Ayhan Islıklandı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ayhan Islıklandı

Cevap: Ayhan Islıklandı

2 gün önce herkes ateş püskürüyodu bu adam noldu bi anda?

Şak Şak cı traftarsınız hepiniz asıl sizi ıslıklamak lazım

Bu şakşak mevzusuna fazla takmışsın sen biraz rahatla.

Ben sahada yaptığı her yanlış harekete gene kızarım kendimce küfür de ederim bağırırım da ama üzerindeki formaya birazcık bile hizmeti geçmemiş muamelesi yapmam, sahadaki futbolcuyu eleştiririm ama ıslıklamam. Galatasaray kaptanın hiçolmazsa pazubandına saygı gösteririm. Yanlış yapa yapa doğruyu 23 - 24 yaşında öğrendim umarım siz daha çabuk öğrenirsiniz...

:D

Emre iki yönlü oynuyor genelde evet.Culio misali.Emre'nin ön libero oynadığı maç var diyorum sana.

Ben sana ne diyorum bak.Emre'yi ön liberoya koy Cana'dan iyi oynar.

B2B ile ön libero arasındaki farkı biliyorum merak etme :)

Bu şekildeki konuşma tarzını 13-14 yaşında sergiliyordum ben :asd:

Git öğren önce sonra konuş falan :asd: Tek bilen sensin koca forumda :sad007:

katılıyorum daha ıyı oynayacına

:D

Emre iki yönlü oynuyor genelde evet.Culio misali.Emre'nin ön libero oynadığı maç var diyorum sana.

Ben sana ne diyorum bak.Emre'yi ön liberoya koy Cana'dan iyi oynar.

B2B ile ön libero arasındaki farkı biliyorum merak etme :)

Bu şekildeki konuşma tarzını 13-14 yaşında sergiliyordum ben :asd:

Git öğren önce sonra konuş falan :asd: Tek bilen sensin koca forumda :sad007:

Muahahaha kıvırma lan kıvırma. 13-14 yaş deyip konuyu nereye çekiyorsun.Emre'nin ön libero oynadığı maç var deyip kıvırıyorsun, Koy bak ne oluyor, kronik sakat adama yükle bütün defansif yükü, patates olmuyormu.Oynamış gibi konuşuyor. libero ile orta saha kıyasını yapan adamlarla futbol tartışıyoruz.Ne boş adamsın sen.

Bu şakşak mevzusuna fazla takmışsın sen biraz rahatla.

Ben sahada yaptığı her yanlış harekete gene kızarım kendimce küfür de ederim bağırırım da ama üzerindeki formaya birazcık bile hizmeti geçmemiş muamelesi yapmam, sahadaki futbolcuyu eleştiririm ama ıslıklamam. Yanlış yapa yapa doğruyu 23 - 24 yaşında öğrendim umarım siz daha çabuk öğrenirsiniz...

yahu hızmetı gectı eyvallah ama bizde oynayan adamlarda su kavram yok

"evet benım yasım gecti,beynım artık koşarken bacaklarıma hükmetmiyor.ben galatasaraya zarar veriyorum.sinirleniyorum hakemle dalasıyorum,sınırlenıyorum atılıyorum.ileri oynayamıyorum ,hep pas hatası yapıyorum.en iyisi ayrılmam"

bunu düşünemiyor ve o yuhalamaları hakediyor

Muahahaha kıvırma lan kıvırma. 13-14 yaş deyip konuyu nereye çekiyorsun.Emre'nin ön libero oynadığı maç var deyip kıvırıyorsun, Koy bak ne oluyor, kronik sakat adama yükle bütün defansif yükü, patates olmuyormu.Oynamış gibi konuşuyor. libero ile orta saha kıyasını yapan adamlarla futbol tartışıyoruz.Ne boş adamsın sen.

:asd:

Git kendi tarzındaki adamlarla takıl boş adamsın falan diyor :asd:

yahu hızmetı gectı eyvallah ama bizde oynayan adamlarda su kavram yok

"evet benım yasım gecti,beynım artık koşarken bacaklarıma hükmetmiyor.ben galatasaraya zarar veriyorum.sinirleniyorum hakemle dalasıyorum,sınırlenıyorum atılıyorum.en iyisi ayrılmam"

bunu düşünemiyor ve o yuhalamaları hakediyor

Adam zaten bu sezon sonunda gidecek. Ya kazanırken ekstradan kaç kere alkışladık ki şimdi yuhluyoruz?

Ayhan'a maç izlerken belki de sizin kadar hatta sizden fazla kızıyorum emin olun. O BAM denen oluşuma da herkes kadar karşıyım ve kızgınım. Ama sahadaki adam yuhlanmaz arkadaşlar protestonun da bir sınırı var.

Ayrıca rakip 90. dakikada top gezdirirken kimse pirelenmez bile ama bizim topçu kötü pas attımı stad yıkılır. Anlamlandıramıyorum...

Adam zaten bu sezon sonunda gidecek. Ya kazanırken ekstradan kaç kere alkışladık ki şimdi yuhluyoruz?

Ayhan'a maç izlerken belki de sizin kadar hatta sizden fazla kızıyorum emin olun. O BAM denen oluşuma da herkes kadar karşıyım ve kızgınım. Ama sahadaki adam yuhlanmaz arkadaşlar protestonun da bir sınırı var.

Ayrıca rakip 90. dakikada top gezdirirken kimse pirelenmez bile ama bizim topçu kötü pas attımı stad yıkılır. Anlamlandıramıyorum...

yıkılır Emre, cunku 2.5 yıldır kademeli bir olusum var ve gına geldi artık.

bu sezon bıtmıyordu ayhanın sozlesmesı 2012 sonunda dıye bılıyorum.yuhalanmasa o kontratı tmmlayacagından emındım ben.

bizim alkıslamamız neden gerekıyorki iyi oynadıgı zaman.ister alkıslarım ister alkıslamam.bu adamlar bu iş için para almıyor mu,sahaya cıkıp top oynamak ıcın,iyi top oynamak için.gs yı bı yerlere getirmek için

ayhan oynayamıyor ama.bunu yapamayan yuhalanır

yıkılır Emre, cunku 2.5 yıldır kademeli bir olusum var ve gına geldi artık.

bu sezon bıtmıyordu ayhanın sozlesmesı 2012 sonunda dıye bılıyorum.yuhalanmasa o kontratı tmmlayacagından emındım ben.

bizim alkıslamamız neden gerekıyorki iyi oynadıgı zaman.ister alkıslarım ister alkıslamam.bu adamlar bu iş için para almıyor mu,sahaya cıkıp top oynamak ıcın,iyi top oynamak için.gs yı bı yerlere getirmek için

ayhan oynayamıyor ama.bunu yapamayan yuhalanır

Peki yuhlanma korkusuyla oynayacak oyuncudan nasıl hayır bekleyeceğiz peki?

Peki yuhlanma korkusuyla oynayacak oyuncudan nasıl hayır bekleyeceğiz peki?

yuhalanmayacak oyuncular alacaksın.yapını ona göre yapacaksın

bu yuhalanma ayhan uzerınden bam olusumuna gıttı.yekta dururken oynatan ayhanı oynatan hagiye de gitti,yonetıme gıttı

ama bu takımdan ayrılmayan ayhan bu yuhalanmanın yuzde 80ını aldı bence

anlayamıyorum bu adamlar 2 yıldır sabır gosterdı bu captan dusen adamlara.bence vefanın en buyugunu gosterdıler

senın orta sahan kimle kıyaslarsan bu lıgın en kotulerıyse yuhalanır.

yuhalanma korkusuda ıyıdır.bu takıma gelecek adamlar kendıne guvenecek bu formanın agırlıgını bılmeyen gelmesın buraya Emre

artık bıktık.bugun uyku uyumadım.benım sucum senede 1 mılyar gsstore mı harcamak.bu paranın ayhanlara barıslara serkanlara kewellara pınolara gıtmesıne artık katlanamıyorum

senede ızmırden kalkıp 5*6maca gıtmemı saymıyorum bıle

Bütün yazılanlar birleşince ve geçmişte olanları da hatırlayınca evet bu sonuç çıkıyor.

Benim için aynı değerde mi değil mi orasını bilemem ama Şampiyonlar ligi başarılarımızın son dönemlerinde hep Ayhan var ve olmaz denilen mucize şampiyonlukla Kalli dönemindeki şampiyonlukta katkısı yadsınamaz. Tabi biz her sene avrupa kupası aldığımızdan bu başarılar önemsiz diyorsanız bilmem.

Ayhan taraftar varmı demiş dönüp dolaşıp aynı şey... Bende herkes kadar kızdım o zaman, ama Arif'te Real Madrid maçı 2-0 gerideyken soyunma odasına gideceğine kazan dairesinde kokoreç yemiş adamdır maçı falan sallamışlar yemek derdine düşmüş adamlar. Ne yapsaydık o zaman öğrendiğimizde asacak mıydık? Ayrıca Arif ve Hasan ile Ayhan'ın yuhlanma sebepleri aynı yaşlılık yüzünden formlarının düşmesi o yüzden büyük konuşmayın bence...

O şampiyonlar ligi başarılarında sol bekimiz Victoria Mendez, orta sahamızda Fleurquin gibi adamlar da vardı. O sıralar Gençlerbirliğine falan versen bu adamları almazlardı ama işte Lucescu'nun inanılmaz becerisiyle bu adamlarla bir şeyler başardık. Evet o başarılarda Ayhan'ın da katkısı vardı. Ben yok demiyorum. Ama bu son 2 sezondur felaket oynadığı gerçeğini değiştirmez. (Şimdi söylediklerimden yola çıkarak sen de bana bu adamlarla Ayhan'ı bir mi tutuyorsun diyebilirsin. Tabiki sonraki dönemleri de düşünüldüğünde Ayhan'ın Galatasaray'a verdikleri çok daha fazladır bu adamlara göre)

Kalli dönemindeki şampiyonlukta da Ayhan'ın katkısı var tabi ama o şampiyonlukta Hasan Şaş, Hakan Şükür gibi adamların payı daha büyüktür. Kenarda gerektiğinde hocalık yaptılar, gerektiğinde çıkıp oynadılar.

Arif'in kazan dairesi olayıyla Ayhan'ın taraftar var mı olayı aynı mı sence? Adam maç içerisinde gerekeni yapsın da isterse devre arasında rakı sofrası kursun bana ne?

Hasan'ın, Arif'in yuhalanması hiçbir zaman onaylanamaz, Ayhan'ın yuhalanması tamamen farklı bir olaydır, bana göre de son derece doğrudur.

O şampiyonlar ligi başarılarında sol bekimiz Victoria Mendez, orta sahamızda Fleurquin gibi adamlar da vardı. O sıralar Gençlerbirliğine falan versen bu adamları almazlardı ama işte Lucescu'nun inanılmaz becerisiyle bu adamlarla bir şeyler başardık. Evet o başarılarda Ayhan'ın da katkısı vardı. Ben yok demiyorum. Ama bu son 2 sezondur felaket oynadığı gerçeğini değiştirmez. (Şimdi söylediklerimden yola çıkarak sen de bana bu adamlarla Ayhan'ı bir mi tutuyorsun diyebilirsin. Tabiki sonraki dönemleri de düşünüldüğünde Ayhan'ın Galatasaray'a verdikleri çok daha fazladır bu adamlara göre)

Kalli dönemindeki şampiyonlukta da Ayhan'ın katkısı var tabi ama o şampiyonlukta Hasan Şaş, Hakan Şükür gibi adamların payı daha büyüktür. Kenarda gerektiğinde hocalık yaptılar, gerektiğinde çıkıp oynadılar.

Arif'in kazan dairesi olayıyla Ayhan'ın taraftar var mı olayı aynı mı sence? Adam maç içerisinde gerekeni yapsın da isterse devre arasında rakı sofrası kursun bana ne?

Hasan'ın, Arif'in yuhalanması hiçbir zaman onaylanamaz, Ayhan'ın yuhalanması tamamen farklı bir olaydır, bana göre de son derece doğrudur.

imza

Islıklayanlara helal olsun. Oynayamıyorsan futbolu bırakacaksın. Tabii paralar tatlı geliyor.

Tribünde Ayhan'ı seyretmek kadar yıpratıcı bişey yok. Ruhsal işkence.

Bi de artistlik yapıp formayı öpüyor.O cesareti,azmi git sahada göster.

Kaptırdığı,ezdiği,gevelediği topları sayamadım. Bir de böyleleri savunan tipler var.

Sanki bu işi bedava yapıyor. Yok bizim hagi, yok bizim ayhan. EEEE bizim Galatasaray'a ne olacak?

Islıklayanlara helal olsun. Oynayamıyorsan futbolu bırakacaksın. Tabii paralar tatlı geliyor.

Tribünde Ayhan'ı seyretmek kadar yıpratıcı bişey yok. Ruhsal işkence.

Bi de artistlik yapıp formayı öpüyor.O cesareti,azmi git sahada göster.

Kaptırdığı,ezdiği,gevelediği topları sayamadım. Bir de böyleleri savunan tipler var.

Sanki bu işi bedava yapıyor. Yok bizim hagi, yok bizim ayhan. EEEE bizim Galatasaray'a ne olacak?

kimse bu hızmet karsılıgında paralar aldıklarını gormek ıstemıyor.ole bı hava olusturorlar sankı sevabına oynuyorlar bu adamlar

hıc bır sahıs gsden buyuk deildir

yazıklar olsun ya o adamn bu takımdaki belki başkan dahil en Galaatasaylı kişi bu külübe 7-8 senesini vermiş birine yapılmamalı bu 35 yaşına gelmiş adamdan ne bekliyonuzda yuğluyonuz ki adam elinden geleni yapıo onu yuğlıçanıza orta sahade verim alınamdağından ite kaka stoper oynayan orta sahada ayhanı kesmeyen canayı yuhalyın bizi bu orata sahayla oynayamaya mahukum eden yönetim mi yuhlayın

yazıklar olsun ya o adamn bu takımdaki belki başkan dahil en Galaatasaylı kişi bu külübe 7-8 senesini vermiş birine yapılmamalı bu 35 yaşına gelmiş adamdan ne bekliyonuzda yuğluyonuz ki adam elinden geleni yapıo onu yuğlıçanıza orta sahade verim alınamdağından ite kaka stoper oynayan orta sahada ayhanı kesmeyen canayı yuhalyın bizi bu orata sahayla oynayamaya mahukum eden yönetim mi yuhlayın

canayıda hoca yerinde oynatmıyo. canayı niye ıslıklayalım. daha yanındaki adama pas atamıyor. ben de macın icinde ıslıklanmasına karsıyım. stattada zaten tepki verdim ama ıslıklamadım. asıl sorun hagide zaten..

Üst Alt