Galatasaraylı yahu çocukmu kandırıyorsun :D

O 7-8 sene babasının hayrına oynamadı verdiği emeğin karşılığını aldı.Banka hesabında Türkiyedeki birçok memurun hayatı boyunca çalışıp kazanamıycağı kadar para vardır.Geçin artık şu davayı zamanı geldiğinde çekip gitmesini bilmesi gerekirdi.

sağdaki oyunun felan bırak bu trafatara Galatasaray kaptanın yuhlamAK yakışmadı

Üst Alt